Re: TÜDRUKUD, vastake. Poisid, lugege.

*enesekindel
*musikaalne
*hooliv
*sportlik
*ei suitseta/ega tarbi alkoholi
*ei ignoreeri sind kellegi ees
*julgeb sind kallistada teiste ees
*sõbralik
*mõistev
*abivalmis
*hea huumorimeelega ja oskab sind naerma ajada
*oskab lohutada
*on su jaoks alati olemas
*on valmis su eest välja astuma
*pikkus pole oluline
*hea maitsega, mis puudutab riietumist
*hoolitseb enda eest
*mingil parajal määral ka tagasihoidlik :) tagasihoidlikkus on voorus

* Huumorisoon peab hea olema
* Sarkasmitunnetus võiks koha peal olla
* tattoveeringud, uhhh
* Juuksed on täiesti savi
* Minuga sarnane muusikamaitse (punkrock, poppunk, rokk, metal, core)
* Pikem
* Vanem
* Keegi, kes julgeks oma tundeid mulle otse näkku tunnistada
* Usaldusväärne
* Keegi, kellega ma saan kõike jagada

Olen 15
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Mulle meeldivad poisid kes on armsad, ilusad muidugi aga see pole kõige tähtsam. Poiss peab olema usaldusväärne ja super tore ja sõbralik. Peab sulle aega leidma ja sõprade ees ei tohi sind häbeneda. Ta ei tohiks olla ülbe. Ja.nagu enne mainitud- võiks olla armsalt pealetükkiv. Peab alustama ise suhet ja võiks ise alustada rääkimist. Eriti mulle meeldivad pruunide juustega ja silmadega poisid. :) võiks olla siis niimoodi, et saaks temaga vabalt suhelda ja ns pidzaamas (ei te kuidas kirjutada:D) chillida ja jutustada :) perfect poissi pole olemas. Aga sellised meeldiksid mulle.
Olen ise 12 aastane :)

ma olen ka 13 aastane
*mulle meeldivad pruunide juustega ja roheliste silmadega
*lahke poiss kes oleksid armsad ,lahked,usaldusväärsedta
*ta ei tohiks olla ülbe ega vägivaldne
*mulle ka meeldiks kui tal oleks tatoveering
*mulle ei meeldi kui ta sutsetab
*et tal oleks hea huumorisoon
*et ta oskab lohutada
*on sinu jaoks iga kell olemas kui on vaja
*hoolitseb enda eest
*ei tohi petta
*oleks sortlik
*ei sööks väga palju rämpstoitu
*lõhnama peaks hästi
*rinnakarvad need mulle ei loe kas on või ei ole
*ei vahiks teisi naaise
*teeks esimese sammuise
*et ei oleks nii kaua arvutis ja teleka ees
*käime mere äares jalutamas,pargis jne...
*romantiline

Re: Tüdrukutele Küsimus

Peab vist ostma juuksevaha ning kuhugile kallimasse riidepoodi rahakotti tühjendama minema ning nuudlitelt proteiinile üleminema siis vist saan ka naiste miinimum nõudmiste piirini. Praegu on küll selline olukord, et pole ühegi tüdruku huviorbiiti sattunud. Saan 17 .. aga vot nagu õhk vastassugupoolele.
Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis

Minule meeldvad poisid, kes on hea huumorisoonega ja lõbusad. Peaks olema minuga sama pikk või pikem (ise olen 168cm) ja ei tohi kindlasti suitsetada. Mingi narkosõltlane ka ei tohiks olla. Ta peaks olema empaatne aga samas mitte liiga pealetükkiv. Hinnete osas mingeid eeldusi ei ole. Ja minust väga palju noorem ei tohiks olla, ise olen 13. Soovitatavalt siis ka minu kodulinnas, mis hetkel oleks Tartu. Ja paksud poisid mulle ei meeldi - pean silmas neid päris pakse, mitte veidi tüsedaid. Samas ma arvan, et kui ma juba kellegisse ära armun, siis ma vist ei vaata, kas ta on paks või tusane või midagi muud.

Olen poiss ning jäi see teema silma.. tahaks siis küsida et kas kõhnemad
on siis paljude tüdrukute jaoks 100 prossa vastu ? ise küll käin 2x nädalas jõusaalis kuid mitte midagi välimusel see ei muuda
Ning kas prillid häirivad välimuse juures? tean mõndasi kes pm lõpetasid suhtlemise
kuna said teada et on prillid. muud enda juures kommenteerida ei oskagi peale selle et suudan
nähtamatu olla vastassugupoolele :d (smile punkti asemel, muidu text surmtõsine)
Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis

ElavSurnu kirjutas:Ning kas prillid häirivad välimuse juures? tean mõndasi kes pm lõpetasid suhtlemise
kuna said teada et on prillid. muud enda juures kommenteerida ei oskagi peale selle et suudan
nähtamatu olla vastassugupoolele :d (smile punkti asemel, muidu text surmtõsine)
Minu arust kindlasti ei ole midagi sellest, et on prillid. Mul endal on ka näiteks, siiamaani õnneks ei ole selleseid kohanud, kes kohe ainult sellepärast suhtluse lõpetaksid. Muidugi on ka selliseid, kellele prillidega ei meeldi.

Ise olen 11 :D

Ideaalne poiss oleks siis, kui ..
*Ta ei vihkaks One Directionit
*Teda saaks kaisutada
*Talle saaks asju usaldada
*Ta julgeks asju teha (ngu musi jne) :D
*Ta ei oleks selline, et ta on minuga ja tegelikult ma ei meeldi talle vnii.. Olen niimoodi juba südame murtud saanud
*Ta saaks naljast aru ja oskaks ise nalja teha
*Kellel ei saaks minu vasakule mõtleisest kõrini ;D
Smile today, cry tomorrow. (read this every day)

☺♥☺♥☺ kirjutas:Mulle meeldivad poisid, kes tunnevad end tüdrukute seltskonnas vabalt: nt. mulle meeldib pea poisi süles lebada(ilma igusugu tagamõtteteta)või lihtsalt poisi peale toetuda, siis kui juba rohkem sebimise peale asi läheb, võiks kõigepealt kaisutada ja nii ;)
Iseloomult võiks olla tolerantne, aus, sõbralik, julge, suhtlev.
Samuti on minu jaoks väga tähtis huumorisoon. Poiss peab suutma mind naerma panna, kuigi minu puhul on see suht lihtne ;D
Siiski peaks suutma peale nalja ka tõsist juttu ajada ;)
Ei meeldi poisid, kes enda välimusele liiga suurt tähelepanu pööravad, just riietusele. T-särk ja teksad on (Y), samas ei meeldi ka poisid, kes dressides käivad.
Üks asi veel, mis mind paljude poiste juures häirib: liigne parfüüm, ühe poisi lõhn ajas mind aevastama :lol: . Muidu meeste lõhn on hea küll, aga sellises koguses, et tunda on alles paarikümne cm kagusel. Ja vuntsid on ühed asjad, mis mind tõsiselt häirivad.

Tüdruk, 15
Kle u want a peace of me?
Poiss,12

Mul ei ole sellist ,,mehe ideaali" Kõik inimesed on omapärased ning just see teebgi nii eriliseks ja heaks neid. Kui hakata nüüd kõiki neid ideaalsuse punkte järgima ei leiaks te kunagi sellist inimest vist. Ning ega ka armastus ei hüüa tulles. Sul võivad mehe ideaalid olla aga kui ära armud siis ikka nii, et need ideaalid on kõige väiksem mure. Aga mind on alati tõmmanud sellised,,PAHAD" poisid :) Erilised minujaoks :P
Ära karda elus olla hea! :)

Minu arust peaksid olema poisid pealetükivad ja julged(kutsuvad välja ja seda esimesena, sest julge hundi rind on rasvane ;) ) Muidugi seda mõõdukas koguses mitte nii et koguaeg ükskõik kus. On tekkind mingi stereotüüp et poisid peavad olema üliviisakad ja ei tohi ropendada. Aga mind ei häiri ropendamine näiteks üldse, no muidugi kui koguaeg t*ra ja v*tt on igas lauses püsikülalised on ka päris puuks.

vanaoli--(KL)-- kirjutas:mina olen 15..!!*

minu jäoks peaks poiss olema v2ga hea huumori meelega naq ma isegi ma lihtsalt armastan naermist
aga muidugi peab saama r22kida ka tõsistest asjadest..

hooliv
sõbralik
aus
mõistev

v2limus polegi v2ga t2htis aga esmalt olex vaja ju massist erineda ..
minule on t2hti huumorimeel..
No paljudel on küll nii et kui välimus pole parim siis ei tahagi tüdrukud sinuga suhelda

Olen 13aastane tüdruk :) Mulle meeldivad poisid, kellel on huumorisoont, kellega ma võiks vahel lihtsalt lollitada ja segast peksta, aga samas kellega saaks rääkida ka tõsiselt. See on superarmas, kui poistel on sinised silmad :) Ta võiks olla ka hooliv jua vahel lihtsalt out-of-nowhere mingeid üllatusi teha jne. Kindlasti ei tohiks poiss haiget teha, ei füüsiliselt ega vaimselt :) Ma arvan et saigi kõik. Mulle välimus eriti ei loe, ent rohkem tõmbavad ikkagi poisid, kes näevad head välja ja nt lõhnavad hästi ;) Kõige olulisem ongi, et poiss oleks carefree ja easygoing jne :D

Ta võiks olla välimuselt armas ja kindlasti peaks hoolima ka oma hügieeni eest. Ta võiks vahepeal seljatagant kallistada/kaisutada:) Iseloomult ei tohiks ta olla liiga ego. Ta võiks mind hellitada, öelda vahest komplimente ja vahetevahel ka välja kutsuda. :) Aga netisuhted mulle ei meeldi, kõik käib läbi chati, nii tundetu.

Tüdruk, 11.

Ma kunagi kirjutasin väheke siia, aga panen praegu peamised punktid paika.
-Võiks omada autot. Muud sõduvahendid sobivad ka, aga auto on ikka peamine.
-Ei tohiks olla tagasihoidlik, see peletab eemale.
-Samuti ei tohiks ta mingi loner olla.
-Talle peaks meeldima needid, nagu mullegi. Eriti seksikas on, kui tal on ka mõni.
-Ta ei tohiks karta pidu panna. :D Alkoholi võib tarbida, aga mitte ka nii, et iga päev on täis. Siis ei jäägi minu jaoks aega.
-Suitsetamine on äge!
-Ei tohiks majoneesi süüa. Vui, vihkan seda.
-Nõme oleks, kui poiss on koguaeg arvutis. Natuke võib, umbes 1 tund päevas. Aa ja igast sugused arvutimängud sakivad.
-Peaks vähemalt korra päevas oma telefoni laadima. Mulle meeldivad pikad kõned, kui me koos pole. :) :)
-Ei tohiks pelgata mind.
-Võiks ägadalt riides käija, näiteks nahk tagi, tumedad teksad jne.
-Maailmaasjadest võiks midagi jagada, ehk siis intelligentne nagu minagi.
-Nunnu naeratus ja kutsu silmad.
-Muidugi peaks mind armastama. :D
-Kena keha, musklis. Peaks trenni tegema.
-Siiski selline "paha poiss" tõmbab, nomaeitea. :D:D:D
-Lõhnaks hästi, parfüüm alati peal.
-Mõned ehted võivad ka olla aga mitte väga palju.
-Meeldiks üllatada.
-Ei ropendendaks.
-Võiksid loomad ka meeldida.
-Teeks mulle välja kui me kuskil söömas käiks.
-Ostaks kingitusi ja hoolitseks minu eest.
Ja rohkem ma praegu ei teagi.
tüdruk 18 :)

Olen 13 aastane tüdruk. Põhimõtteliselt võite kirjutada mulle kui vastate minu soovidele. :)

* Poiss ei tohi olla paks. Kondikribud ka väga head pole, keskmist eelistan mina.
* Poiss peab olema hoolitsetud ja tal peab olema loomulik hügieen.
* Kaenlakarvad, vuntsid ja pikad juuksed ei meeldi.
* Ta peaks olema väikse nalja soonega.
* Poiss peaks hoolima ja hoolitsema Oma tüdruku eest.
* Loomad peaksid meeldima.
* Võiks olla selline kes kannab capi, normaalseid teksasid ja mingit ägetat pusa.
* Suured plussid oleks veel kui oleks sixpack ja tantsiks tänavatantsu.

*Endast heal arvamusel-enesekindel
*Loomuliku juuksevärviga, mitte värvitud!
*Võiks teha trenni või tegeleda mingi sportliku alaga
*Kui poiss oskab kitarri või klaverit mängida siis on super! Laulmisoskus on ka 5+ :D
*Näonahk võiks olla enam-vähem puhas:)
*Võiks toituda hästi või keskmiselt aga mitte nii et ainult burks,friikad ja coca cola.
*Hooliv! Kaitseks enda tüdrukut kui vaja.
*Hea stiil (Muidugi ei peaks olema kõik mingid firma riided)
*Koolis võiks õppida enavähem hästi, mitte et kahed ja kolmed lendavad aint ja on võimalus et jääks klassi kordama.
*Ei löö ega sõima tüdrukuid. See on kõige turn-offim asi üldse.
*Hea suhtleja, jutukas:)
*Julge ja selline, kes viitsib palju väljas käija ja uusi asju proovida jne :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”