Lugege :)

Ma ei teadnud kuhu seda panna, panin siis siia.

Alustan siis sellega, et ma olin varem vägagi negatiivne inimene. Koguaeg oli nii: ma ei suuda seda teha; nagunii ma ei saa aru; ma olen väga inetu. Aina seda korrutades hakkabki ju halvemini minema, sest ei pingutata. Ma leidsin juhuslikult selle foorumi ja hakkasin lugema. Alguses külalisena ja pärast tegin kasutaja ka. Hiljem teisegi juurde. Kirjutasin oma muredest, sain abi. Ise proovisin ka nõu anda ning aidata. Kuid ikkagi samal ajal süvenes nn negatiivne suhtumine ellu. Aga ühel päeval veidi enne kooliaasta algust kirjutas mulle üks inimene. Küsis lihtsalt, et kas ma kirjutaksin temaga. Olin nõus. Ja nii algaski mu teekond optimismi poole. Nimelt ta ise on hästi positiivne. Kui võrrelda mind mineviku-minaga, siis ma olen muutunud. Ma ei arva, et olen kõige koledam. Kõik inimesed on ju omamoodi ilusad. Alati püüdlen eesmärgi poole. Püüan mitte alla anda. Hetkel on ka näide tuua: pean minema olümpiaadile. Selleks on vaja hästi palju lugeda. Olen veidi jänni jäänud, aga ma ei ole veel alla andnud. Varem ma isegi ei tea, mida ma teinud oleks. See poiss, kes mulle kirjutas, ta muutis mu elu. Ta pani mind nägema elu ilu. Aitäh sulle!
Ilma lapsemure foorumita ma ei oleks temaga kunagi kohtunud. Mu jutu mõte on, et proovi mõelda positiivselt ja kui sa tahad nt siin foorumis kellelegi kirjutada, siis tee seda. Ta võib su elu kõvasti muuta. Isegi kui ei lähe nii, ära lase pead norgu! Öeldakse ju, et kes kannatab, see kaua elab.

Aitäh, et viitsisite lõpuni lugeda :)
Mingu teil hästi ja mõelge positiivselt!
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”