Re: vastus,ja ootan vastust.

#3
Tere, janne!!! :wink:
janne kirjutas:Palun vasta mu küsimusele,kuidas elu paremaks muuta.kui sa vastad emailil. Kontaktandmed kustutatud. Admin. vastan ma aa sinu küsimusele.
Sa oled alles hiljuti meie foorumile registreerinud, ja võib olla ei tea mis siin toimub, ma soovitan sulle lugeda selle foorumi eesmärkidest ja kodukorrast osas "Foorumist: kellele see mõeldud on" http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewtopic.php?t=2

Siin ei käi kauplemine Sina-mulle, mina-sulle, siin jagadakse oma mõtteid, arusaamisi, arutletakse kuidas saab teisi ja ennast aidata jne.
Kui sa tahad rääkida teemal kuidas elu paremaks muuta - palun, otsi sobiv allfoorum ja kirjuta, ja kindlasti saad tagasiside, kommentaare ja muud, nii konsultantidelt kui ka teiste foorumi külastajatelt!!!

Edukat vestlemist ja
päikest sulle!!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Miks ei tohi avalikustada e-maili foorumis?

#4
E-meili me põhimõteliselt ei luba foorumis esitada. Selleks on mittu põhjust.

1. Foorum on ettenähtud avaliku suhtlemiseks. Kõik teemad ja arutelud on antud avalikus foorumis kättesaadavad kõigile. Kui foorumi kasutajatel tekkib soov suhelda privaatselt siis selleks on foorumis olemas PrivaatTeadete saatmise võimalus. Kasutage selle.
2. Postituses või Kasutajanimes antud e-meilid võivad väga kergelt sattuda spammerite kätte, kuna nende robotid skännivad web-lehti koguaeg. Mei ei soovi et keegi, kes heast tahest jätis siin foorumis enda või tutava meili, hiljem piinles igapäevaselt koristades enda e-meilist sadu räps-kirju.

Enda e-meili on võimalik teistele kättesaadavaks teha registreerimisankeedi täitmise ajal. Selleks jätta enda e-meili vastas linnuke "avalikusta" alles. http://www.lapsemure.ee/photoalbum/regi ... nileht.jpg

Ning siis iga üks kes tahab võib näha sinu emaili sinu profiilist või kasutajate nimekirjast.
Vasta

Mine “Foorumist (KOHUSTUSLIKUKS TUTVUMISEKS!!! LOE ENNE POSTITAMIST)”

cron