Armastuse väljendamine

Tere!
Olen 14-aastane tüdruk, ma tahaksin väikese uuringu korraldada. Kas saaksite palun vastata?
Mis sinu ... peab tegema JA ütlema, et sa tunneksid, et ta armastab sind.
1) Sinu parim sõber
2) Sinu tüdruk/poiss-sõber
3) Sinu vanemad
4) Sinu õde-vend
5) Sinule lihtsalt hea sõber

Lisaks küsimused:
1) Kuidas sinu meelest olla hea sõber?
2) Mida sa ootaksid oma parimalt sõbralt?
3) Kuidas lahendada probleemid/tülid oma parima sõbraga?
4) Mis omadused on tähtsaimad sõbra juures?
5) Kuidas ise näidata, et sa armastad oma sõpra?
6) Mis on vahe sõbral ja parimal sõbral?

Uuringu eesmärk on näha üldist vaatepilti sellele, kuidas inimene tunneb end armastatuna.
Ja tegelikult on mul natuke isiklik eesmärk ka :) see, et mul on natuke probleemne see armastuse väljendamine (ma ei tea, kas eestlase iseloomu pärast), seega ma tahaksin teada, kuidas seda teha, et mu vastasolev inimene tunneb, et armastan teda :)

Suured suured tänud❣
Elizabeth11

Re: Armastuse väljendamine

Mis sinu ... peab tegema JA ütlema, et sa tunneksid, et ta armastab sind.
1) Sinu parim sõber
2) Sinu tüdruk/poiss-sõber
3) Sinu vanemad
4) Sinu õde-vend
5) Sinule lihtsalt hea sõber

neil kõigil peaks olema samad tegemised ja ütlemised olenemata sellest, kes ta mulle on. peaks olema mulle toeks, mind kuulama, kui mul on mingi probleem siis mitte ära kaduma, olema hooliv, mitte mulle haiget tegema, kõik sellised asjad

Lisaks küsimused:
1) Kuidas sinu meelest olla hea sõber? samamoodi, nagu ma üleval loetlesin, selline nagu tahan et minuga oldaks
2) Mida sa ootaksid oma parimalt sõbralt? sedasama
3) Kuidas lahendada probleemid/tülid oma parima sõbraga? oleneb, milles tüli seisneb; kõige lapsikum on mingi blocke peale panna igal pool ja ignoreerida, pigem tuleks just läbi rääkida
4) Mis omadused on tähtsaimad sõbra juures? samad mis üleval
5) Kuidas ise näidata, et sa armastad oma sõpra? samamoodi nagu ma juba 4x öelnud olen
6) Mis on vahe sõbral ja parimal sõbral? sõpru on palju, parimaid sõpru 1-2, need kellega kõige rohkem läbi käid ja kellega teistest sõpradest taga räägid XD

ausaltöeldes olid nii 5 küsimust täpselt sama sisuga
kõik on sodi

Re: Armastuse väljendamine

1) Kui ta minuga ühendust võtab
2) Olema siiras ja aus. Ja laskma mul tunnetada tema tundeid. Raske öelda mis ta tegema peaks xD mind huvitatuna hoidma.
3) Mitte midagi ei saa enam teha. Ma ei tea kujuta ette ka milline see vanemate armastus välja peaks nägema või tundma.
4) Mitte midagi ei pea tegema. Mul on temaga perekondlik side, selline igavene.
5) Mul pole lihtsalt häid sõpru.

Tahaks öelda, et sõnadel pole tähtsust. Pigem ikka tegudel.

1. Kuna ma ise kõige parem sõber vist pole siis palju öelda pole. Aga hea omadus on öelda asju välja sõbrale nii nagu need on ja samas ka toetada teda tema valikutes. Isegi kui need jamad on.
2. Et ta mind ära ei unustaks ja oleks see kes kontakti otsib.
3. Ei mäleta suuri tülisid. Tavaliselt vaidleb ära ja siis järgmine päev on see unustatud asi. Ma ei kujuta ette mille üle peaks pikka viha pidama.
4. -
5. Ei unusta ta sünnipäeva ära ! xD
6. Ma olen nii vana juba et mina oma sõpru ei liigita ja kedagi halvemaks ja paremaks ei nimeta. Mingid suvalised tondid küll sõbra nimetust ei saa!
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Küsitlused/hääletused/ankeedid”