Uudsed mõjuained

• Muskaatpähkel – peenestatakse ja näritakse niisama või võetakse sisse millegagi koos. Joove kestab isegi kuni kaks ööpäeva ja sarnaneb kanepi omaga.
• Taevassinine lehtertapp – toimeaine LSA. Tavaline doos on paar pakitäit seemneid, mida näritakse. Joove kestab kuni viis päeva.
• Ogaõuna seemned – näritakse seemneid. Toimeaine alkaloid atropiin.
• Inglitrompet – doos on paar õit, neli õit võib koomaseisundi esile kutsuda ja kuus on surmav. Mõjub sarnaselt lehtertapi ja ogaõunaga. Joove kestab üle kahe ööpäeva. Toimeaine alkaloid skopolamiin.
• Veel võib kaifi saada näiteks luulusalveist, peyote kaktusest, koerapöörirohust, sookailust, palderjanist, koirohust, erinevatest seentest jne.
• Kõik nimetatud taimed sisaldavad mürgiseid ja ohtlikke psühhotroopseid aineid. Nende taimede hankimine või kasvatamine pole aga keelatud. Nende taimede tarbimine võib põhjustada maksakahjustusi ja psüühikahäireid.

Artikkel oli : http://www.postimees.ee/?id=21113&redir

ASI ON VÄGA SITT KUI NÜÜD VEEL PALJUD INIMESED HAKKAVAD SEDA SOLKI SISSE AJAMA. OGAÕUN NÄITEKS ON SELLINNE KRAAM, MIDA ISEGI KOGENUD LSD TARVITAJAD KARDAVAD.. AGA KUI ON SOOV SELLISEID ASJU MANUSTADA, SIIS ON VAJA TEADMISI!! EROWID.ORG JA VEELKORD EROWID.ORG ENNEM KUI MIDAGI PROOVIMA HAKKATE LUGEGE VASTAVA TAIME KOHTA KOGU INFO LÄBI JA SEEJÄREL OTSUSTAGE KAS SEE ON ÜLDSE HEA MÕTE.

Jõhker mida kõike ei avastata...
Aitan,kui suudan:)

Re: Uudsed mõjuained

Palju valeinfot, lehtertapu tripp kestab umbes 8h ja sarnaneb LSDle. Ogaõun ning inglitrompet võivad tõesti päevi kesta, lisaks on väga kahjulikud ning mingit mõju asjast pole - tegemist on deliriantidega, mis tähendab, et viibid deliiriumis. Kogu jama, mida sa näed, tundub reaalne, nagu lihtsalt käiksid ringi tavaliselt ja räägiksid inimestega, kuigi neid inimesi seal isegi ei ole. Ühesõnaga, sa ei saa aru, et tripid ning see teeb asja täiesti mõttetuks.

Jah, tõsi ta on, muskaatpähkel ongi tegelikult maitseaine ning näiteks Santa Maria pakendab ka neid kilesse. Selleks et pilve saada peab päris mitu riivitud pähklit ära sööma, need on üsna suured ja üsna vastiku maitsega, pilv pole ka seda absoluutselt väärt.

Kusjuures ma olen ka muskaatpähklit proovinud. Midagi erilist küll ei olnud. Natuke lõbusam oli kuid see võis ka seltskonnast olla. :roll:
“You can't help respecting anybody who can spell TUESDAY, even if he doesn't spell it right; but spelling isn't everything. There are days when spelling Tuesday simply doesn't count.” Winnie the Pooh

Olen ise muskaatpählit proovinud paar korda.
Mõju algab umbes tunni-kahe pärast. Selline uimane, rahulik on olla - naljakas kohati.. Jutt jookseb mõnuga. (Vähemalt nii oli minul, kuid kõik on individuaalne) Aeg venib nagu tatt, ehk siis vägaaegaselt. Alkoholi ei tasu tarbida samal ajal, võib hakata vägapaha. Erinevalt kanepist on mõju tõesti palju pikem.. Kui aga on juba möödunud 4-5 tundi tekib väga rusunud ja väsinud tunne. Maitsevad nad nagu männikäbi/kuuseokkad. Kui maitse hakkab väga vastu, siis purustatakse/jahvatatakse ning pannakse näiteks jogurti sisse. Et mõju oleks, võetakse tavaliselt 2-3 pähklit, rohkem ei soovita küll kellegil võtta, kui keegi proovida kavatseb.
Minu esimene kogemus oli väga s*tt sest, kasutasin hulgaliselt alkoholi ka, ning hommikul oli tunne nagu kohekohe minestan ära ning pilt läks mustaks.
P.S MA EI PROPAGEERI ÜLDSE SEDA PROOVIMAGI, kuid kes on mõtte pähevõtnud siis väiksed asjad mis meelde jätta.. :
:!: Alkoholi ära tarbi koos nendega
:!: üle 3 pähkli ei tasu tarvitada
:!: lõpuks väsitab väga ära, niiet kui mingi füüsiline tegevus on plaanitud samaks päevaks, siis ei soovita
:!: kogu vett, sest tekib janu ja suu kuivab

Kuid minu soovitud - ÄRGE ÜLDSE PROOVIGE

Olen muskaatpähklit proovinud, kui tahate proovida aga ma ütlen et see on täiesti mõttetu, mõju algas mingi 6-7 tunnipärast uimane oli olla ja tunne polnud üldse hea. järgminepäev oli ka pisut sant, ei sööks enam mitte kunagi... siiamaani see maitse meeles, lugesin et seda süüakse jogurtiga, ma proovisin ka nii, hullult paha oli :D Kui seda kuskil toidus tunneksin nüüd siis seda toitu küll süüa ei istuks

Proovisime sõpradega muskaat pähkleid esialgu oli kõik korras kuni üks sõber läks telekat vaatama ja hiljem kui vaatama läksime mida ta teeb hakkas ta räägima sõjast ja ta käitus nagu vaimuhaige hoidid peast kinni ja karjus et sõda tuleb värises ja püherdas maas me esialgu mõtlesime et ta teeb nalja ja filmisime seda aga kui tal silmad punaseks läksid siis oli meil hirm ja järsku kukkus ta nurka ja nuttis ja karjus sõda tuleb aga ühel sõbral oli vaja bussile minna ja võtsime sellel inimesel kes hulluks läks käest kinni ja läksime õue värske õhu kätte ja lõpuks ta taastus ja ta ei mäleta midagi.

Mul kõiges vastupidi. Pisimgi palderjanikogus teeb mu nii närviliseks, et roniks või küüntega mööda seina üles, on juhtunud arsti soovitatud 'ohutute ja südantrahustavate' looduslike preparaatidega, kus palderjani sees. Minu jaoks niijube mõju, et kunagi enam tunda ei taha. Samas proovisin kunagi ammu seda muskaatpähklit, peenestasin neid 3 tükki ja võtsin korraga sisse, loetud 'kaifi' asemel see tegi mu meeldivalt energiliseks, viitsisin lõpux mitu edasilükatud asja ära teha, elamises suurkoristuse teha, ja peale seda energiapuhangut uinusin mõnusas tegutsemisrammestuses ja ei tulnud peale puhkust ka mingit 'kaifi' hiljem. Aga loomulikult oleneb kõik organismi eripärast ja ei soovita kellelegi järele proovida.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”