tüdrukuga harjutamine

Tere otsin ühte tüdrukut kes tahaks ka teada rohkem seksist, seda õppida, ise katsetada ja uusi poose proovida et kui õigesse suhtesse peaks kunagi minema, siis ei peaks piinlikust tundma ja oskaks midagi teha. Ise olen 18 poss ja olen 1 kord vahekorras olnud ja see ei läinud nii nagu lootsin ja ei tahaks et uuesti nii juhtuks seega kui keegi tüdruk otsib samamoodi et rahulikult õppida siis kirjuta mulle ja tutvume natukene ja räägime ja siis vaatame edasi.

Re: tüdrukuga harjutamine

Kakkybabenasal täiesti õigus. Iga naine tahab erinevat talitamist voodis. Mis toimib ühega, ei toimi teisega.
Üleüldse need asjad ei käi nii, et harjutan ühega, et olla õige tüdruku jaoks valmis. Mulle tundub, et sa pole lihtsalt seksuaaleluks küps veel. Kui inimene on küps, siis ta selles osas üle ei mõtle, vaid laseb uues suhtes asjadel lihtsalt juhtuda.

Esimene vahekord läheb peaaegu kõikidel poistel aiataha, olen neid lugusid varemgi kuulnud.

Väga huvitav lähenemine.

Autor, kui sa leiad siit enam-vähem kenamapoolse neiu,kes sulle sellise teema peale kirjutab "Tsau, teeme ära!" ning ka kätte annab, anna teada.
Kaotan oma loogika sellest maailmast üldse ära!

Aga jälgides viimast liikumist foorumis, võid sa leida siit ainult endale nokuga voodikaaslase.

Aga siis asjalik soovitus sulle!

Mine loo konto Iha portaalis. Lae pildid ülesse ning pane kuulutuste rubriiki ala "Olen 18, vähese seksi kogemusega noormees, otsib seksiõpetajat"

Või võimalus nr.2
Mine prostituutide juurde,maksa raha. Kui oled kenamapoolne ja mõistliku juttuga, võid tasuta ka saada.

Edu!
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

Vulkaanipurse kirjutas:
10 Jaan 2019, 09:57
Väga huvitav lähenemine.

Autor, kui sa leiad siit enam-vähem kenamapoolse neiu,kes sulle sellise teema peale kirjutab "Tsau, teeme ära!" ning ka kätte annab, anna teada.
Kaotan oma loogika sellest maailmast üldse ära!

Aga jälgides viimast liikumist foorumis, võid sa leida siit ainult endale nokuga voodikaaslase.

Aga siis asjalik soovitus sulle!

Mine loo konto Iha portaalis. Lae pildid ülesse ning pane kuulutuste rubriiki ala "Olen 18, vähese seksi kogemusega noormees, otsib seksiõpetajat"

Või võimalus nr.2
Mine prostituutide juurde,maksa raha. Kui oled kenamapoolne ja mõistliku juttuga, võid tasuta ka saada.

Edu!
Vulkaanipurse, tee asi ära, kaua sa soovitad siin mingeid ihasid, võta Kakkybabenasast õppust, võiksid lõpuks ometi ise käe külge panna inimeste abistamisel. :D
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Ära kuula naisi, statistikat naiste mõistus vahel lihtsalt ei hooma. Oskuse ja praktika vahel on ikka üsna tihe seos, usun, et kui sa oled oma 50+ partneriga olnud, siis tead ikka üsna hästi mida vastaspool enam-vähem soovib. Väikesed detailid siia-sinna, aga point remains.
/.../

Ma ei nõustu väitega, et kogemused oskuse annab. Enesekindluse saab kaasa 50+ naisega.
Ainuke oskus mida sa saad omandada on oma tüdruku täielik õppimine ja rahuldamine. Mis puutub teistesse siis ma saan igakord ajukramibid ja mõtlen Juudas kas see tüüp oskab ka midagi(ma ei kujuta ettegi mida tüübid sellel ajal mõtlevad...ega tüübid ei taba ära, et see mis nad teevad ei toimi. See lihtne ka pole) Üldiselt ei osata midagi ja peab ikka ütlema mida ja kuidas sa tahad, et saada mida sa tahad.
Ja rumalus on ka loota, et mees teab mis sulle meeldib.

Ühesõnaga mõttetu üritus kellegagi seksi ja muud harjutama hakkata.

Ja teema algatajale. Kes sind ebakindlat konna tahab?
Üksindus

kakkybabenasa kirjutas:
13 Jaan 2019, 13:19
Ma ei nõustu väitega, et kogemused oskuse annab. Enesekindluse saab kaasa 50+ naisega.
Ainuke oskus mida sa saad omandada on oma tüdruku täielik õppimine ja rahuldamine. Mis puutub teistesse siis ma saan igakord ajukramibid ja mõtlen Juudas kas see tüüp oskab ka midagi(ma ei kujuta ettegi mida tüübid sellel ajal mõtlevad...ega tüübid ei taba ära, et see mis nad teevad ei toimi. See lihtne ka pole) Üldiselt ei osata midagi ja peab ikka ütlema mida ja kuidas sa tahad, et saada mida sa tahad.

üks ebakindel konnatüdruk ikka tahab

Ma soovitan kakkybabenesat edasi seebitada, kuigi ma ei kujuta ette milline on tema 10/10st iluideaal. Äkki läheb õnneks?
Aga teema autori püstitatud probleem on minu arvates liiga ületähtsustatud. Muidugi harjutada on vaja aga kui päris panomehena end välja reklaamida ei taha, siis mis vahet seal on kui hästi või halvasti sa pauku teha oskad.

kakkybabenasa kirjutas:
13 Jaan 2019, 13:19

"Ma ei nõustu väitega, et kogemused oskuse annab." Kas sa Kakky oled üks neist, kes usub, et maa on lame? :D

Mina väidan, et misiganes kogemuste ja oskuste vahel on korrelatsioon, lükake ümber pls.
/.../

Boyjoy,
Mis siin enam ümber lükata, kakkybabenasa ütles otse ära, et sa võid olla maganud paljude naistega tahes, aga iga naine tahab nii või naa teistsugust katsumist, teisi asendeid, teistsugust tempot jne. Sa ei saa olla osav enne, kui sa konkreetset naist seksuaalses mõttes ei tunne. Konkreetse naise rahuldamine on ilgelt peen kunst, sa ei kujuta ette kui peened nüansid tehnika ja naise vaimse seebitamise osas kui suurt rolli mängivad. Pluss kui keemiat ja iha ei ole, ei tule niikuinii mitte midagi head.

Ilma igasuguse solvamisplaanita tundub, et oled ise ka poisike alles.

Vivienne kirjutas:
13 Jaan 2019, 20:08
Boyjoy,
Mis siin enam ümber lükata, kakkybabenasa ütles otse ära, et sa võid olla maganud paljude naistega tahes, aga iga naine tahab nii või naa teistsugust katsumist, teisi asendeid, teistsugust tempot jne. Sa ei saa olla osav enne, kui sa konkreetset naist seksuaalses mõttes ei tunne. Konkreetse naise rahuldamine on ilgelt peen kunst, sa ei kujuta ette kui peened nüansid tehnika ja naise vaimse seebitamise osas kui suurt rolli mängivad. Pluss kui keemiat ja iha ei ole, ei tule niikuinii mitte midagi head.

Ilma igasuguse solvamisplaanita tundub, et oled ise ka poisike alles.
Olengi poisike, mis see minu väidet puudutab? :D

Loomulikult on naistel erinevad soovid, aga mingihetk hakkavad need ikkagi korduma, sisuliselt ei ole seksis nii palju erinevaid variatsioone, et midagi kardinaalselt muutuks. Lisaks, kui sul ongi rohkem partnereid olnud, siis see kogemus ja teadmine, et naised on erinevad ongi ise juba kogemusega tulenev väärtus.
/.../

Vivienne kirjutas:
13 Jaan 2019, 21:15
See puudutabki su väidet nii palju, et sa ei saa veel nendest asjadest päris põhjalikult aru.

Ja ei, soovid ei hakka korduma. Nüansid on väga peened. Millimeetri küsimus, kust kohast katsuda, ja üheainsa kraadi küsimus, millise nurga alt sees olla. ;)
😁 Hästi öeldud. Millimeetri küsimus!

Jah seks jääb seksiks. On halb seks ja hea seks. Mehed ja naised näevad seda suhet üsna erinevalt.

Lugedes uuesti teema algust, siis mõtlen mida võib tähendada, et seks ei läinud nii nagu lootis. Mu sisetunne ütleb, et tüübil tuli kohe kui paar lüket teha sai ...
Üksindus

Vivienne kirjutas:
See puudutabki su väidet nii palju, et sa ei saa veel nendest asjadest päris põhjalikult aru.

Ja ei, soovid ei hakka korduma. Nüansid on väga peened. Millimeetri küsimus, kust kohast katsuda, ja üheainsa kraadi küsimus, millise nurga alt sees olla. ;)
Ma ei hakka isegi rohkem vaidlema, naised on küll erinevad, aga mingihetk hakkavad siiski teatud printsiibid korduma, seda ka voodis. :)
/.../

boyjoy kirjutas:
14 Jaan 2019, 01:24
Vivienne kirjutas:

Ma ei hakka isegi rohkem vaidlema, naised on küll erinevad, aga mingihetk hakkavad siiski teatud printsiibid korduma, seda ka voodis. :)
Millised siis? :>
Üksindus

Kui on suuremat sorti peenis, nii 18 cm ja rohkem ja normaalselt jäme ka, siis pole vajadust igasuguste nõksude järele. Kõik punktid ja asjad saavad ära puudutatud, pista ainult sisse. Siis treeni ainult vastupidavust. Need igasugu trikid ja nipid on rohkem väiksemat sorti peenistega meeste teema. Ja siis veel see, et keskmise või alla keskmise peenisega paljud naised vaginaalset orgasmi ei saagi. Seega milline peenis sul on? Kui suuremat sorti, siis harjuta vastupidavust masturbeerimisega. Kui keskmine või alla selle, siis ma ei tea, mine prostituudi juurde nippe küsima.

eiviitsimõelda kirjutas:
14 Jaan 2019, 14:53
Kui on suuremat sorti peenis, nii 18 cm ja rohkem ja normaalselt jäme ka, siis pole vajadust igasuguste nõksude järele. Kõik punktid ja asjad saavad ära puudutatud, pista ainult sisse. Siis treeni ainult vastupidavust. Need igasugu trikid ja nipid on rohkem väiksemat sorti peenistega meeste teema. Ja siis veel see, et keskmise või alla keskmise peenisega paljud naised vaginaalset orgasmi ei saagi. Seega milline peenis sul on? Kui suuremat sorti, siis harjuta vastupidavust masturbeerimisega. Kui keskmine või alla selle, siis ma ei tea, mine prostituudi juurde nippe küsima.
Järjekordne väike poiss, kes suurte inimeste asjadest absull mitte midagi ei tea, siia ära eksinud. Selliste teadmistega need seksis halvad meespartnerid kasvavadki. Pole siis ime, miks 20ndate alguses olevate noorte suhetest seks puudub - sest naised ei saa tühjast kargamisest mitte midagi. Kui sa arvad, et "trikid" on "väikese" peenisega meestele ja rahulduse saamiseks on vaja riist nii sügavale saada kui võimalik, siis pesuehtne tühikargaja sa just oledki. Rõve lugeda lausa sellist asja.

Aga harimaks siis natuke noori poisse..
1) erogeensed punktid ei asu sügavustes.
2) suure riistaga sügavustesse rammides saab naine lihtsalt haiget, sest emakakael tuleb vastu ja selle pihta minnes on umbes sama valus kui mehel siis, kui teda küüntega munadest näpistada.
3) naised VAJAVAD kõike muud kui ainult edasitagasi liikumist, ja kui sinust kunagi mees sirgub, siis saate aru, et mehed vajavad seda muud niisamuti.
Ja siis veel see, et keskmise või alla keskmise peenisega paljud naised vaginaalset orgasmi ei saagi.
Kust selline rumal väide üldse tuleb?
Niiöelda keskmine (ma ei tea mis statistika järgi see sinu keskmine muidugi on) on parim, mis olla saab. Mis sa arvad et naiste vagiina on lõputu ega saa kunagi otsa? Sentimeetrites on "naine" peaaegu sama sügav kui on "mees" pikk, väikese turvavaruga emakakaela pärast. Loodus on kõik paika pannud. Ega ilgelt suurte riistadega meestel ka lõbus see eluke ei ole, kui iga kord mingi osa riistast välja peab jääma, ja kõige meeldivam osa kusjuures.
Viimati muutis Vivienne, 14 Jaan 2019, 15:36, muudetud 1 kord kokku.

Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 15:28
eiviitsimõelda kirjutas:
Järjekordne väike poiss, kes suurte inimeste asjadest absull mitte midagi ei tea, siia ära eksinud. Selliste teadmistega need seksis halvad meespartnerid kasvavadki. Pole siis ime, miks 20ndate alguses olevate noorte suhetest seks puudub - sest naised ei saa tühjast kargamisest mitte midagi. Kui sa arvad, et "trikid" on "väikese" peenisega meestele ja rahulduse saamiseks on vaja riist nii sügavale saada kui võimalik, siis pesuehtne tühikargaja sa just oledki. Rõve lugeda lausa sellist asja.

2) suure riistaga sügavustesse rammides saab naine lihtsalt haiget, sest emakakael tuleb vastu ja selle pihta minnes on umbes sama valus kui mehel siis, kui teda küüntega munadest näpistada.
3) naised VAJAVAD kõike muud kui ainult edasitagasi liikumist, ja kui sinust kunagi mees sirgub, siis saate aru, et mehed vajavad seda muud niisamuti.
Ja siis veel see, et keskmise või alla keskmise peenisega paljud naised vaginaalset orgasmi ei saagi.
Niiöelda keskmine (ma ei tea mis statistika järgi see sinu keskmine muidugi on) on parim, mis olla saab. Mis sa arvad et naiste vagiina on lõputu ega saa kunagi otsa? Sentimeetrites on "naine" peaaegu sama sügav kui on "mees" pikk, väikese turvavaruga emakakaela pärast. Loodus on kõik paika pannud. Ega ilgelt suurte riistadega meestel ka lõbus see eluke ei ole, kui iga kord mingi osa riistast välja peab jääma, ja kõige meeldivam osa kusjuures.
See kõik on väljamõeldis ja sul ilmselt kogemust pole, peaksid mõnes Euroopa riigis või Ameerikas ära käima ja siis sealsetelt naistelt küsima. Ega see ütlus lambist võetud pole, et once you go black, you never go back. Mustadel keskmine peenis mingi 18-20 cm. Olen tüdruk muuseas.

eiviitsimõelda kirjutas:
14 Jaan 2019, 16:11
Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 15:28
eiviitsimõelda kirjutas:

See kõik on väljamõeldis ja sul ilmselt kogemust pole, peaksid mõnes Euroopa riigis või Ameerikas ära käima ja siis sealsetelt naistelt küsima. Ega see ütlus lambist võetud pole, et once you go black, you never go back. Mustadel keskmine peenis mingi 18-20 cm. Ning kui sa seda ei teadnud, siis keskmise tupe sügavus on kuskil 10 cm mitteerutunud olekus, erutunud olekus suureneb see 100 kuni 200%, täpselt samamoodi nagu meestel. Ehk erutunud olekus onkeskmise tupe sügavus 20 cm ja peale.

kakkybabenasa kirjutas:
14 Jaan 2019, 08:55
boyjoy kirjutas:
14 Jaan 2019, 01:24
Vivienne kirjutas:

Millised siis? :>
Igasugused fetishid, a la spanking, kiirus, punktid, jms. Usun, et mingihetk hakkavad need asjad korduma ning nagu ma ka ütlesin, siis arusaamine, et naised on erinevad, tuleb ka kogemusega. ;)
/.../

Eiviitsimõelda

Kood: Vali kõik

See kõik on väljamõeldis ja sul ilmselt kogemust pole, peaksid mõnes Euroopa riigis või Ameerikas ära käima ja siis sealsetelt naistelt küsima.  
Eksid lapseke. Kõik oli täiesti õige.
Kahtlen et ameerika naistelt seda küsinud oled.
Pole hullu, mina 12aastasena siin foorumis käies ka selliseid asju ei teadnud veel, mida ma täna tean.

Boyjoy
Igasugused fetishid, a la spanking, kiirus, punktid, jms. Usun, et mingihetk hakkavad need asjad korduma ning nagu ma ka ütlesin, siis arusaamine, et naised on erinevad, tuleb ka kogemusega. ;)
Tänud näidete eest, ma selgitan nende näidete põhjal, mida me kakkybabenasaga silmas peame :)

Spanking - iga naise tunnetus ja eelistus on erinev, seega iga naisega peab spank olema täpselt õige. Nt kontaktiaeg naha ja käe vahel, löögi tugevus, piirkond.

Kiirus - absoluutselt erinev iga naise puhul, ja kiiruse-eelistus võib muutuda ka ühe vahekorra ajal 5 korda.

Punktid - isegi kui peale kahe naisega seksimist võib jääda mulje, et naistele meeldib kui nende kliitorit muditakse, siis isegi kui sama ka kolmandale naisele meeldib, on megalt peen kunst leida millimeetri pealt üles see täpselt õige punkt, saada pihta täpselt õigele sõrme/keele survele, tehnikale jnejne. Sa ei kujuta ette kui tundlikud naised on ja kui lihtne on mööda panna ja naisele pettumust valmistada. Mega tundmaõppimist on vaja.

Samas sul selles on õigus, et teadmine, et iga naine on erinev, tuleb tõesti kogemusega. :)

Mulle tundub et see teema hakkab end ammendama. Ma siis lõpetuseks ütlen seda, et ärge tähtsustage tõesti seda seksi üle. Mitte ühelgi kutil ei õnnestu esimene kord valatult, lähebki esimeste sekunditega lahti, täiesti tavaline asi. Ja pole ka midagi erakordset selles, kui poiss sellest ühest korrast nii ära ehmub, et edaspidi marki täis teha kardab. Saage üle ja võtke vabalt.
Muuseas, kui lähed suvaliste naistega harjutama, siis poolvõõraste naiste/tüdrukutega oled niikuinii kohmetum ja närveerivam kui sa oleksid tüdrukuga, kellest hoolid, kelle seltskonda naudid ja selles end mugavalt tunned. Astudes vahekorsa tüdrukutega lihtsalt selleks, et see ära teha, olles samal ajal närvide pärast veel suurem kobakäpp kui muidu oleksid, lood kehva enesetunde ka tüdrukule. Halbu kogemusi mälust ära saada on keeruline ja sellega võid tüdruku jaoks palju ära rikkuda.
Lisaks sellele on Eesti väga väike ja tõenäosus neid kepinukke aastate pärast jälle kohata on liigagi suur ja reaalne. Tahad neile ikka hiljem otsa vaadata?

Õige inimesega läheb kõik õigesti, nii lihtsalt on :).

Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 19:35
See kõik on väljamõeldis ja sul ilmselt kogemust pole, peaksid mõnes Euroopa riigis või Ameerikas ära käima ja siis sealsetelt naistelt küsima. [/code]
Pole hullu, mina 12aastasena siin foorumis käies ka selliseid asju ei teadnud veel, mida ma täna tean.
Seega sul pole midagi vastu öelda. Olen Ameerikas elanud 8 kuud.

eiviitsimõelda kirjutas:
14 Jaan 2019, 20:35
Vivienne kirjutas:
See kõik on väljamõeldis ja sul ilmselt kogemust pole, peaksid mõnes Euroopa riigis või Ameerikas ära käima ja siis sealsetelt naistelt küsima. [/code]
Ma ütlen siis ise, et suure türaga rautamine seksi nauditavamaks ei tee. Ikka oleneb sellest kuidas seksid, kellega seksid, mida sa tema vastu tunned ja tuhandest si77ast asjast veel.

Kõik on kõvad teoreetikud aga xD päris elu ei käi teooria järgi ega ka ühegi reegli järgi.
Ja ma arvan, et see teema on väga hea näitaja miks mehed käituvad voodis nagu nad käituvad. Kõigi kohta see ei käi.
Üksindus

Vivienne kirjutas:
Mitte ühelgi kutil ei õnnestu esimene kord valatult, lähebki esimeste sekunditega lahti, täiesti tavaline asi.
Mingisugune oma kogemus? Oskad statistikat tuua? 90nel sajast?

Poiss tahab seksida, mis vahet seal kellega? Paneme kõik need moraali küsimused ära ala "hiljem otsa vaadata"

Läheb paremini sellega keda tunned ja tead? Jama jutt.
Läheb paremini sellega, kes on kogenum.
kakkybabenasa kirjutas: Ise teeb teema ja ei julge piltigi saata, ilmselt ongi mingi konn ja jääbki oma konna ootama internetis.
Mis sa küsisid nüüd pilti poisilt või?
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

kakkybabenasa kirjutas:
14 Jaan 2019, 20:40
eiviitsimõelda kirjutas:
Vivienne kirjutas:
Ma ütlen siis ise, et suure türaga rautamine seksi nauditavamaks ei tee. Ikka oleneb sellest kuidas seksid, kellega seksid, mida sa tema vastu tunned ja tuhandest si77ast asjast veel.

Kõik on kõvad teoreetikud aga xD päris elu ei käi teooria järgi ega ka ühegi reegli järgi.
Ja ma arvan, et see teema on väga hea näitaja miks mehed käituvad voodis nagu nad käituvad. Kõigi kohta see ei käi.
Sa ei tea, millest sa räägid.

Teeme kokkuvõtte

Kõigepealt mulle räägiti, et suur peenis ei mahu tuppe äragi, millele ma vastasin, et tupp suureneb vahekorra ajal. Kui ei usu, siis võin viiteid ka anda.

Viide -
Women: Vaginal lubrication begins. The vagina expands and lengthens. The outer lips, inner lips, clitoris and sometimes breasts begin to swell.
https://www.webmd.com/sex-relationships ... se-cycle#1

Nüüd räägitakse psühholoogiast hoopiski, mis on individiuaalne ja pole tõestatav.

Ma teen siit järelduse, et teil pole aimugi, mida te ajate. Olete lihtsalt kibestunud moorid, kes ei saa omale korraliku varustusega meest, ja seetõttu ajate jama, et jaa-jaa, väike või keskmine peenis täitsa okei. Tegelikult ilmselt teesklete orgasmi võimsamaks seksi ajal või teesklete täielikult, nagu enamik naisi teevad. Vaat see on minu psühholoogia. Sellisest orgasmist, kus sa üle kogu keha värised ja oigad, nagu mõni õudusfilmi tegelane, kellest vaime välje aetakse, võite vaid unistada, sest keskmine peenis seda pakkuda ei suuda. See on minu arvamus teist.

kakkybabenasa kirjutas:
eiviitsimõelda kirjutas:
Vivienne kirjutas:

Eiviitsienam - 8kuud pole mingi pikk aeg. Või jõudsid selle ajaga kümned mehed läbi käia, et ne ameerika keskmise riista pikkust tead?

Kakkybabenasaga taaskord täiesti nõus, eriti eelviimase lausega. Mõtlesin ise samuti sellele.

Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 21:41
kakkybabenasa kirjutas:
eiviitsimõelda kirjutas:

Eiviitsienam - 8kuud pole mingi pikk aeg. Või jõudsid selle ajaga kümned mehed läbi käia, et ne ameerika keskmise riista pikkust tead?

Kakkybabenasaga taaskord täiesti nõus, eriti eelviimase lausega. Mõtlesin ise samuti sellele.
Sa ajad nii lolli juttu, et ma ei viitsi sulle vastatagi. Ilmselgelt mingi teismeline kõiketeadev ninatark. Ma küsin hoopis sult, et kas sa oled kümneid ja sadu mehi läbi käinud, et tead sellele kakkywhatever eelviimasele lausele takka kiita?

Vulkaanipurse kirjutas:
14 Jaan 2019, 22:09
Vivienne kirjutas:
14 Jaan 2019, 22:04
Ning jah, ma olen maganud piisavalt paljude meestega
Kas see on siis asi, millega tuleb neiul kiidelda?
Ilmselgelt on tegu mingi poolelgi frigiidse elus kibestunud üksikemaga. Kakkywhatever on üksikema, seega miks ka mitte tema. Mina olen arvamusel, et üksikema sõnu ei tasu küll tõsiselt võtta, sest kui mingi aruraas peas oleks, siis ju poleks üksikema.

eiviitsimõelda kirjutas: sest kui mingi aruraas peas oleks, siis ju poleks üksikema.
Ma ei nõustu sinuga. Kõike võib juhtuda. Isiklikult tean üksikema kellel mees sai surma missil, ning uut meest ta ei soovi. Asi ei ole üksikemas ega millegis muus. Loeb inimese jutt mitte mingi silt.

Juttu kohta ei hakka ütlema, ma lihtsalt ei soovi lugeda seda .....

Vulkaanipurse kirjutas:
14 Jaan 2019, 21:37
Vivienne kirjutas:
Mitte ühelgi kutil ei õnnestu esimene kord valatult, lähebki esimeste sekunditega lahti, täiesti tavaline asi.
Mingisugune oma kogemus? Oskad statistikat tuua? 90nel sajast?

Poiss tahab seksida, mis vahet seal kellega? Paneme kõik need moraali küsimused ära ala "hiljem otsa vaadata"

Läheb paremini sellega keda tunned ja tead? Jama jutt.
Läheb paremini sellega, kes on kogenum.
kakkybabenasa kirjutas: Ise teeb teema ja ei julge piltigi saata, ilmselt ongi mingi konn ja jääbki oma konna ootama internetis.
Mis sa küsisid nüüd pilti poisilt või?
Muidugi mitte aga oma esimeses postituses ütlesin mis ma ütlesin. Soovija peab ise initsiatiivi ülesse näitama.

Ja ülejäänud ajuvabale tekstile ma ei viitsi midagi vastata, sest see pole enam arutelu. 😁Mul pole nii madalale vaja langeda, et sellistele aru peaks andma.
Üksindus

Ja ma taaskord mõtlesin viimaseid postitusi lugedes täpselt sama mida kakky :D :D (me vist samas vanuses, et sarnane mõtlemine). et siin ühe neiu sõnavõtud lähevad nii labaseks ära, et pole sellisega rohkem mõtet midagi rääkida.
"Mul mehi nii palju olnud et isegi ei mäleta, mingi 50ringis.." davai siis :D ma pigem küsiks Vulkaani asemel, kas SEE on asi, millega neiu uhkeldama peaks? Okse :D
Ja see üksikema ja sõjaväelase valimise jutt oli muidugi tase.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”