18. sünnipäev

Hei!

Kuidas olete teie pidanud või plaanite pidada oma 18ndat sünnipäeva? Kohe kohe on mul (neiu) sünna tulemas ja mul pole mingeid ideid, mida võiks ette võtta.
Eks perega ikka mingi istumine ole, aga paari sõbrannaga, kes mul on tahaks nagu ka kuidagi tähistada. Mainin ära, et pole kunagi joonud ega midagi taolist teinud ja ei kavatse ka nüüd seda teha :D Kas keegi oskab soovitada midagi, kuidas sünnipäeva pidada? :)

Re: 18. sünnipäev

Mul endal on küll aega selleni veel, aga plaanid on enam-vähem tehtud. Kodu lähedal on üks majutusasutus, kus võimalik väike ruum + saun + magamiskohad rentida ja seal väike olemine korraldada. Mõtlesin kindlasti fotonurga sinna üles panna, muusikat saab ka lasta, kaminasse tule teha ja seal oleskleda, aga muus osas kahjuks nõu anda ei oska :D Mingeid mänge otseselt korraldama ei hakka, süüa organiseerib sinna kõvasti. Alkohol jääb tulevikku, mürgitame ennast pigem Coca-Colaga. iseenesest võiks ka mingi hea filmi laenutada/alla laadida, et seda koos vaadata, aga siis tuleb enne uurida, kes mida näinud on ja näha tahab.
Edu sulle sünnipäeva korraldamisel! ;)
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma
Vasta

Mine “Vabast ajast”