Tüdrukuga mure

Tervist, tahaksin kûsida, et kuidas rääkida depressioonis oleva tûdrukuga kes end iga kell ãra tahab tappa.
Me oleme suhtes, aga ta alati räägib mulle, et ta elu on sitt ja tal pidevalt depresioon. Ma tahaks ta elu paremaks muuta ja tuju parandada, aga ei oska ja ei tea mida kirjutada talle.
Oskab keegi soovitada, et mis teemadel temaga rääkida ja mida teha et tal natukenegi tuju parem oleks?

Re: Tüdrukuga mure

Ei saagi rääkida, mõttetu, selliseid tzikke on pool Eestit täis, nii 12-18-aastased, kes muud ei seletagi kui seda, et nende elu ikka liiga sitt ja nad liiga koledad, ise liigun väga kiiresti eemale sellistest, kel reaalset probleemi isegi ei ole.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Poletãhtis kirjutas:
22 Mai 2018, 19:39
Tervist, tahaksin kûsida, et kuidas rääkida depressioonis oleva tûdrukuga kes end iga kell ãra tahab tappa.
Me oleme suhtes, aga ta alati räägib mulle, et ta elu on sitt ja tal pidevalt depresioon. Ma tahaks ta elu paremaks muuta ja tuju parandada, aga ei oska ja ei tea mida kirjutada talle.
Oskab keegi soovitada, et mis teemadel temaga rääkida ja mida teha et tal natukenegi tuju parem oleks?
On tal päriselt ka mingeid probleeme või tahab ta lihtsalt tähelepanu?
20 / ♀
Rumaluke

Seikleja16 kirjutas:
29 Mai 2018, 14:00
Kui tüdruk on depressioonis siis ürita temaga rääkida ka täpselt sama juttu mida ta suust välja ajab. Ntx nagu, et sa ei jaksa enam ja tahad sure. Tee hästi nukker nägu pähe ja ole koguaeg kurb. Vaata kuidas ta siis sellele reageerib.
See on tõenäoliselt kõige idiootsem lause, mida ma viimase nädala jooksul lugenud olen.
20 / ♀
Rumaluke

koik panete jumala huupi et aa mingi tahab tahelepanu jms
nende tahelepanuotsijate parast jaavad pariselt abi vajavad inimesed tahaplaanile ja arvatakse neist sama :D oeh koik kellel eluga pole muud teha kui igalpool viibutada oma isediagnoositud deprekaga ja vehkida oma kriimuliste katega, pange siiralt polema end :D
vbl on neiul pariselt probleeme ja teiesuguste mola ei aita kuidagi
everyone's gonna die and no one's gonna remember you
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”