Üheksas klass

Seitsmendas klassis palusin end klassi kordama jätta kuna ma ei saanud tollel aastal matemaatikast ausalt mitte midagi aru ning läksin ka raksu klassijuhatajaga seega palusin end kordama jätta (2017).Vahetasin ka kooli ja asusin koduõppele uues koolis.Lõpetasin edukalt seitsmenda klassi ära(2018) ja käin nüüd kaheksandas aga nüüd on jälle matega kõik pees sest selle suvega suutsin ma realselt kõik õpitu unustada...
Ja aru ma ei saa mitte midagi matest aru jälle
See aasta tuleb mul ka loovtöö mille idee pean avaldama koolile novembris.Aga mida pole,pole ideed.Loodan,et kaheksanda klassi suudan ikka lõpetada ja,et loovtöö kaitsmisega saan ka kuidagi hakkama.Loovtöö esitluseks on 5-7min
Nii aga nüüd tekkis mul küsimus.Kui ma kaheksanda seal koolis lõpetan ära koduõppel siis üheksandas tulevad eksamid ja selleks pean ma sõitma eraldi eksamitele Tallinna(mis oleks mulle üle 100km)🤔Mis oleks ilmselgelt mulle kurnav sõita eksami perioodil rongiga kogu aeg Tallinna.Olen mõelnud,et kuna jätsin ennast seitsmendas klassis oma soovil kordama klassi siis ma peaks ju saama sisse täiskasvanute gümnaasiumi?Et lõpetaksin kaheksanda koduõppel praeguses koolis ja siis asuks viimasel põhikooli aastal täiskasvanute gümnaasiumi õppima?Ma ei tea kuidas see oleks aga ma arvan,et eksamite aeg on niigi stressirikas,et parem oleks see varjant oma kodulinnas?Vastavalt põhikooli lõpetamise tulemustele õpiks ma edasi samas täiskasvanute gümnaasiumis,läheks teistest aasta vanemana tavalisse gümnasse või kutsekasse.☺Mis te arvate?😜

Re: Üheksas klass

termomeeter kirjutas:
22 Sept 2018, 16:58
Täiskasvanute gümnaasiumisse saad õppima minna, kui oled 17-aastane või vanem.
K*rat mul läks see täitsa meelest😂
Pean siis ikkagi hakkama Tallinna vahet sõitma😒kuna tava põhikooli ei taha minna,sest mul pole vaja,et mu pool suguvõsa ja sõbrad teaks,et ma jäin klassi sisse ja lõpetan aasta hiljem...niikuinii keegi ei usu,et oma soovil 4-5lisena klassi kordama jäin (mates ainsana 3)

Re: Üheksas klass

Jummel, lugesin su teksti,tundub nagu mingi hala. Ei oska öelda vana sa nüüd oled, kuid oskan öelda järgmist

On olemas eraõpetajad kellele maksad ja nad teevad sulle selgeks kuidas asjad käivad.

On olemas koolid, kus on ühiselamud ning sa ei pea koduõppes olema.(ütlen ausalt, ei tea kedagi kes oleks koduõppes)

Seejärel mine kutsekasse kus ka ühikas. Ära vali raske eriala või siis raske kutsekool. (Soovitan Rakvere,Paide)

P.s Kutsekast võin rohkemgi rääkida, kui soovi priva.
P.S Vastan privas.
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”