Poistele

Ei tea, kas siit nüüd midagi välja ka tuleb, aga tahaksin proovida.
Olen 14 aastane neiu, sünnipäeva pean järgmisel kuul. Sooviksin leida endale sõpra, konkreetselt poissi. Võiksime olla kirjavahetuses, arutada üksteise muresid, anda nõu ja üldse, et oleks hea läbisaamine. Iseenesest olen hea kuulaja. Elus olen üsna vaikne ja tutvuma ei tõtta, kuna see tekitab raskusi. Olen märganud, et silma hakkavad poisid endale sarnase iseloomuga. Võib-olla nii pilt veidi selgem: poisile võiks meeldida lugemine, joonistamine, filosoofia/psühholoogia ja nii edasi. Selle portaaliga pole ma väga tutvunud, nii et ei tea kuidas võiks kellegagi kontakteeruda hiljem, aga vaatan alguses, kas keegi üldse on huvitatud selles suhtlemises

Re: Uusi tutvusi?

Tere!
Otsin mõnda huvitavat positiivse ellusuhtumisega inimest, kes julgeks vestlust arendada ja kellega niisama juttu rääkida ning võib-olla kunagi ka kokku saada (kui on soovi).
Ise olen 17-aastane tüdruk. Ei hakka endast pikemalt kirjutama, kuid kel huvi, võib mulle kirjutada ja siis võin endast ka pikemalt juba kirjutada.
Igatahes, kõik karvased ja sulelised on oodatud kirjutama! 🙂

Otsin sõpru...

Tere! olen 14 aastane tüdruk ja ma otsin endale sõpru... ma eelistaks inimesi vanuses 14-16. Ma mainin ära, et tüdrukutega ma suhelda eriti ei oska aga poistega ma enam-vähem oskan ehk ma eelistaks rohkem poisse aga võib ka tüdrukuid.
Teen siis endast väikse kirjeludse ja iseloomistuse ka. Ma olen 174cm pikk, mul olin kuldpruunikad juuksed, rohelised silmad,olen suht keskimise kehaehitusega. Ma olen suht sõbralik ja mulle öeldakse et ma naljakas. Vahel ma võin tüütu olla eriti snapchatis, sest ma snapin vahest ikka päris palju.
Aga kui kelligil peaks huvi olema minuga suhtlemsega siis kirjake pivva.

otsin tüdruku

olen poiss ja 18

otsin tüdruku vanuses 15-19 (teen ka erandi võibolla) ja otsin tüdruku mitte ainult suhtlemise eesmärgil vaid rohkem kellega saab deep teemadest rääkida ja kellega võiks kokku saada ning midagi teha :)

kõik kes ei otsi lihtsalt inimest kellega suhelda vaid midagi enamat, siis kirjutage mulle ma ei hammusta :D

Otsin sõpru..

Tere! olen 12 aastane poiss ja ma otsin endale sõpru...ma eelistaks rohkem tydrukuid aga võib ka poisse. Olen hetero.
Teen siis endast väikse kirjeludse ja iseloomistuse ka. Ma olen 157-164cm pikk või midagi, pole lic kaua aega mootnud, mul on pruunid juuksed, sinised silmad. Ma olen suht sõbralik.Tegelen yldiselt extreme sportidega. Aga kui kellegil peaks huvi olema minuga suhtlemsega siis kirjake pivva.

mrvjw kirjutas:
30 Nov 2018, 10:25
Kama on 17 ja asub pealinnas.
Meessoost ka. Kirjutage
Neiud- neiud! Haarake võimalusest kinni, tegu on tõelise pärliga! Kui me välimusest räägime- kuumem, kui üleköetud ahi käreda eestimaa pakase ajal! Varuge jääkuubikuid. Silmad on hingematvalt ilusad- kui ta sind minuteid sarimõrvarlikult jõllitab, siis see ei ole üldse häiriv! Maniküür jätab küll soovida, aga ta on paksu unega, saate öösel ta teadmata kenasti küüned roosaks ja sätendavaks värvida.
Audit ega bemmi ega muud vinget sõiduvahendit ei oma, aga tõukekas on tal olemas! Tulevikus soovib ka traktorit omada.
Subjekt toitub ainult piparkoogipallidest ja tuunikalast. Eranditult! Midagi muud pole mõtet talle sisse sööta, need ei lase tal oma karvapalle korralikult seedida ja siis ta hakkab keset ööd kassina öökima, et neid siis rahumeeli voodisse väljutada. Igaksjuhuks nüüd mainin, et kassiga tegu ei ole, aga nurruda võib küll. Õnneks ei küünista, aga kui tulebki seda ette- marutaudivastased süstid on tehtud.

Kirjutage talle enne, kui keegi teine ette jõuab!

Tervist! Olen 17aastane noormees Tartumaalt. Olen väga sõbralik/tolerantne ja isegi meeldib koolis käia:) Pikkus 183cm ja üsna sportlik. Trennid 4 päeva nädalas+ jõusaal. Hobisid on palju ja vahetuvad tihti. Mitte just kõige naljakama iseloomuga:(Otsin kellega suhelda ja argumenteerida igapäeva elust ja nendega kaasnevatest probleemidest jm asjadest:)

Proovin ka oma õnne siis.
Endast nii palju, et vanust on tänaseks 21, pesitsen ning õpin heade mõtete linnas, vabal ajal enamasti laisklen kodus ja mõtlen miks mul motivatsiooni midagi teha pole.
Kui sa tunned, et oled oma eluga sama masendavas punktis, siis võiksime ehk mõtteid vahetada.

Otsin sõpru

Hei. Noo ausalt öeldes on lausa veidi piinlik siia nii kirjutada... Aga mis seal ikka, otsin sõpru, olid väga head lähedased sõbrad, aga u pool aastat tagasi hakkas kõik allamäge minema, enam me ei suhtle üldse, kuigi nad on mu klassiõed ja koos nendega kadusid ära ka mu poistest sõbrad, kuna me olime nö gäng jne tegime kõike koos ja saime peaaegu iga päev kokku. Okeei, nii, räägin nüüd endast.
Olen 16-aastane neiu, elan Tartus. On poiss, kellega olen üle aasta suhtes olnud. Olin ülimalt tore ja sõbralik, naersin koguaeg ja tegin ise ka nalja, kuid nüüd mingil põhjusel olen palju negatiivsemaks muutunud, idk why. Ilmselt stress, aga õnneks tunnen, et hakkan jälle endiseks muutuma 😃 Igaaaljuhul ülimalt tore oleks kui ma leiaks endale u enda vanuse sõbranna/sõbra siit.
I wont put my hopes up agaa kes teaab xd. Võite siia alla kirjutada enda kohta vms ja kui mul julgust jagub, võtan ise ühendust :))
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”