Re: Uusi tutvusi?

helllou kirjutas:
01 Mär 2018, 22:35
Hei!!
16. aastane neiu tutvuks uute inimestega. Sool pole vahet, ja ega ka vanusel, kui sul mõistusega kõik korras on. :D
Hobisi on mul palju, ja nendest pole plaanis siia kirjandit kirjutada, aga jahm, värvikirev elu :D
Peamiselt asun Tallinnas, kuid sageli Tartu-Viljandi kandis.

Jäädes teie kirju ootama :)
Kirjuta 😉

yuape212 kirjutas:
18 Veebr 2018, 14:42
yuape212 kirjutas:
17 Apr 2017, 17:32
Heii!:))

Olen peatselt 15-aastane noor neiu, kes ostib truud sõpra/sõbrannat ;), kes meeleldi kuuleks mu rõõmu/muresid ning vajadusel aitab ja samamoodi tekiks usaldus minu vastu. :) Olen väga tore tüdruk, kes on väga jutukas, sõbralik ja abivalmis. :))Olen rohkem mõistuse juures, kui teised minuvanused inimesed ja seega näen maailmapilti teisiti (täiskasvanulikult). :D Samas ei ole ma "rikkutud laps", nagu paljud teismelised, kelle elu põhimõtteks on võimalikult palju elu nautida - loomulikult on selles ka terake õigust, kuid mitte sellisel viisil nagu nemad arvavad. :?

Jään ootama kirju PS :)))

Siiani otsin uusi tutvusi :DD
Tutvume kirjuta 😉

Hoi

Meessoost 19 aastat eksisteerinud (tegelikult hinges mitmeid aastaid noorem) isiksus asukohast Tartu üritab taas siin ennast nähtavaks teha.
Isikukirjeldust siia ei jaksa lisada, aga kiirelt kokkuvõtteks niipalju, et olen introvertne inimene, suured peod kui sellised (klubides käik jm) on minu puhul out.
Kõik muudel puhkudel võib mulle kirjutada!

otsin tüdrukut kes oleks 11 kuni 12 aastat vana

ma olen
*13 aastat vana
*enesekindel
*hooliv
*ei suitseta/ega tarbi alkoholi
*ei ignoreeri sind kellegi ees
*julgen sind kallistada teiste ees
*olen sõbralik
*olen mõistev
*olen abivalmis
*olen hea huumorimeelega ja oskan sind naerma ajada(ma oskan kõiki naerma ajada)
*olen valmis sinu eest välja astuma
*hoolitsen enda eest

tüdruk võiks olla:
*pikkus pole oluline
*ei ignoreeri mind kellegi ees
*sõbralik
*mõistev
*ei suitseta/ega tarbi alkoholi
* Usaldusväärne
* Keegi, kes julgeks oma tundeid mulle otse näkku tunnistada
*võiks olla armas ja ilus

Tsauki, on siin ka neidusid vanuses 15-23?
Kellega jutustada ja ka reaalselt kokkusaada,
Miskit põnevat koos ettevõtta kasvõi algul lihtsalt jalutama või midagi ja ehk ka jaanipäevaks plaaneteha kui sobime ja hästi läbisaame😀.
Ise sain 20 elan Pärnumaal ja võiks just SINAGI asuda Pärnu, Viljandimaal🙂 aga Eestimaa on nii tilluke et pole hullu ka kaugemale sõita 😀.
Võite julgelt kirjutada ei hammusta 😀.

Tundub, et tahaks rohkem sõpru❤

Sau! Mina olen Nimi eemaldatud. Moderaator. Elan Tallinna lähedal Perilas ja olen 14 aastane tavaline noor. Viimasel ajal hakkasin mõtlema, et mul on rohkem sõpru vaja. Käin ise TOREs, näiteringis ja lastekooris nii, et pole vaja öelda, et mine kuskile huviringi ja netisõbrad on halvad. Soovin leida sõpra, kellega oleks hea aega veeta. Ise saan suht kõikide inimtüüpidega sõbraks peale egoistide. Tahan head sõpra kellega saaks minna kohvikusse, parki, mänguväljakule või lihtsalt kohvi jooma. Muidu on mul sõpru palju, aga tahaks suve jooksul leida rohkem tutvusi. Kirjuta😉
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”