Puudub motivatsioon...

Tere!
Ma ei tea kas see on ültse suur mure või midagi aga ma tõesti ei oska enam :(
Mul pole enam motivatsiooni õppida.Ma lihtsalt ei taha,ei viitsi,ei suuda õppida...Ma olen lihtsalt niivõrd loll,et ma ei näe põhjust õppida....Mu mate hinne on 2-3....Ma ei oska,ma ei saa mitte midagi aru😔Viimase 2he aastaga on mu mate nii alla käinud,et ma lihtsalt ei oska enam...
Jah ma käin alles 7mendas aga kui ma matet ei oska seega on mu füüsika,ja keemia ka nõrk...Seega ei saa ma ka gümnaasiumisse ja tulevikus olengi mingisugune Maxima kassapidaja😔
Ma isegi ei tea kelleks saada veel 😕
Kas minu suguse lollaka jaoks oleks üheks varjandiks täiskasvanute gümnaasium kuna olen kuulnud,et seal võetakse asja nati rahulikumalt?
Kui ma pean õppima hakkama tekkib mul lihtsalt vastikuse tunne peale..Olen samas kurb kui ka vihane,sest ma ei tea mida elult oodata😔
Ma olen viimased 4kuud lihtsalt vedelenud põhimõtteliselt..Mul on sellest õppimisest ja kooli asjadest lihtsalt nii siiber....
Mida ette võtta? :(

Re: Puudub motivatsioon...

Tere!

Minu meelest sa kirjutasid siia juba hiljuti oma kooliprobleemidest. Minu soovitused on samad - käi konsultatsioonides, kasuta erinevaid õpikuid, tee endale iseseisvalt teema selgeks. Erinevates õpikutes on erinevad selgitused, tasub lugeda erinevaid. Kui saad, võta paar tundi eraõpetajalt.

Täiskasvanute gümnas on õppekava ikkagi seesama, 7. klassi programm tuleb läbida ühe aastaga. Täiskasvanute gümnasse saab minna, kui oled 17-aastane. Sina ilmselt veel ei ole. Ei soovita praegu aastaid kooli vahele jätta, et kunagi sinna minna. Ikka kohe tuleb pingutama hakata. Kui praegu end järjele saad, on sul kindlasti 9. klassi lõpus rohkem valikuid kui üks kool, nt täiskasvanute gümna. Kui oled neli kuud vedelenud, ongi loogiline, et mitte midagi ei saa aru ja oled kõiges maas. Tuleb tegutsema hakata. Ei hakka sama asja kordama, mida olen juba öelnud. Enda kokkuvõtmine ongi raske, kuid ainult sina saad teha selle otsuse. Kuna ütlesid, et kassapidajaks ei taha, tuleb sul paratamatult pingutada, et tulevikus rohkem valikuid oleks.

Edu!
Vasta

Mine “Milleks õppida?”