Anaalseks

Oleme kutiga anaalseksi proovima hakanud, meile mõlemale meeldib.
Aga lihtsalt asi selles, et kaua ega palju korraga ei saa, sest mul hakkab selline ebameeldiv valu, kuigi alustame ilusasti sõrmedega venitamisest jne jne (kohe peenist sisse jylmalt ei suru).
Mõtlesime siis kahepeale, et äkki osta see nö butt plug, et siis sellega veits venitada ja sealt siis peenisega edasi tegutseda. Kas on väärt idee? Oskab keegi ise midagi algajatele anaalseksi harrastajatele öelda? :)

Re: Anaalseks

Õigusevõitleja kirjutas:
07 Jaan 2019, 02:01
Buttplug on jah hea asi, millega lihaseid venitada ja lõdvestada. EI tea kas juba kasutate aga proovige ka libestit, anaal seestpoolt end "märjaks" ei tee nii et seepärast võib valus hakata.
Jaa, libestit kasutame ka. Lugesin ka, et võib juhtuda isegi seda, et libestit kasutades ei tasuks kokku hoida sellega. Võib olla ka see jaa, et ei ole piisavalt libestit

termomeeter kirjutas:
07 Jaan 2019, 09:57
Ei soovita seda piirkonda venitama hakata, pärast on iga puuksu ja kõhulahtisusega mure, et midagi tuleb sealt välja, kuna lihas ei hoia enam kinni :D.
See ei ole reaalne probleem, sulgurlihas tõmbub pärast tagasi kokku ju ikkagi, ega venitamine ei lõhu kohe lihast ära kui väga agressiivne ei ole.. Sul vist kogemust napib :p

boyjoy kirjutas:
08 Jaan 2019, 00:07
Mis vanade meeste vastu on? Sooneutraalsust paluks ikka eks, mingit vanuselist diskrimineerimist ka ei ole vaja.
Vabandust, et ma sinu ja sinu mehe tundeid riivasin selle postitusega. Järgmine kord proovin olla tolerantsem sinust vanema kooselupartneri kohta.
Räägi ehk mõni mees-mees loo oma elust? proovin sind mõista.

Pepupoiss, ära ainult nurgas nutta ja veene lõika :C
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Vulkaanipurse kirjutas:
08 Jaan 2019, 09:06
boyjoy kirjutas:
08 Jaan 2019, 00:07
Mis vanade meeste vastu on? Sooneutraalsust paluks ikka eks, mingit vanuselist diskrimineerimist ka ei ole vaja.
Vabandust, et ma sinu ja sinu mehe tundeid riivasin selle postitusega. Järgmine kord proovin olla tolerantsem sinust vanema kooselupartneri kohta.
Räägi ehk mõni mees-mees loo oma elust? proovin sind mõista.

Pepupoiss, ära ainult nurgas nutta ja veene lõika :C
kes ütles, et ta ise harrastab? :D
sad, lonely and bad at math

boyjoy kirjutas:
08 Jaan 2019, 20:34
Vulkaanipurse kirjutas:
08 Jaan 2019, 20:08
boyjoy kirjutas:
08 Jaan 2019, 19:51
tembeldatakse pedeks. :(
Ei ole hullu,küll sa ükspäev avaned oma pere ja lähedastele.
Suru veel veits, muidu keegi ei usu, et sa hetero oled. :)
+1, keda kotib kas teised on geid või ei ole, a vulkaanipurskele tundub asi väga hinge minevat. btw (vulkaanipurskele) need kes kõige tõsisemalt pedesid vihkasid pididki olema otsimas väljundit oma enda allasurutud tunnetele, et võta seda kuidas võtad ;)

Õigusevõitleja kirjutas:
10 Jaan 2019, 01:48
+1
Ma ei tolereeri homosid. Samas kui nad vaikselt istuvad, ja neid ei ole näha-kuulda(nad ei proovi oma asja ajada) nendest on savi.

Ma ei tea ühtegi inimest enda ümbruskonnast kes tolereeriks. Erinevat ümbruskonnad meil? Vist jah.

Kui mu sõber-tuttav-keegi veel peakski ülestunnistama sellist asja, siis selle inimesega suhtlus katkeks vast.
Eri mõttmeaailmaga inimesed siin eestimaa pinnal!
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”