okseviirus

Tere

Ma tean, et sellistest asjadest ei räägi, aga ma lihtsalt pean selle ära rääkima.

Okei, lugu algas nii, et eile ma käisin Soomes päevareisil. Jõudsin koju umbes 01:00 ja kohe pesin ennast ära ja läksin magama. Siis kui ma öösel tahtsin korraks vett juua, siis avastasin et olin enda voodialuse põranda täis oksendanud, kuigi ma ise seda ei tundnud. Ja nii see pihta hakkaski. Tegin põranda puhtaks, mõtlesin, et oli korraks ja jõin ära ja läksin tagasi magama. Umbes kell 04:00 oksendasin jälle ja natukene tuli sööki (olin laevas õhtusööki söönud) ja natukene mingit vedelikku. Siis koristasin uuesti ära ja kell 6 juhtus see jälle. Siis nüüd ma lihtsalt süüa ei saa, kohe oksendan välja. Ema pakkus, et joo kummeliteed, seda joon, aga enamus oksendan välja. Pikali olla ei saa, kui püsti tõusen kohe jälle oksendan mingit vedelikku (maomahl?). Nüüd olen ainult vett joonud ja natukene enne seda teemat jälle oksendasin, aga nüüd oli see kohe kindlasti maomahl ja veel mingite tükkidega. Ma arvan, et sain selle viiruse Soomest tagasitulles laeva mängutoast, kus olin enda ema, väikse venna ja väikse õega.

Kas keegi saaks aidata mind, et ma vähemalt midagi süüa saaksin?

Ette tänades,
KesMaOlen.
Ma ise ka ei tea kes ma olen...
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”