Töötamine 13/14a

Heihopsti!
Kuna pidin oma hetkelise armastatud spordiala katki jätma selle hinna pärast, hakkasin mõtlema sellele, kuidas suvel pisut ise raha teenida, et osa trennidest ise maksta.
Saan suvel 14 ja tahakski kuulda just, et kui palju suvega 13-14 aastaselt teeninud olete ja kui palju tööd tegite. Muidugi võib anda ka häid kontakte/kohti vms :)
Vääääääga tahaks vastuseid kuulda, seega palun jagage kogemusi! :)
Päikest🌞
pea püsti ja edasi!

Re: Töötamine 13/14a

13-14 on selline rumal vanusegrupp kus paljusid töid veel teha ei saa... Aga näiteks malev, kuigi seal ei pruugi väga palju teenida. Samas saab uusi tutvusi. Iseseisvamad tööd on näiteks marjade ja muude saaduste korjamine. Palgad on paiguti erinevad aga nt 2€/kg on päris reaalne. Ise olen (siis kui noor olin) käinud suviti vaarikaid korjamas. Päevas ca 15-20 kg korjata on päris reaalne
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

13-14 aastaselt käisin malevas ning kirjutasin maakonnalehe noortelisasse lugusid. Malev on selles osas hea variant, et isegi kui hetkel palju ei teeni, siis see on ikkagi midagi juba sinu CV'sse. Järgmine aasta, kui oled 15 ja tahad tööd teha suvel, siis on see jälle plusspunkt sinu kasuks.

Sa ei maininud mis spordialaga tegeled aga kas treeneriga poleks võimalik mingit erikokkulepet teha? Ratsutamises saab näiteks tallitööga abiks olla ja selle arvelt trennihinda alla. Eks see sõltub tõesti spordialast, aga variant millele ehk mõela.

Kusjuures jep, ratsutasin :D aga ehjah küsitud ja päritud palju juba ning kahjuks hetkel ei ole see eriti võimalik. Aga arvan, et kogun ise natuke raha ning saaksin suve lõpus vanemaid pisut sellega veenda, kui ise natuke trennihinnast maksaksin ning ehk saan tõesti tallis aidata, kui õige koha leian. Aga aitäh kõigile, kes vastanud on :)
pea püsti ja edasi!

Võileib kirjutas:
21 Nov 2018, 15:14
boyjoy kirjutas:
20 Nov 2018, 17:04
B1ueBerr1 kirjutas:
20 Nov 2018, 16:42
Malevasse . Ise teenisin 2 nädalaga u 114 eurot. Võib vähe olla aga juba seal olla oli väga lahe.
2 nädalat, 114 eurot. :D

see kriminaalne ei ole v?
Vaevalt, see on malev. Miinimumpalk kehtib ikka täiskohale, neil üle poole koha ei tule.
Ma käisin ka kunagi malevas, ca 10a tagasi. Imo sain ka rohkem siis kroonides, kui 114 eur.

Mine Wolti. Saad seal rattaga igal aastaajal töödata. Muidugi kui lumi või jää maas siis sitt teha. Seal hea see, et tuled tööle siis kui tahad ja teed nii palju tööd kui tahad. Ise pole küll palju teinud (kõigest u 7tundi) aga teeninud 40€ (koos tipiga). Nädalavahetuseti saad teenida veel rohkemgi.
Vasta

Mine “Töö otsingud ...”