Teadmatus sellest

Kas nūüd päris õigesse kohta see postitus tuli.. Pole varem vahekorras olnud ja kunagi seksuaalõpetust kusagilt saanud pole. Vaadates videosid/pilte kas on võimalik valesse auku ka toimetada? Saan aru et on olemas kaks auku, kas on veel mõni kolmas? Esimene kord närviline, okei kui mingit naudingut ei teki? Ootan vastust

Re: Teadmatus sellest

Ei ole see midagi nii lihtne valet auku kasutama hakata. Natuke vaatad ju ikka ette ka. Pärakusse ei ole nii lihtne kogemata torgata.

Jah, eks ikka okei, et kohe suurt naudingut ei saa, aga kui esimene kord on kaaslasega, kellega päriselt seal olla tahad, siis naudingu annabki see lähedus olulise inimesega. Kui juhtub n-ö suvalise inimesega, siis võib jah üsna kohmetult välja kukkuda kõik.

ErkiP kirjutas:
21 Mai 2018, 01:07
Kas nūüd päris õigesse kohta see postitus tuli.. Pole varem vahekorras olnud ja kunagi seksuaalõpetust kusagilt saanud pole. Vaadates videosid/pilte kas on võimalik valesse auku ka toimetada? Saan aru et on olemas kaks auku, kas on veel mõni kolmas? Esimene kord närviline, okei kui mingit naudingut ei teki? Ootan vastust
Vähesel hulgal tüdrukutest on see teine auk nii suureks veninud, et peenos sinna nagu lupsti sisse libiseks.
19/tüdruk
Rumaluke

BimboBlondiin kirjutas:
26 Mai 2018, 14:25
boyjoy kirjutas:
23 Mai 2018, 17:26
BimboBlondiin kirjutas:
23 Mai 2018, 15:48
Vähesel hulgal tüdrukutest on see teine auk nii suureks veninud, et peenos sinna nagu lupsti sisse libiseks.
Sooviks sellise väite kohta mingit uuringut/statistikat.

Aitäh. :)
Igasuguse informatsiooni, seehulgas ka statistika saamiseks on Google Sinu parim sõber ja abimees!

Palun. :)
Juba teist korda näen ,et vastad ala "Otsi nettis". Leian, et kui keegi siin midagi räägib, siis tal peaks kas ends arvamus või siis elukogemus olema, või siis mingi teadmine sellest, iga asjs peale võib öelda "otsi nettis".

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
26 Mai 2018, 17:39
BimboBlondiin kirjutas:
boyjoy kirjutas:
23 Mai 2018, 17:26

Sooviks sellise väite kohta mingit uuringut/statistikat.

Aitäh. :)
Igasuguse informatsiooni, seehulgas ka statistika saamiseks on Google Sinu parim sõber ja abimees!

Juba teist korda näen ,et vastad ala "Otsi nettis". Leian, et kui keegi siin midagi räägib, siis tal peaks kas ends arvamus või siis elukogemus olema, või siis mingi teadmine sellest, iga asjs peale võib öelda "otsi nettis".
Palun katsu kasvõi enda tagumist auku ja mõtle, kas sinna oleks võimalik midagi sujuvalt ilma libestita sisse torgata. Ja mis statistikat sa siin ootad? Et lähed tüdrukuga voodisse ja siis hakkad arvutama, et kui 7 protsendil on nii ja 93-l nii, et siis milline on tõenäosus et... Mingisugune loogiline mõtlemine võiks ikka olla, kas pole?
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma

Silverbird kirjutas:
26 Mai 2018, 18:33
Vulkaanipurse kirjutas:
BimboBlondiin kirjutas:

Palun katsu kasvõi enda tagumist auku ja mõtle, kas sinna oleks võimalik midagi sujuvalt ilma libestita sisse torgata. Ja mis statistikat sa siin ootad? Et lähed tüdrukuga voodisse ja siis hakkad arvutama, et kui 7 protsendil on nii ja 93-l nii, et siis milline on tõenäosus et... Mingisugune loogiline mõtlemine võiks ikka olla, kas pole?
Mingi loogiline mõtlemine. :D Standard poliitikute jutt, alkoholiaktsiisi tõsteti ka loogilise mõtlemise tulemusena ja vaadake mis tulemus on.

Kui te midagi väidate, siis palun ka kaitske seda, aitäh. :)

Silverbird kirjutas:
Vulkaanipurse kirjutas:
BimboBlondiin kirjutas:

Kui sa juba mind tsiteerid, siis palun loe minu tekst korralikumalt läbi, mul ei olnud vaja statistikat. Ma lihtsalt juhatasin inimese tähelepanu sellele, et tuleks rääkida sellest mida inimene teab/on kogend mitte niisama sõnu pilduma. Sama hea oleks eestikeele lõppueksamil kirjutada "googeldage" või mis iganes. Lugege teksti.
Või on võimalus, et vastaja räägib enda kogemusest ja praktikast. Siis tuleb see tekstis märkimisväärselt väljatuua.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
27 Mai 2018, 01:31
Silverbird kirjutas:
Vulkaanipurse kirjutas:

Kui sa juba mind tsiteerid, siis palun loe minu tekst korralikumalt läbi, mul ei olnud vaja statistikat. Ma lihtsalt juhatasin inimese tähelepanu sellele, et tuleks rääkida sellest mida inimene teab/on kogend mitte niisama sõnu pilduma. Sama hea oleks eestikeele lõppueksamil kirjutada "googeldage" või mis iganes. Lugege teksti.
Või on võimalus, et vastaja räägib enda kogemusest ja praktikast. Siis tuleb see tekstis märkimisväärselt väljatuua.
See vastus oli mõeldud pigem ühele eelmisele kirjutajale, kelle vastust minu postituses tsitaatide all kahjuks ei kuvatud, sellest ka see arusaamatus. Sinu tekst läks selle teema alla millele vastata soovisin, samuti ei pannud ma tähele, et postituste autorid olid erinevad, seetõttu klõpsasin ka sinu, mitte eelneva statistikapaluja postituse all nupule "tsiteeri". Jah, minu viga, kuid ei oleks ju raske ka ise seoseid luua. Vabandust, kui kellegi tundeid sellega riivasin, aga ehk suudame nüüd siiski eluga edasi minna. Ilusat õhtut kõigile! :)
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma
Vasta

Mine “Kuidas "seda" teha?”