Lähedus jne

Heips, voorumlased!

Ei teagi täpselt, miks seda kirjutan, võibolla lihtsalt enda seest välja, ennast tühjaks. Ei, ära mine teemast välja, siit tuleb ainult veidi deep juttu, muud midagi. Ma ei hammusta. Tavaliselt.
Olen hetkel siis 15aastane meessoost isik ja nagu üsna, kehv sõna, aga keskmine. Tüdrukutega mingi kokkupuude on olnud.
Viimasel ajal on nagu see läheduse vajaduse tunne tekkinud. Mitte pere ja sõprade, vaid romantilise läheduse vajadus. Kusagil matkata, päikeseloojangut vaadata, käest kinni hoida, kaisutada jne.
Aga sellist tüdrukut leida on nii keeruline. Tundub, et empaatiavõime ja võime hoolida ning armastada pole enam oluline. Pigem kiputakse minu eas vaatama, et kas sa ikka oled kõvamees, debiilitsed tunnis, kannad Vanse ja oled teistega nii ühtemoodi. Identne.
Mitte et mu pere ei saaks mulle Vanse võimaldada, majanduslikku takistust pole, ma ei heidi kedagi Vanside kandmise pärast.
Mind lihtsalt teeb kurvaks see, kuidas minu jaoks olulised väärtused enam ei loe, kuidas lahe olemiseks peab tõesti nii madalale langema.
Ometi on nii raske kellegi otsa sattuda, kes on sarnane. Pealt kergelt duff ja seest tegelikult pehmo.
Ja siis on tüdrukud, kes suudlevad sind, saadavad südametega pilte, olgugi, et endal on juba kolme kapuutsi kandev vansidega poiss. Kasutavad su lootusi ja heatahtlikust ära.
Kirjutasin end tühjaks, kadakas, kui kerge hakkas. Jagage oma mõtteid ka palun, väga armastaksin lugeda, mida teie arvate.

Re: Lähedus jne

Tead mis kõige nõmedam on kui sellised vajadused peale tulevad. Kui selleks teisi inimesi ära kasutada(what I do),endal kah nigel olla pärast 😒 sest ikkagi ei saanud seda mida vaja tegelikult. Veel õnnetum olukord on kelleltki kerjamine...🙄 nii suur ja mõttetu energia kulu.
Kaaslase leidmine ei peagi lihtne olema. Eriti kui sa oled teistlaadi kui mainstream inimesed, kes kõigega kaasas käivad.
Ja kujuta ette kui sa selle inimese leiad koos tundega....siis võib juhtuda igast asju. Nagu teise inimese lämmutamine kuna su sees on suur vajaduste auk. Armunud inimene muidugi seda tähele ei pane.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Re: Lähedus jne

Nii palju on tegelikult noori, kes sinuga samamoodi mõtlevad, mitte ei vali kaaslast Vanside ja Instagrami jälgijate arvu järgi :D Avarda oma suhtlusringkonda (trennid-laagrid-malevad jne) ja usu mind, küll leiad samade väärtushinnangutega eakaaslasi :D Või kui ei leia, siis otsid valest kohast.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”