Inglis keele õps

Tere mul selline jama oihh ma hakkan r22kima siis et mul on igapäev nimodi et kui tund on siis mul 2 sõpra kes istuvad mu taga lollitavad ja teised ka onja ja õpetaja ei tee midagi aga kui ma korra pööran kuhugi voi ei tee korraks tood nh jaan mottesse siis see vastik õps viskab kohe klassist valja voi siis hakkab lougama ... kuigi teised karjuvad kohe tunni ajal ja õps ei tee midagi kui kima korra suu lahti teen õps nagu jobi karjub et mis tal viga kas ta vihkab mind w voi mis tal on

Re: Inglis keele õps

mul klassis ka sama jama, need kes tundi kõige rohkem segavad, nendega ei tehta midagi, öeldakse, et veel üks hoiatus ja lendad minema siit. Lõpuks ikka on neil palju hoiatusi ja õps ei tee välja. Samas, kui mina, kes ma üldse tunnis suud lahti ei tee, mingi sõna oma pinginaabrile ütlen, siis õps kohe, et "panen su teisse pinki istuma" jne.

mind vihkab ka üks õpetaja. ma isegi ei räägi mitte midagi, siis ütleb et ära räägi minu jutu vahele, kas üldse pole austust jablbabla.. oma tavapärast mõtetut juttu mida ma isegi kuulata ei viitsi. ENAM! ja kui ma ütlen et ma ei öelnud ühtegi sõna siis sokib et ega tema kurt ja pime pole. türrrr, sellisele tahaks kohe... ei hakka parem halvasti ütlema.
nojah, rääkimata sellest et sokib et kui siin ei sobi siis mine oma maakooli tagasi (on see üldse tema asi kus koolis ma käin?), lubab mulle igast käskkirju ise kirjutama hakata, helistab emale ja ütleb et mul palju koduseid töid tegemata, kuigi neid on aint üks. jaaniiedasi, see pole kaugeltki kõik. omaarust pole midagi valesti teinud niiet eks vaadake ise.

Meil oli inka tunnis nii , et parajasti oli kontrolltöö ja möödus natuke... Siis inka õps tuli minu juurde ja ma mõtlesin, ta ütles, et mõtle, aega on veel ja mu klassiõde istus minu ees pingis. Ta ei osanud ka mõnda asja ja inka õps seletas talle midagi.. ma pärsi hästi ei kuulnud aga siis mu klassiõde teadis järsku kõike. Tund lõppes ja ta rääkis mulle, et see oli alguses raske aga siis läks kergemaks ja mulle meenus kõik. Järgmine tund sain teada,et Ta sai 5+, olin suht nördinud kuna õpetaja ütles talle ette!!! Alati on nüüd niimodi, et ta on inka õpsi lemmik ja ta saab alati parimasse gruppi jne.. Ja nüüd on selle aasta peale välja tulnud, et ta on muustunud KÕIGI õpeatajate lemmikuks. Meil on klassiõdedega seda ausalt ütledes paha vaadata. :oops: :oops: :? :?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”