Re: Uusi tutvusi?

Tulen ka mingiks ajaks foorumisse aktiivseks ja otsiks mõnda sõpra-sõbrannat, kellega esialgu anonüümselt siin vestelda ja kui klapime, siis võib seda suhtlust edasi arendada. Tingimus: palun ole 18-24a vana.

Ise 18, hetero, Tartust, neiu.

Täielikud ideaalvariandis võiks leida Tartust sõbranna, kellega koos klubis käia Jne.

:D
Supercalifragilisticexpialidocious

Tutvuks mõne toreda inimesega, kellel oleks huvi ja tahtmist rohkem rääkida, kui mis teed?. Jutt võiks olla sujuv :D

Soole piiranguid ei pane, aga vanuse osas kuni 19 :D

Endast siis nii palju: olen naissoost, 16a, hernehirmutisena välja näe, iseloom ka tip-top(paarisõnaga olen väga rõõmsameelne ja positiivne). Huvide loetlemiseks näppudest ei piisa(st olen väga mitmekülgne). Tiirlen veel Tartu ja Tallinna ümber, aga sel vist vahet ei ole. :)

Kui kellegil tekitas kasvõi väike osa sellest jutust huvi, võtku ühendust hehe :D

Adni kirjutas:
29 Aug 2018, 14:07
hinne2 kirjutas:
29 Aug 2018, 12:56
Hei :) 14 aastane tüdruk Tallinnast. Otsin sõpru ja võibolla midagi enamat. Joonistan ja huvitun ajaloost.
Kirjuta kui tahad
Krdi idioot, kui keegi kirjutab tutvumisteemasse, et tutvuda, siis sinu ülesanne tutvuse loomiseks ongi talle kirjutada, mitte hakata igale inimesele siin vastama, et kirjuta ise kui tahad.

17, M | Olen keeruka iseloomu, kuid suure südamega poisiklutt. Huvideks on muusika, ühiskond ja ärindus. Otsin kedagi kellega suhelda, kes kuulaks, annaks nõu ja vajadusel suunaks. Sugu, välimus ja muu selline ebatähtis pole oluline. Tähtis on see, et sa ei lööks nuga selga ja oleks võrdlemisi paindliku silmaringiga.

Päikest!

No ei ole ammu siia midagi kirjutanud, aga praegu on igav ja mõni uus tutvus ei teeks paha :)
Soole mingit piirangut ei sea, kõik tutvun ära.
Eelistatud oleksid 18+ kodanikud.
Hetkel asun Tartus aga ka muu linnlased/maalased on teretulnud.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Otsin sõbrannat/sõpra

Tere!
Aasta tagasi leidis mu BFF uued sõbrad ja lõpetas minuga suhtlemise.See kuu lõpetas mu teine sõbranna minuga suhtlemise,sest ta isa ei sallind mind. Nüüd polegi mul enam sõpru :(
Ma oleks väga õnnelik kui leiaksin siit mõne sõbranna või sõbra. Ise olen muidu 14 a elan Tallinnas ja olen pigem rõõmsameelne ja salliv.
Ple vahet mis soost ja kui vana sa oled,rääkida oleks ikka tore :)

Re: Otsin sõbrannat/sõpra

Minajee kirjutas:
12 Sept 2018, 20:27
Tere!
Aasta tagasi leidis mu BFF uued sõbrad ja lõpetas minuga suhtlemise.See kuu lõpetas mu teine sõbranna minuga suhtlemise,sest ta isa ei sallind mind. Nüüd polegi mul enam sõpru :(
Ma oleks väga õnnelik kui leiaksin siit mõne sõbranna või sõbra. Ise olen muidu 14 a elan Tallinnas ja olen pigem rõõmsameelne ja salliv.
Ma olen 13 aastane tüdruk ja otsin mõistvat sõpra. Võid kirjutada

Re: Otsin sõbrannat/sõpra

Minajee kirjutas:
12 Sept 2018, 20:27
Tere!
Kas mõni umbes minuvanune tüdruk nagu Naaah siin veel leidub? :)

Sõpru vbla?

Tere! Alustaks sellega kuidas teil koolis laheb?
Minul alguses oli raskusi, kuid praegu on väga chill klass.
Sooviksin leida endale sõpru, võibolla ka kutti 😊Kuid seda pikema aja jooksul.
Oleks hea kui sa elaksid vbla Pärnus või Pärnumaal, et peale kooli linna peal chillata 😏
Sellessuhtes oodatud on kirjutama nii neiud kui noormehed.
Räägin endast ka siis veidikene, olen 16a noormees, käin Pärnumaa Kutsehariduskeskuses koolis ja erialana õpin kokaks, vabal ajal tegelen laulmisega ning aegajalt fotografeerin. Olen ka poliitiline inimene, selle all motlen, mida võiks eestis muuta, küsin arvamusi, avaldan enda poolt arvamust ,räägin palju õpetajatega ning kaasõpilastega päeva teemadest. Läksin ka õpilasesindusse, et siis ennast rohkem veel arendada. Perega ma koos enam ei ela, olen oma korteris ja proovin enda elule hakata üle minema.

Suur suur aitah lugemast. Ning ootan teie kirju.
Ps! Voibolla teid pooled asjad ei huvita aga olete oodatus kysima kysimusi jne.

Tähtis teadaanne: hakkan edaspidi kustutama siin teemas postitusi, kus ei ole kirjas mitte tutvumissoov, vaid lihtsalt tuimalt "kirjuta", "kirjuta", "kirjuta", "kirjuta". Kui on soov kellegagi tutvuda, st kuulutus pakub huvi, siis kirjutage ise!

See ongi tutvumiskuulutuse mõte, et kui tundub sobiv inimene, siis võtad ühendust, mitte ei hakka talle enam ütlema, et "kirjuta". Miks tema peab kirjutama, kui tal on juba kuulutus olemas? Kui sina tahad ühendust võtta, siis sina kirjutad.

Edu tutvumisel!

Heia kõigile
Otsin siis kah jutukaaslast või inimest kellega ka päriselt kohtuda. Kedagi, kellega saaks näiteks erinevatel üritustel või festivalidel käia või lihtsalt niisama kinos. Ise olen vahest veidi tagasihoidlik, aga samas olen hea kuulaja ning hooliv. Mulle väga meeldivad inimesed, kes palju räägivad aga samas ei ole minu jaoks ka imelik kuskile minnes vaikuses olla.
Pole vahet vanus, sugu, välimus. Kõik võivad kirjutada, aga ise olen tüdruk 15 Harjumaal.

termomeeter kirjutas:
21 Sept 2018, 09:35
Tähtis teadaanne: hakkan edaspidi kustutama siin teemas postitusi, kus ei ole kirjas mitte tutvumissoov, vaid lihtsalt tuimalt "kirjuta", "kirjuta", "kirjuta", "kirjuta". Kui on soov kellegagi tutvuda, st kuulutus pakub huvi, siis kirjutage ise!

See ongi tutvumiskuulutuse mõte, et kui tundub sobiv inimene, siis võtad ühendust, mitte ei hakka talle enam ütlema, et "kirjuta". Miks tema peab kirjutama, kui tal on juba kuulutus olemas? Kui sina tahad ühendust võtta, siis sina kirjutad.

Edu tutvumisel!
oli ka aeg, 73 lk tutvumiskuulutusi ja umbes pool neist on sisuga "kirjuta"
kõik on sodi

TÄHELEPANU!
Palun ärge saage mitte kellegagi siit kokku kes on teist vanem või teatud vanuses kes ei peaks olema siin(nad olid minust muidugi nooremad. Ma olen 31)
Kui tundub veider/red alert siis ärge looge huvi.

Ma sain siit kahe tüübiga kokku. Nali või ei kumbalgi polnud fb pilti aga konto on RED ALERT Nimesid ma mainima ei hakka.
Ühe käest küsisin miks sa lapsemures oled? Ei ütle. RED ALERT.
Teine veidrik kingib mulle midagi mida ma pole isegi küsinud. Ei kommid ja lilled need polnud, raha ka mitte. ALERT

Good luck. Jääge oma vanuse gruppi siis on vähem tõenäoline et midagi ootamatut juhtub.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

kakkybabenasa kirjutas:
09 Okt 2018, 23:03
TÄHELEPANU!
Palun ärge saage mitte kellegagi siit kokku kes on teist vanem või teatud vanuses kes ei peaks olema siin(nad olid minust muidugi nooremad. Ma olen 31)
Kui tundub veider/red alert siis ärge looge huvi.

Ma sain siit kahe tüübiga kokku. Nali või ei kumbalgi polnud fb pilti aga konto on RED ALERT Nimesid ma mainima ei hakka.
Ühe käest küsisin miks sa lapsemures oled? Ei ütle. RED ALERT.
Teine veidrik kingib mulle midagi mida ma pole isegi küsinud. Ei kommid ja lilled need polnud, raha ka mitte. ALERT

Good luck. Jääge oma vanuse gruppi siis on vähem tõenäoline et midagi ootamatut juhtub.
Miks heidid inimesi kellel pole FB profiili pildiks nende enda pilt :(
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

sudu kirjutas:
10 Okt 2018, 05:52
31 aastane ka ei peaks olema siin.
Ta siin aastaid olnud ja jagand nõuandeid. ROHKEM on see vist suunatud meeste(poiste-laste) poole. Kuna pigem saab olema mees manjakk või siis pedofiil(nais manjakkid/pedofiilid minu äragnägemise järgi polegi nii pahad kui tundub)
grim2reaper kirjutas: Miks heidid inimesi kellel pole FB profiili pildiks nende enda pilt :(
Kui sa just pole mingi black bizznesi tegija või varjad end, siis tänapäeval on see kahtlane. Fucking 21 sajand, peded,facebook ning sitt muusika.

Ja lisaks on kaht homosid,kes panevad teise inimese pildi, ning kirjutavad "ala see mina" kokkusaamisel on korralik üllatus(elust enesest)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

sain toona 15 aastasena siit kokku mehega, kes minust arvestatavalt vanem, samamoodi polnud fbs profiilipilti (ei tahtnud lihtsalt näidata end)

ja jumala normaalne inimene enamjaolt xd pole kuigi erinev kui meie kõik siin
siiamaani saan temaga kokku

nüüd tuleb keegi tark et jaja me kuulnud juba XD a lic ärge pange kõiki inimesi ühtekokku halvaks
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
10 Okt 2018, 11:39
sain toona 15 aastasena siit kokku mehega, kes minust arvestatavalt vanem, samamoodi polnud fbs profiilipilti (ei tahtnud lihtsalt näidata end)

nüüd tuleb keegi tark et jaja me kuulnud juba XD a lic ärge pange kõiki inimesi ühtekokku halvaks
Anan on normaalne v? :D Lols.

Aga noh, eks normaalsust defineerimegi kõik erinevalt. :P

Mina küll normaalne ei ole, kadakas* that, normaalsus on igav.

Eks ikka igaüks otsustab ise kellega ta aega veedab. Mis ühe jaoks imelik see teise jaoks normaalne.

Mina olen siin vaid selleks et nõu anda. Pole elusees kellelegi siin ise kirjutanud.

Milleks on vaja fb konto kui sul seal mitte midagi pole ja kui inimene on tutvumas siis võiks midagi olla, mis tõestaks et teispool 300 kilone creep ei ole või mõni teine. Vb asi polegi nii palju et pole pilti. Tänapäeval ei pea olema kontot et kasutada messengeri kui see põhjuseks on.

Kogemused on erinevad. Lihtsalt olge ettevaatlikud kellega kohtute.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Tere
Mõtlesin, et panen vahelduseks siia kuulutuse püsti. Oleks tore mõne uue inimesega suhelda.
Tolerantsus on hea. Veidrused. Midagi uut ja põnevat.
Mulle meeldib arutada maailmast ja inimloomusest, filosofeerida ja lihtsalt häma ajada.
Mulle meeldib kuulata.
Jalutada, looduses käia, maalida. Puude otsas ronida.
Mulle meeldib tuult tunda ja linde vaadata.
Ootan kirja.
21
keset puid ja põõsaid
keset sammalt ja lilli

boyjoy kirjutas:
10 Okt 2018, 16:12
Seleen kirjutas:
10 Okt 2018, 11:39

Anan on normaalne v? :D Lols.

Aga noh, eks normaalsust defineerimegi kõik erinevalt. :P

Mina küll normaalne ei ole, kadakas* that, normaalsus on igav.
anan on netis julm troll omaarust, päriselus pehmo, niiet suht norm jaa
kõik on sodi
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”