enneaegne

Tere!

Minu probleemiks on liiga kiire tulemine, mis tähendab, et seks on mõlema osapoole jaoks alati lihtsalt mingi tegevus, mis kiirelt ära teha ja ega mingit erilist naudingut sellest pole. Käisin probleemiga isegi kunagi Medita kliinikus ja sealt lihtsalt öeldi, et noortel ongi see üpris tavaline ning kirjutati mingi kalli ravimi retsept, mille võtmisel oli vahekorra pikkus kõvasti pikem, aga probleemi see siiski ei lahendanud. Õnneks praegune neiu sellest suurt probleemi pole teinud, aga endal on juba halb tunne. Kas keegi oskab jagada oma kogemusi selle probleemiga ja kas on leidnud mingi lahenduse? Kas eestis on mingeid seksuaalterapeute, kes selle mure osas abi võivad anda? Igasugune abi on oodatud :)

Re: enneaegne

Nagu öeldi juba, sind aitaks kas eneserahuldamine ennem seksi või siis seks mitu korda järjest- kui "kotid" on tühjad, kestad kauem. Minul näiteks on lausa sõltuvus seksuaalsest rahuldusest ja teen kas ise või partneriga nii sageli kui võimalik ( vabadel päevadel mitu korda päevas) ning kestan kaua-kaua. Tunde võin järjest väikeste puhkepausidega hullata, ilma et tuleks.

kaugeltuuriv kirjutas:
10 Veebr 2019, 08:38
Nagu öeldi juba, sind aitaks kas eneserahuldamine ennem seksi või siis seks mitu korda järjest- kui "kotid" on tühjad, kestad kauem. Minul näiteks on lausa sõltuvus seksuaalsest rahuldusest ja teen kas ise või partneriga nii sageli kui võimalik ( vabadel päevadel mitu korda päevas) ning kestan kaua-kaua. Tunde võin järjest väikeste puhkepausidega hullata, ilma et tuleks.
Kuidas sa viitsid? Mina nt ei tunne niisama hõõrumisest mingit suurt põnevust. :d Põnevaks läheb alles siis, kui asi lõppemas, ehk orgasm. xd

Tüdrukutele üldiselt vist meeldib ikka pikem vahekord kui ruttu 2 minutiga "maha ja taha" ning kutt jääb peale enda kiire orgasmi saamist norinal magama.

Kähkukas on teine asi, kui on millegipärast kiire või privaatsust ei ole piisavalt. Siis on just hea, kui mõlemad partnerid on võimelised kiiresti saama.

Aga kui olete kahekesi oma pinna peal voodis, terve öö on vaba aega, ja siis poiss lõpetab juba eelmängu alguses- veidi jama ju.

Ootaks ka tüdrukute arvamust asja kohta. Ma olen poiss siiski.

kaugeltuuriv kirjutas:
11 Veebr 2019, 10:24
Tüdrukutele üldiselt vist meeldib ikka pikem vahekord kui ruttu 2 minutiga "maha ja taha" ning kutt jääb peale enda kiire orgasmi saamist norinal magama.

Kähkukas on teine asi, kui on millegipärast kiire või privaatsust ei ole piisavalt. Siis on just hea, kui mõlemad partnerid on võimelised kiiresti saama.

Aga kui olete kahekesi oma pinna peal voodis, terve öö on vaba aega, ja siis poiss lõpetab juba eelmängu alguses- veidi jama ju.

Ootaks ka tüdrukute arvamust asja kohta. Ma olen poiss siiski.
Loomulikult on tore kui mõlemad partnerid naudivad nii pikka kui lühikest vahekorda ning on mõlematpidi ka võimelised orgasmi saama, aga selline asi on reaalsest keskmisest ilmselt üsna kaugel. :D
Vasta

Mine “Orgasm”