kerge mure!!

jama siis nimelt selles, et käisin peol ja sattusin ühe üpris kena tüdrukuga jutustama! nagu ikka ss see jutustamine viis magamistuppa välja! kuna olin juba parasjagu joogine ss ei viitsind kondoome otsima minna ja lubasin õigel ajal välja võtta! tüdruk oli nõus ja asi ok :D ma ei pabistand ültse et võiks mingi haiguse saada või tüdruku rasedaks teha, aravsin et need asjad juhtuvad teistega aga mitte minuga! tegelikult pole mulle kummid kunagi väga meeldind ja kuna mul pole just kõige suurem siis on nendega alati üks jama :D aga jh nüüd on jama käes!!! mingi paar päeva peale seda tekkisid kätele imelikud punnid mis sügelesid jõhkralt ja nii kui sügasin läksid punaseks ja veriseks! need punid läksid edasi seljale ja jalgadele! nüüd on kll kätelt ära kadunud kuid seljal ja jalgadel on ikka!!
millega võib tegemist olla ja kuidas käituda??
selle looga tahaks kõigile õelda et õppige teiste mitte enda vigadest ja venitage see kondoom alati peale ku kuskil peal mingit suvakat panema hakkate!! ja kurat ma ei saa aru kas inimestel pole tõesti nii palju ausust ja südametunnistust et õelda: ou sorry ma ei saa ilma kummita teha?!?! ma oleks ju kummi toonud ja ei sügeleks praegu ise!!! kõige hullem on ju see et kui ma kedagi praegu ilma kummita paneks ss ilmselt nakkaks see haigus ka neile!

äkki keegi oskab midagi soovitada?

Re: kerge mure!!

vertigo kirjutas:
kasjakk kirjutas:ja kurat ma ei saa aru kas inimestel pole tõesti nii palju ausust ja südametunnistust et õelda: ou sorry ma ei saa ilma kummita teha?!?! ma oleks ju kummi toonud ja ei sügeleks praegu ise!!!
et siis sa ajad enda rumaluse teiste kaela?

ei proovi talle pähe seda määrida, eks see oli ikka minu oma bad! aga ma ei kirjutanud siia foorumisse selle pärast et sa mu kallal iniseda saaks vaid selle pärast et teada saada mis mul võib viga olla või mis nüüd ettevõtta!
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”