Üle saamine

Hei! :)
Mulle on meeldinud üks poiss juba 3 aastat ning ma tõesti tahaks temast lõplikult üle saada! :x Ma olen proovinud seda teha 2 aastat, kuid miski ei aita. Olen enda peale juba niii pahane! Ta põhjustab nii palju kurbust mulle, et ma tõesti ei suuda enam. Mõtlesin kogu see aeg, et saan ise hakkama, kuid nüüd pöördun teie poole. Palun aidake mind, ma ei soovi, et see kestaks veel aastaid. :(

Re: Üle saamine

Vulkaanipurse kirjutas:
18 Sept 2018, 11:55
Sulle on ta meeldinud, ning sa pole temaga nagu koos/sexind/datend? Väga segane tekst autori poolt.
Midagi väga keerulist tglt polnud, point oli üsna lihtne tbh. See kas nad on koos olnud, dateinud, sugu elu koos elanud pole väga määrav.

Kui nüüd tagasi teemasse tulles.
Ainuke vastus on aeg. Kui aeg ei aita siis tulev uus tähelepanu objekt(uus hobi, uus crush jms) leida.
Should do the trick.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Re: Üle saamine

See võib viidata sügavamale probleemile. Milleks on kinnisidee kellestki ja millestki. See tunne on sinus alles kuna sa ise toidad seda tahtlikult või mitte tahtlikult.
See võib veel aastaid kesta. Kuid loodetavasti leiad kellegi kes on päris.
Mul endal oli kunagi sarnane olukord. Võib olla kõige parem viis roosade prillide purustamiseks oleks talle öelda, et ta meeldib sulle. Ja isegi kui ta ütleb sulle ei siis sealt saab su aju lükke, et edasi liikuda.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”