Re: Kui paljud teist on üksikud?

Valitud kasutajanimi kirjutas:Pealkiri ütleb kõik suht. Mul näiteks pole ühtegi sõpra ega sõbrannat hetkel (tõsiselt kohe) ja juba mingi pool aastat nii.
Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled?_
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? ei
4) Mitu sõpra sul on?2
5) Mitu sõbrannat sul on?3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? aitab
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? mulle meeldibki üksi asju ajada
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
kas on seda vaja?

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? n
3) Kas oled üksik või mitte? üksik
4) Mitu sõpra sul on? klassiõdedega suhtlen ja saan väljaspool kooli kokku, aga nad on lihtsalt ``tuttavad``
5) Mitu sõbrannat sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? naudin enda ja pere seltskonda üle kõige
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? inimene ise ei pinguta suhete nimel
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? suhtled rohkem, oled julge ja oled esimene, kes vestlust alustab :)

1) Kui vana Sa oled? 12
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Enam-vähem
4) Mitu sõpra sul on? Paar
5) Mitu sõbrannat sul on? Paar aga parimat sõbrannat pole
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Kindlasti tahaks.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Pole julgust teiste inimestega suhelda ja ma ei sobitu kunagi seltskonda, ma olen selline rahulikum ja hoian üksinda... Aga sõpru tahaks ikka juurde. Kui ma olen kunagi uusi sõpru leidnud on see päris kerge olnud aga aluse julgust ei ole!
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Ma ei tea...
=^.^=

1) Kui vana Sa oled? - 13
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - No üldiselt ja
4) Mitu sõpra sul on? - 1
5) Mitu sõbrannat sul on? 3-4 , parimat pole
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Võibolla isegi
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Vb argus, erinevus, juba lapsest saati üksinda ...
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Ehehehe, maidea

Kui viitsite vastake järgnevatele küsimustele:
1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? 50/50 täpselt ei oska öelda
4) Mitu sõpra sul on? 1 ja see on mu poiss, ülejäänud on sellised "tsau" "tsau" tüüpi, niisama natuke räägiks, aga usaldama midagi ei hakka
5) Mitu sõbrannat sul on? ~5, teised mingid kahepalgelised ülbikud
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Saan nende tõeliste sõpradega hästi hakkama, seega ei vaja
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Nad on kadedad ja selles olen ma 110% kindel.

1) Kui vana Sa oled? 23
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Kas tõesti ma tuleks sellisesse foorumisse, kui ma poleks üksik ?
4) Mitu sõpra sul on? 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Vist oleks tore, kui leiaks kellegi, kellega on ühised huvid?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Mulle ei meeldi inimesed.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? olen
4) Mitu sõpra sul on? paar netisõpra
5) Mitu sõbrannat sul on? paar netisõbrannat
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? uute tuttavate üle olen alati õnnelik :'D aga nii väga puudust ei tunne ka
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Pole leidnud veel õigeid inimesi
It's scary what a smile can hide.

Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Olen küll jh
4) Mitu sõpra sul on? No kui võtta sotsiaalvõrgustiku nagu facebooki järgi,siis on mul 80 erinevat sõpra.Neist suhtlen harva,vaid 3-ga.Reaalseid sõpru pole
5) Mitu sõbrannat sul on? Polegi..
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka tahaks.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Enamus eakaaslased joovad,suitsetavad või on ise nii populaarsed,et neil on juba omal sõbrad olemas.Mm ja vastassoole ma ei lähe lihtsalt peale.Fun fact:kunagi nooremana ma arvasin,et kui kehakaal on normis,prille ei kanna,ei haise,ja käid normaalsete riietega ,siis sind aksepteeritakse teisiti.Aga eip,vastassoost ignoreerivad mind kõik.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? See on küsimus,millel pole õiget vastust.Sa ei saa öelda kellegile lihtsalt,et mine õue ja ole aktiivsem.Kui sa oled koguaeg olnud tagasihoidlik,siis sind ka ei taheta.

1) Kui vana Sa oled? 12 vist
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Mitte üldse.
4) Mitu sõpra sul on? Kõik poisid armastavad mind.
5) Mitu sõbrannat sul on? Tüdrukud on igavad.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahaks. Jalgpallureid.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Hm. Ei olda ilmselt piisavalt julged.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Võtke minust eeskuju. Mängige jalkat.

1) Kui vana Sa oled? 13-aastane.
2) M/N? naine
4) Mitu sõpra sul on? 1
5) Mitu sõbrannat sul on? 2, aga need pole ka mingid sõbrannad st nendel on oma sõbrannad ja omad tegemised - minu jaoks pole aega.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Tahan mõlemaid juurde.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Tahan head, aga samas tõrjun kõik eemale ja ma ei tea kuidas.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? ei tea.

1) Kui vana Sa oled? - 17
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - Sõpru ja tuttavaid nagu idee poolest on, aga samas teha ei ole kunagi mitte midagi asjalikku ega enamasti ka kellegagi välja minna
4) Mitu sõpra sul on? - 1 äkki
5) Mitu sõbrannat sul on? - Kolme või nelja saab vist sõbrannaks nimetada.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Sõpru võiks küll mõned rohkem olla, ei taju seda vastassugupoolega suhtlemist üldse. :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Häbelikkus, tagasihoidlikus ning madal enesehinnang enamasti. Või siis lihtsalt, olgem ausad, veidrus.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Kui keegi mulle ka töötava lahenduse pakuks välja oleks täitsa vahva. :D

1) Kui vana Sa oled? - 13
2) M/N? - Naine
3) Kas oled üksik või mitte? - Üksik
4) Mitu sõpra sul on? - 1 inimene on kellega saab peaaegu kõigest rääkida aga ta pole päris sõber.
Mitu sõbrannat sul on? - Ei saa ühtegi nimetada
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Üks sõber võiks küll olla.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Mulle meeldib üksi olla, ma ei oska suhelda, ma ei usalda inimesi, mulle ei meeldi eriti inimesed välja arvatud mõned.
Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Hakkad rääkima erinevate inimestega, käid huviringites, kus on sama mõtteviisiga inimesed.
Ma võin ennast välja mõelda, sa ei tunne mind

1) Kui vana Sa oled? - 16.
2) M/N? - Preili.
3) Kas oled üksik või mitte? - Ei ole üksik, aga üksildasi hetki olen elus omal hulgal kogenud, ka siis, kui "sõbrad" ümber võib inimene üksik olla.
4) Mitu sõpra sul on? - 1? Kui seegi. Poistega ei ole mul lihtne vaid sõber olla. Ma ei ole kindel, kas usungi poisi ja tüdruku vahelisse sõprusesse, tavaliselt (minuvanustel vähemalt) on ühel osapoolel tunded. Muidugi on ka erandeid. Minu sõber oli enne minust sisse võetud, praegu ütleb, et enam ei ole, aga hoolib must küll ja on igati toeks ja hästi armas inimene.
5) Mitu sõbrannat sul on? - Minu jaosk on veidi imelik sõpru loendada, sest kust jookseb piir sõbranna ja meeldiva kaaslase vahel. Elu jooksul on neid olnud mitukümmend, kuid praegu on ~6, kellega tihedamalt suhtlen. Enamik on kristlased, sest olen ka ise ja olen enda jaoks leidnud, et mida sarnasem on mu maailmavaade, seda lihtsam on mul inimesega sõbrustada. Ometigi on mul praegu 2 võrratut sõbrannat, kes pole kristlased nagu mina. Igal eluperioodil tegelikult võib sõprus muutuda ja sellega tuleb leppida. Eelmisel aastal kaotasin 2 väga lähedast sõpra, kuid need olid mind lõhkuvad sõprused, praegu elan õnnelikumalt. Vahel sisimas igatsen neid küll ning hoolin neist väga. :)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Alati võiks rohkem sõpru olla, usun, kuid tuleb teistele ka jätta, nii et olen praegugi rahul. Viimasel ajal olen tähele pannud, et mu sõbrad toovad minus välja minu enda ja lasevad mul olla see, kes ma olen. Samas saavad ka mu sõbrad minuga koos iseendaks jääda. See on parimat laadi sõprussuhe.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Mina usun, et üksindus on mingite suhete puudulikkuse tulemus. Kas peresuhted, kas suhted eakaaslastega. Vahel seegi, kui inimene ise end väljendada ei oska nii, et teised mõistaksid. Üksinduse põhjus võib olla ka see, kui inimene on ise hingeliselt katkine ja ei oskagi normaalseid suhteid rajada ja hoida. Näiteks suhted, kus üks pool manipuleerib teisega. Nöiteks suhted, kus ei ola teise poolega aus, näiteks suhted, kus üks pool räägib teise saladusi välja jne. Ma olen palju suhelnud ka raskemat tüüpi (nt depressioonis) inimestega, kel ei olegi endal mitte ühtegi sõpra. Ma arvan, et eelkõige tuleb ise olla sõber, kes suudab teisele midagi pakkuda, ja siis tuleb osata iseend väärtustada ja leida sõbrad, kes oskavad ka mind väärtustada. On ju selliseid sõpru, kes veavad sind liftiga 0-korrusele, ja on neid, kes viivad 7. taevasse.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Tuleb olla avatud ja positiivselt meelestatud, olla sõbralik teiste vastu, jääda iseendaks. Edasi on ainult selles küsimus, kus ja kellega suhelda. Mina soovitan suhteid luua päris elus, mitte neti teel. Tuleb rajada terveid suhteid.

Loodan, et sellest oli kellelegi abi. :)

1 ) Kui vana Sa oled? 14
2 ) M/N? N
3 ) Kas oled üksik või mitte? olen
4 ) Mitu sõpra sul on? 1
5 ) Mitu sõbrannat sul on? 1 +7 netisõpra
6 ) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? ikka võiks, sugu pole oluline :D
7 ) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? arg olemine, suhtlusfoobia, toas istumine
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? ei teagi.. tuleks inimestega rohkem rääkida :D

1) Kui vana Sa oled? - 14
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - On sõpru, aga vähe ja mitte tõelisi, tunnen ennast üksikuna
4) Mitu sõpra sul on? - pole
5) Mitu sõbrannat sul on? - 4, aga ainult 1 kes on "päris sõbranna"
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Sõbrannasid tahaks väga endale, mõni sõber ei teeks ka paha
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Tagasihoidlikus, ei osaka võõrastega suhelda
bruh

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? n
4) Mitu sõpra sul on? 2
5) Mitu sõbrannat sul on? No neid on ikkka väga palju aga parimaid 3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Sõpru tahaks juurde
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Inimene ei oska teistega suhelda ning ka mitte pingutamine suhte nimel
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tuleb olla avatud ja sõbralik teiste vastu ning kindlasti tuleb jääda iseendaks

1) Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? M
4) Mitu sõpra sul on? 4
5) Mitu sõbrannat sul on? No neid on rohkem kui 10
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? kõiki tahaks juurde
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? põhjuseid on nii palju kui palju on inimesi.
8.) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? tuleb aktiivsemalt suhelda kõigiga.
TEEKS MÕNE HUVITAVA TUTVUSE? Ma 18a poiss.

Kui vana Sa oled? 13
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? 0 :( (I wish I had more)
5) Mitu sõbrannat sul on? 2 (vist)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mind sugu ei huvita kui lihtsalt sõber tahad olla
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Sellepärast ma tulingi siia
8.) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Peaks rohkem väljas käima vist :P

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik
4) Mitu sõpra sul on? Ainult tuttavad, ei nimetaks sõpradeks
5) Mitu sõbrannat sul on? Ainult tuttavad, ei nimetaks sõpradeks
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Miks mitte, ei oska öelda kumba.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Ma ei ole väga seltsiv inimene ja olen emotsionaalselt kinnine ja näen kuri välja, peletades eemale teisi ..

1) Kui vana Sa oled?12
2) M/N?N
3) Kas oled üksik või mitte?jah
4) Mitu sõpra sul on?4
5) Mitu sõbrannat sul on?3
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?ma tahaks sõbrannasid juurde umbes 2
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Väike asula ja kool .
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?[/quote]Käija võistlustel ja laagrites ja sealt saada sõpru ja siis vèel kokku saada jne.

1) Kui vana Sa oled?
2) M/N?
3) Kas oled üksik või mitte?
4) Mitu sõpra sul on?
5) Mitu sõbrannat sul on?
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?
8 ) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada?
1) 22
2)M
3) Üksik päris mitte aga vallaline küll. samas tunnen end üksikuna kuna olen üksjagu vigu teinud ja mõned neist on suhteid purustanud. Hetkel ainult üks lähedasem sõbranna ongi, kellega tihedamalt suhtlen.
4) elab raplas pole ammu rääkinud. 1
5) hulgim oli aga suurema osaga kaotasin kontakti enda süül
6) alati tahaks rokem aga ma olen õppinud et tuttavad tulevad ja lähevad, sõbrad jäävad ka siis kui mitu aastat ei suhtle. Üks neist on Pennu oma õega.
7) mitmeid. peamine on see et väga halvas olukorras olles kipun ma kaduma radarilt pikemaks ajaks.
8 ) kuidas ise soovid. ma pole pikka aega väljas liikuv ja seetõttu ka kahanenud sõprade ring
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

1) Kui vana Sa oled? 12,8
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? suht
4) Mitu sõpra sul on? 3 nii ja naa sõbrantsi
5) Mitu sõbrannat sul on?3 nii ja naa sõbrantsi+neljas sugulane kellega saan väga hästi läbi aga me näeme üksteist suht harva
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? tahaks
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?Kooli vahetus

1) Kui vana Sa oled? 16
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Enda seltskonnas olen
4) Mitu sõpra sul on? 1 netisõber
5) Mitu sõbrannat sul on? 0,5 netisõbrannat
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ilmselt ei taha, ma ei saa inimestega hakkama.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Läbi ja lõhki introvert ning inimesed peded.

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Koolis on ülipalju tuttavaid(just tuttavaid, mitte sõpru) aga väljaspool kooli olen üksik mis üksik
4) Mitu sõpra sul on? Nagu päris sellist, keda ma usaldan on vb 1
5) Mitu sõbrannat sul on? umbes 3 (keda ma usaldan ja kellega tihedamalt suhtlen)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? jah, mõlemaid tahaks juurde :D
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Tihtilugu see, et kas pole õigeid sõpru(sõbrahakatisi) ümber, mõne puhul see, et on tagasihoidlik ja mitte avatud suhtleja ja ma usun et mingilmääral mängib rolli kindlasti kaa see, kui julge inimene on :/. Või siis pole saatus sind heade inimestega kokku viinud :D.
8)kuidas enda tutvusrindkonda suurendada? Huviringides osalemine aitab, avatus ja agarus ja julgus kindlasti ja sõbralik olek. :)

1) Kui vana Sa oled? - 14, kohe varsti saan 15
2) M/N? - M
3) Kas oled üksik või mitte? - Raske defineerida. Ütleks et nii ja naa.
4) Mitu sõpra sul on? - Lähedasi? 1-3. Tuttavaid kellega tihti suhtlen on 10 äkki.
5) Mitu sõbrannat sul on? - 2, ehk mu klassiõed.
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Ei, praegune situatsioon on täiesti rahuldav.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Kõik on minus kinni, ei viitsi teistega rääkida ega kuskile minna.

1) Kui vana Sa oled? 17
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Üksik, mis üksik
4) Mitu sõpra sul on? Ph, ma ausalt ei tea, keda lugeda sõpradeks/sõbrannadeks, aga neid, kellele helistada niisama, välja kolama minna, pole. Niiet võin lugeda, et ei ole mul kedagi.
5) Mitu sõbrannat sul on? Täielik zero!
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Mõlemaid. Tahaks osata rohkem meespoolega suhelda, oleks elu ka kergem.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Antud juhul elukoha muutus, pidevalt üksinda olemine, igavus
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Tegelt tahaks ise ka teada, aga ma pakun, et trennis käimine(samas ega keegi sul kuskil Myfitnessi treeningus niisama sõbraks küll ei hakka ju), oled sotsiaalsem, aktiivsem ning loomulikult- rohkem pohhuismi, see aitab

1) Kui vana Sa oled? 15
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Vahel on selline tunne, aga üldiselt ei ole.
4) Mitu sõpra sul on? No 2, aga üks pigem, teise isikuga suhtlus hõredaks jäänud.
5) Mitu sõbrannat sul on? Lähedasemaid sõbrannasid on 4
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ausalt öeldes ei taha.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? Kinnine ja blokeeriv olek, tõrjumine teiste inimeste poolt.
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? Käia väljas, suhelda, olla avatud ja positiivne. Mida paremini hoiad suhteid, seda rohkem see suureneb.

1) Kui vana Sa oled? Kes teab, see teab.
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? Ei, mul raadio elmar.
4) Mitu sõpra sul on?0
5) Mitu sõbrannat sul on?(üks netisõber) 8)
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? hui tahan ju, hakkan mingi õues käima nendega v?
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus?See et te nuubid, mängige ruuni.'
8)Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? milleks seda nüüd vaja?

1) Kui vana Sa oled? - 16
2) M/N? - N
3) Kas oled üksik või mitte? - Suht
4) Mitu sõpra sul on? - 0
5) Mitu sõbrannat sul on? - 2
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? - Võiks küll, mõlemast soost.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? - Minu puhul ilmselt see, et ma ei oska võõraste inimestega juttu käima lükata/edasi arendada. (tegelt siis vist oskan, kui teine osapool on minust aktiivsem)
8) Kuidas enda tutvusringkonda suurendada? - Läbi teiste tuttavate, mingil üritusel/kogunemisel?

1) Kui vana Sa oled? 12
2) M/N? N
3) Kas oled üksik või mitte? Mhm, aga olen pooleldi loner ka niiet :D
4) Mitu sõpra sul on? Mingi paar tükki ikka on :)
5) Mitu sõbrannat sul on? 3-5
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? Ikka, mulle sobivad nii sõbrad kui ka sõbrannad, aga poiste juures olen natuke arg...
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? See et ma olen tagasihoidlik ja eriti ei suhtle teistega :/

1) Kui vana Sa oled? 14
2) M/N? M
3) Kas oled üksik või mitte? jah olen üksik
4) Mitu sõpra sul on? kui ma olen üksik siis võiks ka arusaadav olla, et mul puuduvad ka sõbrad/sõbrannad. 0
6) Kas tahaksid eelnevaid juurde ja keda nimelt? mõlemad, nii sõpru kui ka sõbrannasi.
7) Mis on tavaliselt üksinduse põhjus? pole sõpru kellega koos olla, klassikaaslased puuduvad.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”