Milliseid pesukaitsmeid kasutad?

Always
Hääli kokku: 160 (42%)
Libresse
Hääli kokku: 57 (15%)
Vuokkoset
Hääli kokku: 12 (3%)
Discreet
Hääli kokku: 58 (15%)
Bella party
Hääli kokku: 2 (1%)
Carefree
Hääli kokku: 26 (7%)
Mingi muu
Hääli kokku: 20 (5%)
Ei kasutagi
Hääli kokku: 48 (13%)
Hääli kokku: 383

Re: küsitlus : pesukaitsmed

Heldi kirjutas:
noorsüütuke kirjutas:Kas on mugavam kui on väike pesu kaitse või suurem? Ei tea kuna paarpäeva tagasi alles hakkasid ja ei ole veel emale rääkinud. Praegu kasutan wc paberit.

Päevade ajal siiski ikka sidemed, pesukaitsmed on valgevooluse jaoks. Väike või suur? Oleneb verekogusest

Ta mõtles et tal hakkas valgevoolus paar päeva tagasi :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

jah need carefree aloe omad on tõesti üli head :D ma ostsin 20se pakki(3 nädalat tagasi?) ja praegu kasutan naturellat jällegi :D Juhtus eile nii et vaatasin peale kooli ühte kataloogi ja vaatasin oooh libresse pesukad on soodusega eks ma siis läksin poodi vaatan et suurelt kirjas hinnasildil pesukaitsmed(konsumis käisin) ostsin ära lähen koju teen lahti ja need olid suht paksud läksin ema juurde ja küsisin miks need sellised on?Ta vastas et need on sidemed vmidagi katsetasin ja 2 supilusikat vett imas sisse see,kas tõesti on tegu sidemetega?Kirjas oli poes sildi peal pesukaitsmed :/ :D läksin tagasi poodi ja ostsin naturellasi :D
Soovides ja unistustes liigume kõik koos päikese poole lootus kannab meid elus edasi.

Citooo kirjutas:Ise kasutan alwaysi- üli vastupidavad ning ei hakka haisema (väkk)- kuid need nata krõbisevad nii et kas kellegil on soovitusi sidemetega mis krõbise ning mis on samas ka head (ei lase läbi kui tiba rohkem verd tuleb)
Libresse :D on hea ei lekki ega midagi ja ei krõbise(kuigi ma ei saa aru mida sa selle krõbisemise all mõtled ?

Minu esimesed pesukaitsmed olid mingid roosa karbiga mingid Libresse normalid ja mingis duo-pakis. Teised mida ma enamasti kasutan on Discreet'i Water Lily omad, jummala head õhukesed ja mõnusa lõhnaga.
Mis nüüd puutub kõige esimeste ostmisesse, siis mina olen alati ostnud niimoodi, et vaatangi näiteks mingeid šampoone või dušigeele või kas või mingeid mdea, vatipatju, igatahes vaatan miskit muud, aga samas enamuses piilun neid sidemeid või asju. PS: käin tavaliselt kuskil suuremat sorti poes, kus on väga harva võimalik kihtuda mõne tuttava või sõbraga, kuna ise olen maakas. Ehk on veits mu üle elu pikast tekstist kasu ka.😬😁
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”