Udune silmanägemine ja mälu halvenemine

Tere, kas keegi teab, millest võib olla see, et silmanägemine muutub udusemaks näiteks siis kui ma olen väsinud ja käes on päeva lõpp, ma ei näe isegi inimeste nägusid(lähedalt muidugi näen, aga isegi kui pole eriti kaugel, mingi 6 meetrit, siis ei näe väga) ja kas on võimalik, et mälu halveneb koolistressist(ma tunnen, kuidas mu aju on niiiii väsinud juba ja ma ei suuda õppida)? Mul varem oli hea mälu ja nüüd viimased kuud ma olen järjest rohkem kõike unustanud ja õppides ka raskem meelde jätta ja näiteks üks päev mul ei tulnud kuidagi meelde, et ma oleksin eelmisel päeval koolis käinud(see oli väga väga veider, ma mõtlesin ja mõtlesin ja kohe üldse ei meenunud, et oleksin olnud koolis) + mu mõtlemine on aeglustunud..

Ma olen alles 17 ju :/ See pole normaalne ju, kui mäluga juba sellised probleemid..

Re: Udune silmanägemine ja mälu halvenemine

Udune silmanägemine õhtuti esineb sellest, et koolipäevadel tundide viisi vihikusse vahtides ja kirjutades, silmad pingutavad lähedasele kaugusele ja harjuvad sellega. Ega ma arst ei ole :D aga mulle on seda räägitud. Tegu on pigem silmalihase krambiga, kui mingisuguse taandarenguga. (tip on see, et proovi koguaeg kaugele vaadata ja keskenduda mingi asja teravalt kujutamisele, mitte silmi eriti pingutades. Siis silmad ei adapteeri ainult lähedale nägema)

Ning eks õppimisega on ikka raskusi, kui pikemat aega pausi ei ole antud, vaid oled magamata jne, ei tasu üle muretseda.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”