Sweet 15

#1
Heihei! Saan 15-aastaseks, aga mul pole absoluutselt ideid, kus oma sünnipäeva pidada. Asukoht võiks olla Tallinn. Probleemid: 1. Kohe on detsember, nii et õues saab teha ainult lumesõda. 2. Soovin kutsuda 12-16 inimest (kõik vanuses 14-16)
Kodus pidada ei saa, mingisugust läbu korraldada ei taha, pole selline seltskond ja tahtmist ka ei ole.

Kõik ettepanekud on oodatud! Ette tänades :)

Re: Sweet 15

#3
Kusjuures, üks mõte see oligi, oleks lahe lapsepõlve nautida, kelgutama minna, lumememmi teha jne. Aga kõik on lume taga kinni, mis siis kui sünnipäeva ajal lund pole? (Detsembri algus) Jah, muda ajaks asja ära, kuid riietelt on seda pärast raske maha saada :/

Re: Sweet 15

#4
Heh, aga siis teegi selline plaan, et lumetegevused, kui on lund, aga et on olemas ka plaan B. Eks paar päeva varem saab ikka suht selge info, kas on lund oodata või ei ole, ja saabki plaanid kähku ümber mõelda. Teistele võidki ka just nii rääkida, et lume korral on väljas, et nad teaksid ette, et võib tulla muudatusi.

Need tähendavad ehk suuremaid kulutusi sünnipäevale, aga on olemas ka siseruumides põnevaid kohti nagu Megazone ja Ronimisministeerium.

Re: Sweet 15

#5
Hea idee, aitäh! Küsimus on nüüd selles, et kas neid aegu jätkub paar päeva ette mõeldes. Kas neid siseruumide tegevusi enne ära ei peaks broneerima? Kas detsembrisse üldse on võimalik aegu saada nii suurele seltskonnale.. (Pole varem ise organiseerinud, varasemad aastad kodus pidanud)
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”