Segane poiss

Tere olen 15-aastane tüdruk. Mulle meeldib üks poiss, ta on 16-aastane. Ta saadab mulle armastus memesid, kus on lihtsalt "i love you" vms kuid pidudel ta väga sellist meeldimist välja ei näita, pigem hoiab teistel tüdrukutel ümbert kinni jne, minuga tavaliselt ainult räägime kahekesi. Ta ütles mulle otse ka, et ma olen tema jaoks kõige lahedan inimene maailmas, esimesest korrast tundusin juba lahe. Viimati kui ta mulle jälle mingi armastusmeemi saatis, siis arvasin, et see pole tema kes neid saadab ja ütlesin, et raudselt sõbraf teevad nalja vms ja siis ta vastas mida asja ja sai kurvaks ja vist ka solvus. Kas ta arvab, et ta ei meeldi mulle? Ja kas jutu põhjal mina võiksin talle meeldida või ta ongi lihtsalt "flirty" isiksusega??

Re: Segane poiss

Tere, mul on mitme sõbranna peale see kasutaja, vabndust, et nii segadust tekitan.

Tulles teema juurde tagasi, ma ütlesin, et saaksime kokku. Siis leppisime, et ülehomme saame aga kui päev kätte jõudis siis ta ütles, et ta on väga väsinud ja pakkus välja mingi teine kord kokku saada.
Ma ei saa temast üldse aru, kõlab ju nagu ta nüüd väldiks mind.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”