Re: Uusi tutvusi?

#3656
Tere!
Otsin mõnda huvitavat positiivse ellusuhtumisega inimest, kes julgeks vestlust arendada ja kellega niisama juttu rääkida ning võib-olla kunagi ka kokku saada (kui on soovi).
Ise olen 17-aastane tüdruk. Ei hakka endast pikemalt kirjutama, kuid kel huvi, võib mulle kirjutada ja siis võin endast ka pikemalt juba kirjutada.
Igatahes, kõik karvased ja sulelised on oodatud kirjutama! 🙂

Otsin sõpru...

#3662
Tere! olen 14 aastane tüdruk ja ma otsin endale sõpru... ma eelistaks inimesi vanuses 14-16. Ma mainin ära, et tüdrukutega ma suhelda eriti ei oska aga poistega ma enam-vähem oskan ehk ma eelistaks rohkem poisse aga võib ka tüdrukuid.
Teen siis endast väikse kirjeludse ja iseloomistuse ka. Ma olen 174cm pikk, mul olin kuldpruunikad juuksed, rohelised silmad,olen suht keskimise kehaehitusega. Ma olen suht sõbralik ja mulle öeldakse et ma naljakas. Vahel ma võin tüütu olla eriti snapchatis, sest ma snapin vahest ikka päris palju.
Aga kui kelligil peaks huvi olema minuga suhtlemsega siis kirjake pivva.

Re: Uusi tutvusi?

#3665
otsin tüdruku

olen poiss ja 18

otsin tüdruku vanuses 15-19 (teen ka erandi võibolla) ja otsin tüdruku mitte ainult suhtlemise eesmärgil vaid rohkem kellega saab deep teemadest rääkida ja kellega võiks kokku saada ning midagi teha :)

kõik kes ei otsi lihtsalt inimest kellega suhelda vaid midagi enamat, siis kirjutage mulle ma ei hammusta :D

Otsin sõpru..

#3668
Tere! olen 12 aastane poiss ja ma otsin endale sõpru...ma eelistaks rohkem tydrukuid aga võib ka poisse. Olen hetero.
Teen siis endast väikse kirjeludse ja iseloomistuse ka. Ma olen 157-164cm pikk või midagi, pole lic kaua aega mootnud, mul on pruunid juuksed, sinised silmad. Ma olen suht sõbralik.Tegelen yldiselt extreme sportidega. Aga kui kellegil peaks huvi olema minuga suhtlemsega siis kirjake pivva.

Re: Uusi tutvusi?

#3672
Tervist! Olen 17aastane noormees Tartumaalt. Olen väga sõbralik/tolerantne ja isegi meeldib koolis käia:) Pikkus 183cm ja üsna sportlik. Trennid 4 päeva nädalas+ jõusaal. Hobisid on palju ja vahetuvad tihti. Mitte just kõige naljakama iseloomuga:(Otsin kellega suhelda ja argumenteerida igapäeva elust ja nendega kaasnevatest probleemidest jm asjadest:)

Re: Uusi tutvusi?

#3681
Hei! Olen 12.a tüdruk (tundun paljude arvates 13-14 nii välimuselt kui jutu poolest), otsin lihtsalt inimesi kellega privvas suhelda, rääkida nt. igapäevaelust, muusikast, joonistamisest, hingeelust vms. Vahet pole kas oled poiss või tüdruk, a võiksid olla mingi 12-15 äkki... Kirjutage! :) :P
Võite kirjutada kui igav on või mõni probleem, ma ei ole kuri

Re: Uusi tutvusi?

#3682
Proovin ka oma õnne siis.
Endast nii palju, et vanust on tänaseks 21, pesitsen ning õpin heade mõtete linnas, vabal ajal enamasti laisklen kodus ja mõtlen miks mul motivatsiooni midagi teha pole.
Kui sa tunned, et oled oma eluga sama masendavas punktis, siis võiksime ehk mõtteid vahetada.

Otsin sõpru

#3683
Hei. Noo ausalt öeldes on lausa veidi piinlik siia nii kirjutada... Aga mis seal ikka, otsin sõpru, olid väga head lähedased sõbrad, aga u pool aastat tagasi hakkas kõik allamäge minema, enam me ei suhtle üldse, kuigi nad on mu klassiõed ja koos nendega kadusid ära ka mu poistest sõbrad, kuna me olime nö gäng jne tegime kõike koos ja saime peaaegu iga päev kokku. Okeei, nii, räägin nüüd endast.
Olen 16-aastane neiu, elan Tartus. On poiss, kellega olen üle aasta suhtes olnud. Olin ülimalt tore ja sõbralik, naersin koguaeg ja tegin ise ka nalja, kuid nüüd mingil põhjusel olen palju negatiivsemaks muutunud, idk why. Ilmselt stress, aga õnneks tunnen, et hakkan jälle endiseks muutuma 😃 Igaaaljuhul ülimalt tore oleks kui ma leiaks endale u enda vanuse sõbranna/sõbra siit.
I wont put my hopes up agaa kes teaab xd. Võite siia alla kirjutada enda kohta vms ja kui mul julgust jagub, võtan ise ühendust :))

Re: Uusi tutvusi?

#3698
Tere! Olen 13-aastane poiss ja otsin 12 lõpp-15 algus aastast tüdrukut.Võiks olla 155-165 pikk natuke võib olla pluss mininus.Ise olen 162 pikk. Tegelen jalgpalliga ja arvuti mängudega. Võiksime rääkida ja äkki areneb ka midagi oleks tore ju. Tüdrukust jutukaaslane võiks olla pärit Tallinnast, sest siis saajs kunagi kokku saada. Kirjuta privvi kui tahad tutvuda.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”

cron