Re: Kui otsid sõpra/suhet

1) Kui vana sa oled?-13
2) Poiss või tüdruk?-tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero?-hetero
4) keda otsid, eelistused?-sõpra/sõbrannat, kellega vabal ajal juttu rääkida
5) huvid/mis sulle meeldib?-sõpradega aega veeta, sport, muusika, filmid, fotograafia
6) kirjelda ennast-olen 168cm pikk, saleda kehaehitusega, sõbralik, jutukas, aktiivne
:))

1) Kui vana sa oled? 17
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused. Sõpru(sooviks ikka normaalseid, kes ei joo end suvega kooma) ja võimalik, et ka suhet(aga oleneb). Umbes võiks jääda 16-19 aasta vahele.
5) huvid/mis sulle meeldib? Rasketehnika, Vahete vahel jõusaalis käimine,
6) kirjelda ennast. Liiga jutukas(seda juhtub mõnikord), liiga töökas(seda juhtub tihti), 182cm pikk, liiga õppiv, pool eestlane, pool venelane(kuigi vene keelt oskan vähe) ja Tartumaal.

1) Kui vana sa oled? - 26
2) Poiss või tüdruk? - Mees
3) Lesbi/gei/bi/hetero? - Gei
4) keda otsid, eelistused - Jutukaaslast, sõpra, suhtekaaslast, alates 18a
5) huvid/mis sulle meeldib? - Neid on palju. Hea muusika nautimine, viski joomine...
6) kirjelda ennast - 182cm pikk, turskem ja jämedam, laiem vend. Aastaringselt siilisoenguga, muidu mustad juuksed. Vahel kasvatan ka habet. Roheliste silmadega, otsekohene ja musta huumoriga.

1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? Tüdruk
4) keda otsid, eelistused? Sõbrannasid/sõpru (poiste puhul vb natuke enamat)
5) huvid/mis sulle meeldib? Tantsimine,laulmine,võrkpall,joonistamine,muusika
6) kirjelda ennast: Olen keskmise pikkusega,mul on tumedad poolpikad juuksed ning sinised silmad

1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? lesbi
4) keda otsid? sõpru, sõbrannasid, tuttavaid, jutukaaslasi...kõik sobib
5) huvid/mis sulle meeldib? fotograafia, jalutamine, inimestega suhtlemine, filmid, muusika, kirjutamine, zentangle, söömine, magamine, tee ja kohvi joomine
6) kirjelda ennast: loll ja egoistlik, aga väga avatud inimene

KeegiInimenePoiss kirjutas:
04 Jaan 2016, 22:24
Catlover kirjutas:1) Kui vana sa oled? 12
4) keda otsid, eelistused? Poisist sõpra ehk esialgu netisõpra aga minetea kuhu viib...
5) huvid/mis sulle meeldib? Jooga, joonistamine , muusika, arvutimängud. Veel on asju aga praeguseks las olla nii
6) kirjelda ennast: Olen 153 cm pikk, helepruunid juuksed alaseljani, tagasihoidlik kuigi vahel (oleneb olukorrast võin vägagi energiline olla) loominguline.
Ma 12 aastane poiss 153 pikk oled huvitatud? :)
Kle ma 12 ja 147cm meeldib sportida ja laulda ja kallistada oled huvitatud

Olen 14 aastane.

Olen inimene,tüdruk

Ma arvan,et olen bi või siis olen hetero,pole kindel,kuna ma olen alles oma sugu avastamas.

Otsiksin sõpru

Mulle meeldib magada,P!ATD,FOB,TØP ja teisi emo bände kuulata,naerda,meemid,joonistada.Käin teist nädalat juba programmeerimis ringis.Rohkem mulle meelde ei tule.

Olen 163cm lühike tüdruk.Keskmine kehaehitus.Pruunid juuksed,rohelised silmad,sõprade sõnul humoorikas.Olen introvert rohkem ning väga ebasotsiaalne tüüp.Olen hea kuulaja,enda arvates.Vahel täitsa ego.Suhtleksin rohkem inimestega,kes ei ole faked ning kellega oleks tore rääkida ja ta oskaks nalja teha.

Kui soovid suhelda siis kirjuta mulle,ples...ples.

vihmapilv kirjutas:
10 Nov 2018, 19:49
1) Kui vana sa oled? 14
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? lesbi
4) keda otsid? sõpru, sõbrannasid, tuttavaid, jutukaaslasi...kõik sobib
5) huvid/mis sulle meeldib? fotograafia, jalutamine, inimestega suhtlemine, filmid, muusika, kirjutamine, zentangle, söömine, magamine, tee ja kohvi joomine
6) kirjelda ennast: loll ja egoistlik, aga väga avatud inimene

Tutvuks?Ples...

Edukas kirjutas:
22 Apr 2018, 19:17
1) Kui vana sa oled?(13)
2) Poiss või tüdruk?(tüdruk)
3) Lesbi/gei/bi/hetero?(hetero)
4) keda otsid, eelistused(poissi,hoolivat ning hea välimusega)
5) huvid/mis sulle meeldib?(Iluvõimlemine,Jalgpall,Uisutamine,Laulmine)
6) kirjelda ennast(Tavaline eesti tüdruk kuldsete kiharate ja hele roheliste silmadega Aktiivne ja panduv.)
Hea välismuega pole aga sexpack on kyll. Olen 15 :) kirjuta

Proovin oma õnne ka siis

1) Kui vana sa oled? 15
2) Poiss või tüdruk? Poiss
4) keda otsid, eelistused: tüdrukut ja suhet
5) huvid/mis sulle meeldib? Elektroonika, tehnoloogia, lennumudellism, videomängud, rattaga sõitmine, sõpradega aja veetmine, pitsa, lolluste tegemine ja palju muudki
6) kirjelda ennast: 170cm lühike, keskmine kehaehitus, elan Pärnus, tumepruunid juuksed, hallikassinised silmad

1) Kui vana sa oled? 14
4) keda otsid, eelistused? Sõpru/sõbrannasid/suhet
5) huvid/mis sulle meeldib? Käin tantsimas, olen käinud forograafias. Meeldib kuulata muusikat.
6) kirjelda ennast. Pikad pruunid juuksed, sinakashallid silmad, 170 cm pikk ja keskmise kehaehitusega.

1) Kui vana sa oled?: 14
2) Poiss või tüdruk?: Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?: Hetero
4) keda otsid, eelistused: Sõpru kellega pidutseda ja tüdrukut (midagi imtiivset)
5) huvid/mis sulle meeldib?: Videomängud, lõbutsemine, huumor ja mida veel~
6) kirjelda ennast: 176-178cm "sportlik" keha ehitus (mitte kõhn ega paks) pruunid/mustad juuksed rohelised/sinised silmad
Huvitav~

1. 15
2. Poiss
3. Hetero
4. Otsin suhet 14-16 aastase tütarlapsega. Eelistuseks : Tore iseloom, kena välimusega, peaksid olema ka sale või normaalse kehaehitusega.
5. Huvitun tehnikast (IT, autod, mootorsõidukid), informatiivne lugemine (Imeline teadus, imeline ajalugu)
6. Olen 15- aastane pikk (185cm) ja sale (65kg) noormees. Olen üsna tark ja läbinägelik. Pole nerd kui te arvate. Olen väiksest saadik olnud ka kõva spordimees. Hüppan 4m50cm kaugust, hea sprinter, kaugdistantsides olen suhteliselt nõrk, kuid siiski parem, kui keskmine minu vanune. Ei taha liialt kiita ennast :D. Arvan, et olen viisaka välimusega, helepruunide juustega, sinakas-roheliste silmadega noormees. Suviti töötan palju ja kogun tulevikuks raha. Suhetes väga kogenematu, sest olen üsna tagasihoidlik ja rahuliku iseloomuga.

Kui sind see jutt vapustab ja sa tunned, et sobid minu kategooriasse, siis palun ole julge mulle kirjutama :)

1. 14
2. Rohkem nagu plika kui tüdruk.
3. Hetero enda teada, many seem to disagree.
4. Otsin eliksiiri mis tapaks valutult ning päästaks mind sellest piinavast eksistentsist, tegelt otsin meme dealereid kes saadaks
mulle head stuffi.
5. Vabal ajal kuulan muusikat mis on vanem kui su vanemad, aga muidu tegelen
näitlemise ja laulmisega.
6. Paljud ütlevad, et ma meenutan ennast niiet välimuselt olen ma nagu mina. Päriselus olen ma inimeste
arust sõbralik ja lahke. Ma oletan, et siin ei paista ma eriti sõbralik, aga noh mis seal ikka.

Kui te mind kohe põleva leegi sisse ei taha visata, võite ühendust võtta.

helpiminthebasement kirjutas:
24 Nov 2018, 19:23
1. 14
4. Otsin eliksiiri mis tapaks valutult ning päästaks mind sellest piinavast eksistentsist, tegelt otsin meme dealereid kes saadaks
mulle head stuffi.
6. Paljud ütlevad, et ma meenutan ennast niiet välimuselt olen ma nagu mina. Päriselus olen ma inimeste
arust sõbralik ja lahke. Ma oletan, et siin ei paista ma eriti sõbralik, aga noh mis seal ikka.

tere hommikust😂 saame sõpradeks palun

1) Kui vana sa oled?: 18

2) Poiss või tüdruk?: Poiss

3) Lesbi/gei/bi/hetero?: Hetero 100% :D

4) keda otsid, eelistused: Otsin tüdrku, ei tahaks väga neied kes ainult kirjutada tahavad võiks olla selline inimene kellega saaks uusi asju katsetada, kõigest rääkida ja võibolla pidu panna vahel. Ma arvan et saate aru küll.

5) huvid/mis sulle meeldib?: õhtu kaua üleval olla, linnas käia chillida, vahepeaal juua, adrenaliini üles pumbata ja uusi asju teha

6) kirjelda ennast: keskmisega kehaehitusega, 179-180 pikkus, sõbralik ja mõistev olend

boyjoy kirjutas:
14 Dets 2018, 13:06
Hale oled. :)
Tahad kakelda? Lol
kindad/sidemed on?
boyjoy kirjutas:
Oleksid võinud mõnele lapsele ikka paki teha, mitte endale.
Kahjuks või õnneks, need kes osalesid, ei ole enam ammugi lapsed. Ütlegi kirja ala "Mina olen Toomas, 14 aastane, joonistasin vulkaanipurset" ei tulnud.

Sul avaneb võimalus jaanuarikuu konkursil osaleda.

Mine tüüta freooni või kedagi muud oma sitajutuga.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

vaiketydruk221 kirjutas:
26 Nov 2018, 14:00
helpiminthebasement kirjutas:
24 Nov 2018, 19:23
1. 14
mulle head stuffi.

tere hommikust😂 saame sõpradeks palun
Yes please

Vulkaanipurse kirjutas:
14 Dets 2018, 13:27
boyjoy kirjutas:
Hale oled. :)
Tahad kakelda? Lol
kindad/sidemed on?
boyjoy kirjutas:
Oleksid võinud mõnele lapsele ikka paki teha, mitte endale.
Kahjuks või õnneks, need kes osalesid, ei ole enam ammugi lapsed. Ütlegi kirja ala "Mina olen Toomas, 14 aastane, joonistasin vulkaanipurset" ei tulnud.

Sul avaneb võimalus jaanuarikuu konkursil osaleda.

Mine tüüta freooni või kedagi muud oma sitajutuga.
Siiani pole ükski peksaandja foorumist kohale tulnud. :(
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”