Meeldib tüdruk.

Mure siis selline, et meeldib Mari (nimi muudetud) aga ma pole päris kindel. Nimelt see algas umbes aastaaega tagasi kui julgesin talle kirjutada, tundsin teda juba varem kui suhtlesin siis peamiselt ainult tema sõbrannaga. Kui hakkasin Mariga suhtlema siis me saime lähedasteks, ta avas ennast mulle (tal on teatud probleemid), ning ta rääkis minule enda väga isiklikke asju millest ei teadnud mitte keegi peale tema ja minu. Viimasel ajal me kull vaga tihedalt ei suhtle aga snapime ja koolis ka suhtleme aga vahesel maaral. Ja nuud ma siis ei teagi mida teha, kas rääkida talle enda tunnetest voi mitte. Lisaks veel see, et ma ei nae enda arvates just koige parem valja (pisut tüse).

Niisiis, mis te arvate? Kui midagi vaga segaseks jai siis öelge.
16M

Probleem tüdrukutega.

Tere, igatahes mis te arvate, kuidas saab teada et ma meeldin tüdrukule. Probleem lihtsalt selles, et ma ei suuda tegelikult ära otsustada, kes. Niiet otse küsida kahe käest oleks nõme, eriti sest nad on sõbrad. Ma praegu tegelt tõsiselt segaduses.
-Nahur (see pole päris nimi, või on?), 13

Re: Meeldib tüdruk.

Ise pole kindel kas meeldib. Siis ei tasu midagi erilist teha. Muidu jätad vale mulje nagu oleks midagi kuigi polegi.

Sa võid talle komplimente teha mis on palju paremad kui mingi meeldimise avaldamine või küsimine vma. Sa oled tore jms siis kui on kohane öelda muidugi, mitte lampi.
Parem kutsu ta välja...
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”