Raske/kerge

1. Kas Sinu elu on pigem raske või kerge?
2. Mis su elu raskeks/kergeks muudab?
3. Kas oled raske elu puhul üritanud oma elu kergemaks muuta? Kas oled kerge elu puhul ise sellele kaasa aidanud või on kõik sülle kukkunud?
4. Millised on tulevikuvisioonid: kas arvad, et läheb kergemaks, raskemaks või jääb samaks?

Aitäh. :)

Re: Raske/kerge

1. Oleneb, praegu on juba kergem
2. Söberid ;)
3. Jah, sain tänu ühele asjale oma elu palju kergemaks muudetud XD
4. Pss, ple ekstrasenss aga arvan et ees on keerulised ajad, sest kool ja uurimustöö... :S Tegelt iial ei või teada ;)

Palun :D
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us

1. Kas Sinu elu on pigem raske või kerge? Raske.
2. Mis su elu raskeks/kergeks muudab? Depressioon, lõikumine, näljutamine, eneka mõtted.
3. Kas oled raske elu puhul üritanud oma elu kergemaks muuta? Kas oled kerge elu puhul ise sellele kaasa aidanud või on kõik sülle kukkunud? Motivatsioon 0, ma tean, et see on vale, aga ei suuda sellest välja tulla ja abi ei taha.
4. Millised on tulevikuvisioonid: kas arvad, et läheb kergemaks, raskemaks või jääb samaks? Elu saab otsa vot.

1. Kas Sinu elu on pigem raske või kerge? raske
2. Mis su elu raskeks/kergeks muudab? kõik, mis valesti olla saab, seda ka on
3. Kas oled raske elu puhul üritanud oma elu kergemaks muuta? Kas oled kerge elu puhul ise sellele kaasa aidanud või on kõik sülle kukkunud? olen, ei tule välja
4. Millised on tulevikuvisioonid: kas arvad, et läheb kergemaks, raskemaks või jääb samaks? elu pidada aina raskemaks minema, kes teab. olen negatiivselt meelestatud.

1. Kas Sinu elu on pigem raske või kerge? Kerge
2. Mis su elu raskeks/kergeks muudab? Mu pere ja sõbrad
3. Kas oled raske elu puhul üritanud oma elu kergemaks muuta? Kas oled kerge elu puhul ise sellele kaasa aidanud või on kõik sülle kukkunud? Ikka ise kaasa aidanud
4. Millised on tulevikuvisioonid: kas arvad, et läheb kergemaks, raskemaks või jääb samaks? Raskemaks, sest pean hakkama iseseisvat elu elama ja see ei saa kerge olla. Alustada on ju ikka raske. :D
Vasta

Mine “Milleks me elame?”