Re: Tartu ühiskatsed 2018

Matas tegin väga lolli vea seoses parabooli ülesandega, et arvutasin need nullkohad valesti ilmselt kuna olin närvis ja seetõttu oli ka kogu see parabooli leht vale. (muidu mata viis ja saan tunnis hästi aru) Kogemata jäi tegemata ka see tekstülesanne kus oli vaja kontroll teha. Füüsika oli paljude jaoks keeruline, seal ma esimese ülesande kolme viimast ei teinud ja teises ülesandes kah kiiruga arvutasin midagi kokku ei tea kui õige on,.. Üldse ruumi polnud. Keemia ja bioloogia olid üldiselt valikvastustega, neid ei oska kommenteerida. Eesti keeles ka oleks pidanud nendele tsitaatitele rohkem keskenduma. Ja ingliskeelt ei teinud eriti. Muidu panin poska esimeseks ja tahan sinna väga saada, aga no kui niisugused vead matas tegin siis läheb sellega raskeks xd mis ise?

Re: Tartu ühiskatsed 2018

HeiHei!

Mul ei ole ausaltöeldes õrna aimugi, kuidas mul läks. Ausaltöeldes, füüsika ei läinud hästi ja matas sogasin ma ka midagi kokku. Ülejäänud loodustest (Ma ei saanudki lõppkokkuvõttes aru, kas füüsika on eraldi või on ta üks loodustesti osa) oli üpris kerge, kuigi tegelikult ma keemiast väga aru ei saa. Bioloogia osa ma oskasin (niipalju kui seda oli xD). Eesti keel oli lihtne ja tekstid olid arusaadavad. Inglise keel oli väga väga lihtne :D

Panin esimeseks tamme kultuurisuuna, sest ma tunnen ennast kultuuri poole pealt kindlalt.
Teisele kohale panin poska, sest olen kuulnud, et seal saab oma tunniplaani vastavalt trennidele kohendada (jah, ma olen poiss ja ma käin ratsutamas, mina olen õnnelik), mis oleks minu trenni ja ülejäänud hobide suhtes hea.
Kolmandaks ma panin Härma, kuna paljud mu tuttavad käivad seal, pidi hea kool olema. Kuna ma panin ta alles kolmandaks, siis mind ilmselt ei kutsuta vestluselegi, juhul kui mu testitulemused ei ole perfektsed. :)

Muidu kõik Tartukad võite kirjutada mulle :) :) Igav on :P
Vasta

Mine “Muud kooli- ja õppimisprobleemid”