Vend..

Tere
mul selline mure, et ma vennaga ei räägi eriti. meie vanuse vahe on 13 a. tegelt ta mu poolvend, aga elab emaga, nagu minagi. ta on 25 ning ta on väga yksik. ta ostis kyll endale auto et teistele muljet avaldada, aga see läks katki. Ma tahan teda aidata, ja aidata tal tydruk leida. ta on yksik. Psyhholoogi juurde ta ilmselt ei läheks, ema on muidu soovitanud. Tal on ka hirm avalikkuse ees. ta lukustab end enda tuppa ja mängib nyyd pokkerit, et raha teenida ja auto korda teha. me oleme terve elu teineteisega vahe raakinud aga ma tahaksin et see muutuks.
Tahan, et ta leiaks armastuse
tahan et ta leiaks endale töö
tahan et ta räagiks minuga rohkem
tahan et ta ei imeks mokatubakat vms iganes see ka pole
tahan et ta oleks õnnelik
palun aidake

Re: Vend..

Ära kõigepealt pisiasjade nagu mokatubakas jms pärast nori, muretse vaid suuremate asjade pärast. Ega sul väga midagi teha polegi, kui nii noor oled. Ehk pakud talle välja, et teeksite midagi koos? Nt läheksite kinno, rattaga sõitma, veekeskusesse vms. Võite ka kogu perega seda teha, kui kõik tahavad, aga kahtlustan, et kui vend väga sotsiaalne ei ole, siis pigem tuleks ta ainult sinuga.

Rääkimist saad alustada muidugi ka pisiasjadest. Nt palud mõne koolitöö osas abi, kui sul mõni mure on, küsid temalt nõu jms.

Väga tore on kuulda, et oma venna pärast muretsed!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õdede ja vendadega”