Tättoveering

Hei!
Tuli soov teha tätoveering. Küsimus, et kas keegi teab Tallinnas häid salonge või inimesi, keda soovitate? Ja muidugi neid, kes nõus alaealisele tegema. Mu vanemad täiesti nõus pisikese tätoveeringuga aga tean, et mõned professionaalid pole isegi vanema loaga nõus tegema.
Tänud ette ära!

Re: Tättoveering

Kui alaealisel on tätoveeringuga nii kiire, et kohe mitte need mõned aastad täisealiseks saamiseni kannatada ei saa, siis on siin ainult tähelepanuvajadus ja sõprade heakskiit mängus.
See selleks, enda tuttavad vist kõik Piradoses käinud. Aga tegu on lihtsalt popi kohaga, endal kogemus puudub ja lihtsalt tuntuse pärast soovitada ei julge. Täiesti oleneb, mida tahad, võid guugeldada tätoveerijaid/ tätoveerimissalonge Tallinnas ja mingil saidil on täiesti korralik nimekiri olemas. Vaatad, mis sobib, mis huvi pakub, uurid netist arvamusi ja siis võtad ühendust, saadad meili/ helistad ja küsid lihtsalt, et kas teevad alaealisele ka.

Tere!

Eks seda oled ilmselt sada korda kuulnud, aga mina soovitan ka selle väikse tätoveeringu osas endale veel natuke aega anda, et kas ikka tahad püsivalt seda pilti enda nahale. Tean päris mitut inimest, kes alaealisena on teinud, ja nüüd, aastaid hiljem, juba eemaldamisega tegelevad (päris julm ja kulukas on see protsess, nahka päris tavaliseks tagasi ei pruugi saada). Ja kui ise mõtlen, et kui oleks alaealisena tatoka teinud, siis praeguseks, olles 27, oleks maitse KINDLALT muutunud... isegi kui tol ajal oleks siiralt uskunud, et ei muutu.

Leia mingi vend kellel tatokad, ja küsi ala "kes tegi?" Nii kerge see ongi. Nettis ülimalt infi.
termomeeter kirjutas: mina soovitan ka selle väikse tätoveeringu osas endale veel natuke aega anda,
Olgem ausad, poiss ei küsi "Kas teha või mitte?".poiss küsib "Kus ma teha saan?". Sellest võib järeldada, et otsused on tehtud, kõik kaalutud, kõik ammu läbimõeldud.
P.S Vastan privas.

väga kaalutletud otsus ei tundu, kui ei suuda nüüd väikse pildiga paar aastat oodata ja vaadata, äkki maitse muutub vms.
muidugi pole meie torkida, aga vbl ongi targem mõni aasta oodata ja siis edasi mõelda. alaealistele mitte tätoveeringute lubamisel on põhjus, niisama lõbu pärast pole see piirang peal. teismelised teevad liiga rutakaid otsuseid või mitte nii läbimõelduid.
kõik on sodi

JCD kirjutas:
20 Sept 2018, 20:52
Hei!
Tuli soov teha tätoveering. Küsimus, et kas keegi teab Tallinnas häid salonge või inimesi, keda soovitate? Ja muidugi neid, kes nõus alaealisele tegema. Mu vanemad täiesti nõus pisikese tätoveeringuga aga tean, et mõned professionaalid pole isegi vanema loaga nõus tegema.
Tänud ette ära!
Pirados
Vasta

Mine “Vabast ajast”