Keeruline poiss

Nii, igastahes on üks poiss. Ta meeldib mulle ja mina talle ka tõenäoliselt, kuid asi on veider.
Suvi temaga oli tore, tunneme üksteist pool aastat nüüd ja oleme suhelnud internetis jne. Meil on palju ühiseid huvisi jne, hästi sarnased oleme iseloomult. Kõik on super.
Välja arvatud see, et ma tunnistasin umbes kuu aega tagasi talle, et ta meeldib mulle. Ja ta ei osanud midagi vastata jne. Tema hea sõber oli öelnud, et ma tegelt meeldin talle aga ta ei julge öelda, ja teised sõbrad ka koguaeg suvel vihjasid, et sa meeldid talle jne. Aga ta on arg selle koha pealt. Ning ma arvasin, et peale ülestunnistust ta nagu katkestab suhtlemise, et äkki ma ei meeldi talle ikkagi. Kuid peale seda flirdib ta minuga veel hullemini ja vahel jääb tunne nagu me juba oleks suhtes nö. Tervitab mind paljuütlevalt ja mmm jah. Teate, segane.
Mida Teie arvaks sellisest olukorrast? Äkki annate nõu mida edasi teha? Keeruline.
dont say maybe if u want to say no

Re: Keeruline poiss

Kui sa kuu aega tagasi ütlesid, et ta meeldib sulle, kas sa tegid seda internetis või päriselus? Lihtsalt tekkis mõte, et kui päriselus, siis ehk ta tõesti ei osanud midagi vastu öelda.

Muidugi võid temalt alati uuesti küsida, kuid kui see tunduks hetkel veider, siis lihtsalt jätka suhtlemist ja naudi seda, mis teil on - mõnus ja tore suhtlus. Alati ei pea kõike lahterdama.

Re: Keeruline poiss

Reedetu kirjutas:
09 Nov 2018, 23:15
Kui sa kuu aega tagasi ütlesid, et ta meeldib sulle, kas sa tegid seda internetis või päriselus? Lihtsalt tekkis mõte, et kui päriselus, siis ehk ta tõesti ei osanud midagi vastu öelda.

Muidugi võid temalt alati uuesti küsida, kuid kui see tunduks hetkel veider, siis lihtsalt jätka suhtlemist ja naudi seda, mis teil on - mõnus ja tore suhtlus. Alati ei pea kõike lahterdama.
Ma ütlesin seda internetis, hästi tark tegu enda arust aga ma pidin ära ütlema, nimelt kokku tal aega polnud saada ja ma ei suutnud kauem venitada. Uuesti ma küsima ei hakka, oleks tõesti veider,
dont say maybe if u want to say no
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”