Mida tänapäeval tüdrukud otsivad poisist?

Hellu!
Tunnistan, et olen alati saanud korvi või siis on mulle öeldud, et ''Sa pole minu tüüpi poiss''...Nüüd asja juurde. Olen näinud, et vanuses 15~19 tüdrukud tahavad põhimõtteliselt, et poisil oleks raha, mingi uhke 8k eurot maksev bemm või audi, uhke välimus(mingi full addidase riietuses or nike'i) muidugi, et poiss oleks veel hästi nägus ja populaarne. Kas ma eksin, näen midagi valesti või satun alati valede otsa juba 3aastat :) ? ja palun ärge ajage sellist juttu, et ''Oo küll tuleb sul see õige...'' ma ei usu imedesse :) Ma ei saa aru, kuhu on jäänud kõige tähtsam osa, mis on ISELOOM mitte mingi bmw, audi või rikkus. Muidugi siis hiljem halatakse, et pettis või magas kellegi teisega. Põhimõtteliselt on noorus, sotsialism, ühiskond otseses mõttes pekkis... Tänapäeval joovad noored, suitsetavad, teevad narkootilisiaineid ja mida veel. Kui ma olin noor..polnud nii hull asi, aga noh ajad muutuvad.

Eitea mida ma just siin üritasin seletada ._. . Andke nõu!
Ma saan aru, et tahate öelda ''Ole sina ise ja ära proovi olla keegi teine'' seda ma teen :)
Aga kahjuks hakkab mul halb, mis siin Eestis toimub, parem koliks Jaapanisse, kus on kõik rahulik :)
Ehk leian sealt omale ka kellegi.

Re: Mida tänapäeval tüdrukud otsivad poisist?

Asi pigem on nii, et antud neiud tahavad olla populaarsed ja trendis pms ala sõbrannast parem. Pole aimu kui vana sa oled, ning mis segab sul kanda pöidla jämedast kulda kaelas ning sõita a6ga ringi?
Milleks üldse seda ala "sa pole minu tüüpi poiss"??? 3a sa pole suhet leidnud või ei ole seksi saanud? milles küsimus?

"Kui ma noor olin?" Vana sa siis ikkagi oled, et nillid 15 aastaseid?

No ilmselgelt keegi ei taha tutvuda ning olla haisva kuttiga kes ei vaheta riideid või kannab nädal aega ühte ja samat särki.
P.s Neidudele meeldivad nn badassid kes käituvad nendega kui prahiga(osadele mitte) ning sellega kaasneb ketsitamine ristmikul emme-issi ostetud bemariga.

P.SS Jaapanis, oled sa käinud kohal? Suhtlenud sealsete elavate inimestega IRL? Õppind nende kultuuri?
Naine on nagu tramm.Läks ära,ootad natuke kui tuleb uus.Ootad veel natuke tuleb vana tagasi.

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
22 Juul 2018, 14:06
mu mees vaene kui püksinööp
Tunnen kaasa, suht sitt on mitte saad lilli kohtingul või siis süüa burksi normaalse prae asemel pubis. Ja loomulikult datele sõita bussiga mis on üleni täis higiseid,pakse ning väsinud kehi.
Naine on nagu tramm.Läks ära,ootad natuke kui tuleb uus.Ootad veel natuke tuleb vana tagasi.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
22 Juul 2018, 14:47
Seleen kirjutas:
22 Juul 2018, 14:06
mu mees vaene kui püksinööp
Tunnen kaasa, suht sitt on mitte saad lilli kohtingul või siis süüa burksi normaalse prae asemel pubis. Ja loomulikult datele sõita bussiga mis on üleni täis higiseid,pakse ning väsinud kehi.
Mis burgeril viga on? :D Sa pole head burksi saanud järelikult.

Burger on lihtsalt kokku pandud praad after all.

boyjoy kirjutas:
22 Juul 2018, 16:44

Mis burgeril viga on? :D Sa pole head burksi saanud järelikult.

Burger on lihtsalt kokku pandud praad after all.
Et siis parem räpane kebab/burger/muu mõttetu koht kus kella 12 aeg kogunevad purjus ossid 4 6 10-kesi ning hiljem "ou mis vahid,molli tahad?" Kui normaalne pubi kus praed ,teenindus ning ettekandjad? Selged pildid.

P.s Burgeri all mõtlesin ülidselt neid kohti.
P.ss Isegi noor olnud ja nii öelnud, tavaliselt kui oled purjus ja teid on ülekaalus, savi kellega möliseda ja kus.
P.ss Me räägime ikka kohast kuhu neiuga minna.

P.S Vastan privas.

Olen 15 aastane tüdruk. Minu jaoks on tähtis, et poiss oleks spontaanne, hooliv, humoorikas. Samuti on tähtis, et tal oleks hobisid. Ning loomulikult peab poiss olema tark. Ei, koolis ei pea kõik 4-5 olema, aga ta peab oskama kaasa rääkida ja arvamust avaldama. Välimusest nii palju, et poiss ei pea olema ülinägus, aga soeng võiks ikka korras olla, vunts aetud/piiratud ja ega higi järgi haisevad poisid ei meeldi. Soovitatav käia pesus, kasutada deodoranti ja lõhnaõli. Füüsiliselt meeldivad tüdrukutele poisid, kes on neist tugevamad. Tüdruku võiks ikka jõuda üles tõsta. Mulle meeldivad poisid, kes natukene näitavad emotsioone välja, mitte ei mängi kõva meest. Raha, pikkus, auto pole üldse olulised. Ma ei tea, mis tüdrukute otsa sa veel komistanud oled... Aga usu mind, normaalsed tüdrukuid/naisi on Eestis palju.

Olen 15-aastane neiu ja koige rohkem huvitab mind see, kuidas poiss minuga käitub. Käitumine on esimene asi, mida ma märkan. Seejärel võiks siiski tegeleda mõne spordialaga või äärmisel juhul mõne teise hobiga. Iseloom on samuti väga tähtis eelkõige peab poiss olema hooliv ning usaldusväärne. Ja ta peab olema MINU jaoks ilus, kui siiski välimus ei meeldi siis ei tule midagi välja. Raha jms ei ole minu jaoks oluline.

tüdruk 15
Mind küll uhke auto ja brändiriided ei huvita. Minu jaoks on kõige tähtsam hea iseloom, et teeks komplimente ja kuulaks mind. Lihtsalt toreda iseloomuga ja hea huumor. Välimus võiks olla nagu decent, ei pea olema hullult ilus(cute enough for me). Saladuskatte all kui ollakse armsa iseloomuga muudab see välimust mitu korda paremaks. Ei taha mingit hullu peolooma, hoopis kellega käest kinni pargis jalutada ja kinos käia. Kes oleks nagu sõber.

Selliseid vastuseid ma küll ei oodanud. Ma kartsin, et nüüd saan heiti, aga noh ei saanud.
Väga tore, et on olemas selliseid, keda ei huvita mingisugused adidase riided or nike või-siis mingi bemm, audi.
Tore, et on sellised, kelle jaoks on tähtsam iseloom.
Kuigi keegi tahab minuga suhelda, siis leiate minu profiili alt facebooki.
Siin võiks olla võimalus lisada enda steam. d:

Seleen kirjutas:
23 Juul 2018, 00:37
ma pigem käiksin inimesega keda armastan kuskil räägupesas higiste kodututega kaheeurist burksi söömas
kui ennasttäis fuckboyga kes minust ei hooli kuskil kallil kohtingul suure raha eest ja laseks end issi raha eest ostetud mersuga koju viia
vahet ei ole kui partneriga räägus käid on suhe juba 10/10
Haridus: elukool
Kõrgharidus: eluülikool

jopa kolla kirjutas:
17 Aug 2018, 00:19
Seleen kirjutas:
23 Juul 2018, 00:37
ma pigem käiksin inimesega keda armastan kuskil räägupesas higiste kodututega kaheeurist burksi söömas
kui ennasttäis fuckboyga kes minust ei hooli kuskil kallil kohtingul suure raha eest ja laseks end issi raha eest ostetud mersuga koju viia
vahet ei ole kui partneriga räägus käid on suhe juba 10/10
miks nii
kõik on sodi
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”