Tänapäeva tüdrukud

Tere!

Olen siis 13 aastane poiss, kel tekkis küsimus, et miks enam tüdrukud poistega koos ei taha olla nii väga nagu vanasti. Mul vanemad koguaeg rääkinud kuidas nende ajal ikka igas koridori nurgas koolis mingi paar koos jne. Praegu vaatad koolis, et poisid eraldi oma nurgas ja tüdrukud teises nurgas itsitavad ja teevad oma asju. Miks kõik nii teistsugused? Kas kardetakse poisse? Ma tõesti aru ei saa. Õpetaja ka rääkis, et vanasti oli ikka lahe näha kuidas tüdruk ja poiss käest kinni kõnnivad koridoris vms, aga tänapäeval ei ole midagi sellist näha. Praegu käin 7. klassis ja pole meil siiamaani klassis ühtegi sellist suhet olnud kellegi vahel, et kallistataks vms. 8. klassis veel vahepeal oli natukene ja üheksandas klassis, aga alla selle kaob üldse see teema ära. Mina ise olen olnud koos ühe tüdrukuga, aga see muutus selliseks, et peale seda olin klassis kõige vihatum inimene. :D Aga igatahes miks kõik üksteisest eemale hoiavad ja tüdrukud nii omaette on?

Lugupidamisega Karl

Re: Tänapäeva tüdrukud

Tere!

Ei ole see midagi nii, et vanasti oli ja enam mitte. Eks klassid on erinevad ka. Minu meelest on see kogu aeg nii olnud, et u 8ndas hakkavad tüdrukud poistega ka suhlema. See on alati öeldud, et nii on, ja minu klassis oli ka samamoodi. See oli ka üsna "vanasti", nii et ei olnud ikka küll nii, et kogu aeg suheldi kõik koos :D.

Eks see huvi tule siiski teatud vanuses, kui puberteet juba peale hakkab. Enne seda on enamasti huvid nii erinevad, et ei tekigi huvi suhelda.

Nii et jah, ära üleliia muretse, eks see suhtlus tekib. Võid ka ise olla praegu see eestvedaja, kes tüdrukutega natuke suhtleb, kui nad huvitatud on.

Karl Karilaid kirjutas:
19 Veebr 2018, 01:11
Tere!

Olen siis 13 aastane poiss, kel tekkis küsimus, et miks enam tüdrukud poistega koos ei taha olla nii väga nagu vanasti. Mul vanemad koguaeg rääkinud kuidas nende ajal ikka igas koridori nurgas koolis mingi paar koos jne. Praegu vaatad koolis, et poisid eraldi oma nurgas ja tüdrukud teises nurgas itsitavad ja teevad oma asju. Miks kõik nii teistsugused? Kas kardetakse poisse? Ma tõesti aru ei saa. Õpetaja ka rääkis, et vanasti oli ikka lahe näha kuidas tüdruk ja poiss käest kinni kõnnivad koridoris vms, aga tänapäeval ei ole midagi sellist näha. Praegu käin 7. klassis ja pole meil siiamaani klassis ühtegi sellist suhet olnud kellegi vahel, et kallistataks vms. 8. klassis veel vahepeal oli natukene ja üheksandas klassis, aga alla selle kaob üldse see teema ära. Mina ise olen olnud koos ühe tüdrukuga, aga see muutus selliseks, et peale seda olin klassis kõige vihatum inimene. :D Aga igatahes miks kõik üksteisest eemale hoiavad ja tüdrukud nii omaette on?

Lugupidamisega Karl
Heyps Ma ei ole küll märganud poisid ja tüdrukud istuvad kõrvuti kõnnivad koos Naeravad teised aga istuvad ns jne inimesed on erinevad ... Ise ma aga Armastan poiste lähedust aga jhm
(anette)

Mulle tundub, et tänapäeval pole kõik nii avatud ning muidugi ka huvi tekib teatud vanuses. Olen ise ka enda koolis näinud armsaid paare kes kallistavad ja lollitavad koos ja hoiavad käest kinni. Olen näinud ka selliseid nädala suhteid ja olen näinud ka nutisuhet või mis iganes see ka poleks. Nimelt mu klassivend on suhtes ühe tüdrukuga teisest klassist ja vahetunnis mõlemad istuvad telefonis üks on ühel pool telefonis teine teisel pool ning siis ilmselt suhtlevad omavahel. Sellist nagu armastust polegi nende vahel näinud 😂. Aga eks inimesi ongi igasuguseid.

Hei,
See tõesti oleneb klassist. (Ise olen tüdruk)
Eestis näiteks mäletan ise ka, et 10 aastat tagasi oli veel nii, et sain rahulikult poistega ringi käia ja keegi ei öelnud midagi. Mängisime kõik poisid ja tüdrukud koos.
Soomes näiteks olen tähele pannud, et enamus klassi hoiab ikka koos, ei ole selliseid oma punte, kuhu kedagi kaasa ei võeta. Aga üldjuhul on soomes küll nii, et pundid on ikka segamini ja kõik tulevad hästi toime.

Hei, meil on klassis küll nii et meie koik suhtleme oma vahel aga meil on siiski nagu eraldi grupid et poisid on poisteg ja tudrukud tudrukutega. Aga me koik suhtleme ikkagi. NT 2017 aasta suvel kaisime kogu aeg oues ja meil olid seal nii poisid kui ka tudrukud me koik mangisime nagu koos et ei olngud seda asja et tekiks grupid. Me tegime kogu aeg segatiime kui me midagi mangisime (11.aastane, 5.klass)
Ma arvan et meil nagu sellist asja pole aga vbla tuleb veel aga meil jah koik suhtlevad omavahel.

Päikest ja roomu ☀️💫
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”