m2rjad hommikud

Tere...ma olen 15a poiss...ja mul on selline probleem et mul pole kordagi veel m2rgasi hommikuid olnud...kuigi ma onan ja saan üli mõnu... :lol: Mul on selline küsimus et kas peab igal poisil olema m2rjad hommikud enne kui oled onama hakkanud v6i v6ib see ka p2rast tulla...Ega mul midagi viga pole et mul pole neid olnud..V6i on see normaalne?

Märjad unenäod tähendavad lihtsalt seda, et kui poiss mingil muul viisil ei tühjenda oma spermatagavarasid, siis tühjenevad nad iseenesest öösel magades. Sina, nagu enamus poisse tänapäeval, tühjendad oma sperma regulaarse eneserahuldamisega, ja selle kohta polegi midagi halba öelda, aga selle tulemusena sulle arvatavasti ei kunagi tekkigi mingeid märgasid unenägusid. Eeliseks on see, et sa ju praegu ei öösel määri oma linasid või aluspükse, vaid saad ise otsustada, mida sa määrid, näiteks mõnda majapidamispaberit, mille võid pärast ära visata. Ma olen paljude poistega sellel teemal vestelnud, ja enamasti kõik on arvavanud, et mingeid märgasid unenägusid pole olemaski, et see on ainult muinasjutt.
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”