rase?

tere,

ma olen septembri-oktoobri jooksul olnud 2korda kaitsmata vahekorras- loll, ma tean :)
päevad algasid mul viimati 21 sept ja loppesid 26 sept, siis olin 30 sept kaitsmata vahekorras, ja kuna mul varem on tsükkel üsna korrapärane keskmiselt 28 päeva olnud, siis ei tohiks olnud olla ovulatsiooni sellel ajal ju? poiss ei tulnud sisse ka (tean et pole 100% kaitse aga siiski ju toenaosus peaks väike olema) siis olin 12okt kaitsmata vahekorras- aga mul nagu oleks meeles, et kui poiss enne vetsus kaib siis eelsperma ei sisalda ka spermatosoide, ja jällegi poiss ei tulnud sisse, siis ju on vaike toenaosus?

aga nüüd mul päevad oleks pidanud 3paeva tagasi algama, see kull pole tegelt suur hilinemjne, aga alati on mul suht tapselt hakanud, kas see voib muudest asjadest ka mojutatud olla? olen suures stressis suht pikalt, teinud rohkelt fuusilisr trenni ja nuud reisinud ja kliimavahetus toimunud. olen neljapaevani reisil ja ei oska midagi ette votta ka- lihtsalt motlen ule ja nutan kogu aeg,

kas sos pillide moju vois ka naiteks alles nuud mojuda, votsin juulis uhe ning augustis teise.

ja kas abordi tegemiseks on 17aastasel vaja vanema nousolekut? enam vist ei ole? kui poiss 19 ja molemad paistavad moistlikud?

Re: rase?

Osa postitusest eemaldatud ebaviisaka sõnakasutuse tõttu. Moderaator

poiss ja sina mõlemad paistate mõistlikud? obv pole kumbki teist mõistlik oma vanuse kohta. enne postituse lõppu jõudmist mõtlesin et qrat, mis sa oled, 13 või? sa ei käitu kuigi vastutustundlikult 17 aastase neiu kohta.
kõik on sodi

Nõustun mõlema eelkõnelejaga. Jutt on õige.

Tulevane üksikema ning alimentimaskja. Poisist kahju.

Kui poiss ja mõlemad paistavad mõistlikud siis ei räägita abordist, võetakse karm saatus ning kasvatatakse beebi kahekesi ülesse, poiss võtab sitema töö, naine poole kohaga/õhtukoolis.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

dreamlands kirjutas:
21 Okt 2018, 19:15
ei ole jah hea oigustus, aga alkohol teeb oma too
ja ma arvan, et kui kogu tausta, minevikku ja vaimseid asju ei tea, siis pole motet nii soimata ka?
alko on põhjusega alakatele keelatud, näha et juua ei oska ju

joobes v mitte, sitt minevik v mitte, fakt jääb faktiks, sinusuguste pärast sünnivad lapsed keda keegi ei taha.
kõik on sodi

Jah, võid olla rase. Tee 14 päeva pärast vahekorda rasedustest.

Mitu korda sos-pilli võtmist, juba septembri ja oktoobri jooksul mitu kaitsmata vahekorda - ei ole päris üks juhuslik viga, kus alkoholi liiga palju võetud sai, vaid süstemaatiline enda elu ja tervisega ning rasedusega riskimine. Arvan, et kui ei suuda end alkoholi tarbides kontrollida, tuleks selle tarbimisest loobuda. Abort on tervisele väga suur risk (ning väga paljusid jääb kauaks ka psühholoogiliselt mõjutama, isegi kui algul otsuses väga kindel olla), kohe kindlasti ei tasuks seda rasestumisvastase vahendina kasutada.

Loodetavasti sa seekord siiski rasedaks ei jäänud, aga kui on soov vahekorras olla, kasuta edaspidi kindlasti kaitsevahendeid. Kui tegemist on su enda poisiga ja mõlemal suguhaiguste testid tehtud, tasub kaaluda pillide võtma hakkamist. Muul juhul ikka kondoom - need on ju nii lihtsalt kättesaadavad ja lisaks ka küllaltki odavad, eriti kui harva vahekorras olla.

Seleen kirjutas:
21 Okt 2018, 19:53
dreamlands kirjutas:
21 Okt 2018, 19:15
ei ole jah hea oigustus, aga alkohol teeb oma too
ja ma arvan, et kui kogu tausta, minevikku ja vaimseid asju ei tea, siis pole motet nii soimata ka?
alko on põhjusega alakatele keelatud, näha et juua ei oska ju

joobes v mitte, sitt minevik v mitte, fakt jääb faktiks, sinusuguste pärast sünnivad lapsed keda keegi ei taha.
ma ei peaks üldse oma energiat praegu vaidlemisele kulutama, aga mismottes sunnivqd lapsed, keda keegi ei taha? siis tehaksegi abort, kui teatakse, et ei suudeta lapsele head elu tagada ja armastust anda? kui sul on isiklik kogemus sellega, et sind ei tahetud, siis pole vaja seda ju teiste peal valja elada, mina tunnistangi oma viga ja ei sunnita last, keda ma ei taha ja kellele ma taisvaartuslikku elu pakkuda ei suuda.

miks sa teed last, kui teda üles ei suuda kasvatada?
kondossist oled kuulnud?

lühidalt, loe mis termo kirjutas, issand küll kuidas sellises vanuses inimene saab niiiiii vastutustundetu olla
üks kord oleks ehk jah õnnetus, aga seda juhtub kordi järjest ja kui peaksid hetkel rase olema, teed abordi ära ja elu läheb rõõmsalt samas laadis edasi, eks? krt kasva suureks, see pole mingi nali v tühine asi
kõik on sodi

Aborti tegemine võib su tervise pekki keerata ning on võimalus, et sa ei saagi mitte kunagi enam last. See ohtlik.

Autor, vabandust, aga miks kasutatakse seksi ajal pidevalt alkoholi?

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

ei ole pidevalt vahekorras alkoholijoobes, 2 korda. ma ei tarbi isegi alkoholi peaaegu et uldse. need sos pillide votmised ei olnud tingitud vahekorrast, mida ma tahtsin. tegemist oli uhepoolse tahtmisega, aga ma ei saanud vastu. niiet oleks tegelikult tore moelda, enne kui midagi utlete,

lihtsalt te ju ei tea kogu lugu

aga aitah, siia foorumisse oma muredega enam tagasi ma ei tule, tean, et olen uks suur viga ja niigi soovin endale lopu teha, aga konkreetsetele kusimustele siiski vastust ei saanud, ainult soimamist, mida ma endale ise teen juba kullalt

dreamlands kirjutas:
21 Okt 2018, 20:57
aga aitah, siia foorumisse oma muredega enam tagasi ma ei tule, tean, et olen uks suur viga ja niigi soovin endale lopu teha, aga konkreetsetele kusimustele siiski vastust ei saanud, ainult soimamist, mida ma endale ise teen juba kullalt
Sa ei ole mitte mingisugune suur viga (pole sa üldse mingisugune viga), öelgu teised mida tahavad. Palun ära endale lõppu peale tee, sa oled väärtuslik ja täiuslik sellisena nagu sa oled.
💚💜💚💜

dreamlands kirjutas:
21 Okt 2018, 15:04
aga nüüd mul päevad oleks pidanud 3paeva tagasi algama, see kull pole tegelt suur hilinemjne, aga alati on mul suht tapselt hakanud, kas see voib muudest asjadest ka mojutatud olla? olen suures stressis suht pikalt, teinud rohkelt fuusilisr trenni ja nuud reisinud ja kliimavahetus toimunud.
kas sos pillide moju vois ka naiteks alles nuud mojuda, votsin juulis uhe ning augustis teise.
Üldiselt, lihtsalt mainin, et SOS pille ei soovitata võtta sagedamini kui 1 kord tsükli jooksul. Pidi olema, et vereeritus taastub nädala pärast SOS pilli võtmist ja tavapärane tsükkel taastub umbes 1-2 kuu jooksul.
Tsüklit mõjutavad samuti stressirohked perioodid/stress (sa ütlesid, et oled palju stressis) ja kaalu kõikumised/ka suurem füüsiline koormus vahest (ütlesid, et oled teinud rohkelt füüsilist trenni). Loodame, et päevad ei hiline selle pärast, et rasedaks jäid. Soovin sulle kõige paremat! Edu!
💚💜💚💜

dreamlands kirjutas:
aga konkreetsetele kusimustele siiski vastust ei saanud,
Olgu, kui sa nii tahad mängida, ma võin sind REAALSELT aidata nõuannetega. Kirjuta mulle küsimusi vormis
) küsimus?
) küsimus?

Ma vastan kõikidele sinu sellises vormis küsimustele ausalt, tuginedes teadmistele-oskustele ilma naljata.
dreamlands kirjutas:
ei olnud tingitud vahekorrast, mida ma tahtsin. tegemist oli uhepoolse tahtmisega, aga ma ei saanud vastu.
Antud olukorra nimi on VÄGISTAMINE, ning see läheb paragrahv 141 alla.

Aga kirjuta, suunan.
Viimati muutis Vulkaanipurse, 21 Okt 2018, 21:30, muudetud 1 kord kokku.

P.S Vastan privas.

dreamlands kirjutas:
need sos pillide votmised ei olnud tingitud vahekorrast, mida ma tahtsin. tegemist oli uhepoolse tahtmisega, aga ma ei saanud vastu. niiet oleks tegelikult tore moelda, enne kui midagi utlete
Kas sa ei tahaks politseisse pöörduda (kui sa julgeksid võiksid/tegelikult peaksid politseisse pöörduma) saan aru, et sind on ära kasutatud/vägisi võetud ja see on kuritegu ning ka karistatav.
💚💜💚💜

dreamlands kirjutas:
ei ole pidevalt vahekorras alkoholijoobes, 2 korda. ma ei tarbi isegi alkoholi peaaegu et uldse. need sos pillide votmised ei olnud tingitud vahekorrast, mida ma tahtsin. tegemist oli uhepoolse tahtmisega, aga ma ei saanud vastu. niiet oleks tegelikult tore moelda, enne kui midagi utlete,

whoa, sind siis vägistati kaks korda aga mingit traumat njeetu, edasi seksid nigu nalja? vms, suht arusaamatu tundub
et vägistatakse, sa ei lähe politseisse, sa ei tee mitte midagi, suudad isegi edasi seksida, vägistamise ajal kõlbas sosi võtta, nüüd ei kõlba, tundub ebareaalne
ah ära hakka oma enesehaletsusega tähelepanu otsima, räägi asjast mitte ära hakka end kõigi ees maha tegema
tundud natuke lõdva püksikummiga olevat, et muidu ss “ei joo” aga kohe kui üks õlle sees siis suudab seksida isegi kahel korral, mõistust võiks ju vähe olla

ja ära siis siia foorumi poole enam tagasi vaata kui juba otsustasid minna, ega siit foorumist väga sõbralikkust ei leia, kõik suht kibestunud nagu ma ja oma muredes kinni
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
21 Okt 2018, 22:57
vms, suht arusaamatu tundub
et vägistatakse, sa ei lähe politseisse, sa ei tee mitte midagi, suudad isegi edasi seksida, vägistamise ajal kõlbas sosi võtta, nüüd ei kõlba,
Nagu suust võetud, ma ütlen täpselt sama kui tuleb diskureetimine vägistamise alal.

P.S Vastan privas.

dreamlands kirjutas:

Oi ainult 2 korda... Alaeline ei tohiks kordagi olla. Ma usun, et inimene kes üldse ei tarbi ei satu 2 korda purjus peaga vahekorda.
Ja sind veel vägistati ja sul poh?

Mis mõttes ei saanud vastust? Sulle siin hunnik vastuseid. Lugeda tuleb ainult. Ja ära ürita oma enesetapu juttudega siin tähelepanu saada. Vabandust väga aga kuidas võib üks inimene nii loll olla.
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”