8klassi lõputöö

Tervist👋🏻 Kuna olen koduõppel siis ei saa selle teema koha pealt mõnelt õpetajalt nõu küsida aga küsimus siis järgnev.
Kuna soovin teha kaheksanda klassi lõputöö käsitöös siis on mul plaanis üks asi heegeldada.Mulle üks sõber rääkis,et ta kuulis omakorda oma sõbralt,et kui seda esitama lähen siis pean rääkima,et miks ma just selle projekti ellu viisin,kuidas ma seda tegin,kaua aega võttis ja siis pean samal ajal seda asja esitades ka mingi pildi esitluse tegema töö käigust😕Aga kui ma tõesti ei oska neid arvuti asju eriti kas see pildi värk jms jutud töö käigust seinale lasta on kohustuslik?
Teine küsimus,mida tähendab töökaitsmine?Vabandan ette selliste küsimuste pärast aga see ainus koht kus nõu küsida saan.😋

Re: 8klassi lõputöö

pead küll jah powerpoindi tegema ja samad punktid ette kandma et miks tegid, kaua aega võttis jne. "arvuti asju eriti" pole suurt nii hullu midagi osata, kui sul on powerpoint või mingi libreoffice'i programm olemas saad ilusti tehtud esitluse. kaitsmisel küsitakse erinevaid küsimusi ka selle töö kohta, nt et mis oli kõige raskem osa selle töö tegemisel jne, nendele peaksid ka olema valmis vastama, kuigi ma ei tea, kellele kodus õppiv inimene kaitseb.
kõik on sodi

Su lõputööks on praktiline töö, siis tulebki töö käigus pilte teha.
Slaidiele tuleb kirjutada rohkem märksõnu, pikka teksti sinna kirjutada ei tasu, siis on see lihtsalt maha lugemine, mitte kaitsekõne. Sa pead oma kaitsekõne valmis mõtlema, pane paberile kirja, õpi kõne selgeks ja seda võid kaitsmise ajal ka veidi piiluda (juhul kui see lubatud).
Kaitsekõne ongi see kui kirjutad miks sa just valisid selle teema (teema valiku põhjendus), lühidalt kirjeldad oma töö käigust, räägid töö tulemustest ja järeldustest, annad hinnangu oma tööle, praktilise töö puhul kaitsekõnes tuleb näidata pilte oma tööst. Kui sa oma töös kirjutasid ka üldiselt heegeldamisest, kasutasid mingit heegeldamise mustriraamatud või muud sellist, siis tuleb kaitsekõnes esitada ka kasutatud materjale (see oleneb koolist kas on vaja esitada või mitte)
Kooli kodulehel peaks olema loovtöö läbiviimise juhend, seal on tavaliselt kirjas, mida kaitsekõnes mainima pead.
Kas su lõputööl ka juhendaja on olemas?
Kui juhendaja olemas tuleb temaga koostööd teha, lõputöö hindamisel arvestatakse koostööd juhendajaga, loomulikult töö teoreetilist ja praktilist osa, kaitsekõne esitamisel ka suur tähtsus lõputöö hinde juures.
💚💜💚💜

Võid panna pilte sinna töö valmimisest. Kuna ma ei tea mis koolis sa oled siis on raske arvata. Esitlus võiks olla korralikult valmistatud ja läbi mõeldud. Nagu ennem ütlesin siis võid lihtsalt panna pidid seinale kuvama ja ise juurde rääkida. Loomulikult võid rääkida kui kaua sul läks sellega. Kui õpid Rakvere Waldofkoolis siis seal pidi olema õpetajaid kellele kirjutada ja abi küsida. Võid rääkida mille jaoks sa oma tööd kasutad või kellele sa selle teed. Kui tahad küsida midagi siis küsi
Tere
Vasta

Mine “Õpi õppima (soovitused, nõuanded)”