Kuidas kondoomi peale panete?

Hei,

Olen ùhe tùdrukuga tihedamalt kokku saanud ja eile kàisin tema juures ka. Suudlesime megalt nagu tavaliselt ja ta ronis kaksiraksi sùlle mulle. Vòtsin tal pluusi ka seljast ja vàga mònus oli, aga mòlemal oli trenni kiire niiet jài pooleli. Tàna làhen ilmselt uuesti, kui tal maja vaba.

Aga kùsimus on, et mehed vòi teadjamad naised, kuidas te kondoomi peale panete? Ma olen ùmber lòikamata ja kùsimus ongi kas tòmbate eesnaha tagasi, panete kondoomi peale ja kuidagi lùkkate uuesti ette? Vòi panete lihtsalt peale ja eesnahka ei nàpi?

Tànud ette

Re: Kuidas kondoomi peale panete?

boyjoy kirjutas:
15 Nov 2018, 01:00
Chui kirjutas:
15 Nov 2018, 00:29
Kas enam ei õpetatagi 14-15 aastastele koolis inimeseõpetuse tunnis kondoomide kasutamist? :)
14-15 :D the fu.ck? Pooled pole siis enam süütudki, mis õpetust siis enam vaja?
See ei eelda, et noored kaitstud vahekorrast midagi teaks või suguhaigusdest! Kindlasti on vaja rääkida.
Kodus vanematega ma ei kujuta ette kui palju sellist teemat puudutatakse.
Be so focused on your growth that everyone else’s business is irrelevant

Re: Kuidas kondoomi peale panete?

boyjoy kirjutas:
15 Nov 2018, 01:00
Chui kirjutas:
15 Nov 2018, 00:29
Kas enam ei õpetatagi 14-15 aastastele koolis inimeseõpetuse tunnis kondoomide kasutamist? :)
14-15 :D the fu.ck? Pooled pole siis enam süütudki, mis õpetust siis enam vaja?
14-15 puhtalt sellepärast, et mäletan kuidas me ise selles vanuses inimeseõpetuse tunnis kõik kondoomide kasutamist õppisime. Ja kahtlemata on see vajalik, kui sellises vanuses tegelikult suur osa noori vaatavad seda kondoomi nagu mingit imeasja. Ei puutu see siia kas süütu või mitte.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”