Väga suur mure

Tere nimelt mul on väga suur mure ma ei tea kas keegi saab mind aidata aga asi on selline... Ma käisin 1-2a tagasi Türgis ja sain ühe poisiga väga headeks sõpradeks. Lisasime Facebookis sõbraks ja hakkasime rääkima kui jõudsin Eestisse. Ja nüüd u 1a tagasi kustus mu Facebook ära see vanuse asi oli... Ja kõik kontaktid samuti kustusid ja see sõber ka. Mul jäi ainult ta eesnimi teada mis oli Peter... Sain talt teada reisil olles et elab Slovakkias. Nüüd mul on vaja ta perekonnanime teada kas keegi saab aidata? Oleks nõus tunde teda otsida... :(

Re: Väga suur mure

Tere.

Kui tead AINULT eesnime ja riiki, on päris raske leida. Facebooki otsingus saab mu arust muid parameetreid ka juba lisada, nt linn vms, kui midagigi tead. Aga jah, kui sul on aega kõiki sealse riigi Peterite kontosid läbi vaadata, siis panegi otsingusse Peter ja elukohaks Slovakkia. Ega siin muud lahendust polegi, meie ei saa temast kahjuks midagi rohkemat teda.

Edu!

Re: Väga suur mure

Kui sul meeles mõni lehekülg, mida ta facebookis like'is vms, oleks juba lihtsam.
Kui ise paned like võimalikult sarnastele lehtedee, siis otsides Peterit, peaks ehk veidi ettepoole panema neid Petereid. Lisaks saaksid siis neid lehti läbi otsida, mis talle meeldivad, ehk leiad sealt.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”