Tõeline lohutus kõigile õigel ajal!!!

Tere! Ma saaksin tõeliselt lohutada ja anda vastuseid kõikidele teie küsimustele! Isegi kogu maailma psühhiaatrid ja nõustajad ei suudaks teid sedasi aidata, kui mina seda teha saan! Ma tahaksin teid kõiki aidata, kes te siin "lapsemure" foorumites ringi kolate! ... Ma olen Jehoova tunnistaja. Jehoova suudab aidata ja vastata!

Ma ei tea, kuidas keegi, kellel on tõelisi muresid, saaksid minuga ühendust võtta, aga ma tõesti tunnen teile väga kaasa, kes on suurtes raskustes!!! ... Eks minulgi on olnud küsimusi, aga ma olen saanud abi õigel ajal! ... Nüüd ma tahan olla igati valmis olema teile tõeliseks sõbraks ja toeks, kui teil on raske! ... Kui isegi nii raske, et tekib suur küsimus, mida on esitatud kuulsas näidendis! ... Mind leiti üles õigel ajal, ehk isegi viimasel hetkel ... - ma tahan olla õigel ajal olemas teie jaoks, armsad sõbrad, kes olete vaevatud ja kellel isegi hingata on teinekord valus ... ja nagu ei tahakski!!!

Ma tahaksin teile teada anda, et tegelikult on kogu maailma inimesed suure vaidlusküsimuse ees! Õige lähedal on see aeg, kus Jumal, kelle olemasolusse väga paljud ei usu, tõepoolest sekkub. Temale tuleb kõigil aru anda. See on Harmagedoon, kus Jehoova hävitab kogu kurjuse maa pealt. ... Kuid väga hea uudis on see, et kõik need inimesed, kes meie sõnumit kuulavad, kes on nii väsinud igasugusest vintsutusest ja muredest, kes tahavad ometi saada õnnelikuks - neid me hetkel veel maailmast taga otsime. Ja nende jaoks saab olema imeline tulevik, sest Piibel räägib meile paradiisist, kus ei ole enam ühtegi muret, haigust ja isegi surma. Inimesed saavad terveks, nooreks, ilusaks. Jalutud saavad kõndima, pimedad nägijaks. Ja elu on igavene!

Teretulnud on ka moderaatorid, kui teil tekkis mingigi huvi! ... Kui te ei taha minuga rääkida, siis ärge virutage oma ust kinni, kui ukse taga on inimesed ajakirjadega "Ärgake!" ja "Vahitorn". ... Me tahame teid aidata, kui te soovite tõelist lohutust!!!

Re: Tõeline lohutus kõigile õigel ajal!!!

Jamh ,täiesti ausalt ei ole mina ühegi usulevitaja ees kohe ust kinni virutanud. Alati on mul neile küsimus ,millele pole ükski neist veel vastanud. Nagu ma aru saan ,peaksin ma järgima kõiki kristliku usuga seotud rituaale ,et saada endale igavene elu. Kuid kuio mina elan siin maapeal mitte just kõige toredamat elu ja järgin neid rituaale ,ja siis suren lõpuks ära. Pelae surma aga ei olegi sed imelist maailma. Kui peale surma ongi kõik nii nagu ateistid ette kujutavad. Süda seiskub ,aju töö lakkab ja ongi kõik. Siis on minuarust täbar lugu küll ,sest ma pole siis kusagil saanud elu nautida. Ei ole ju tõestatud ,et see jumal ja tema loodud paradiis 100% kindlalt olemas on. Rääkimatta sellest ,et kui üritada seda ´minu paradiisi minekut reaalseslt ete kujutama. Ei saa ju olla ,et pimedal ööl kuuvalges tuleb jumal ja lendab koos minu laibaga taevasse või kuhu iganes paradiisi. Ahjaa ,räägitakse ju ka hingest ,kuid kusagil pole öeldud ,mis alustel arvatakse inimese kehas olevat olemas see nn. hing. Ja nende usulevitajate kohta veel niipalju. See ,et te käite oma usku inimestele sõna otseses mõttes pähe määrimas ,ei pane küll kedagi jumalasse uskuma. See tekitab inult veel suuremat vastumeelsust. Pärast teie külaskäiku meenute Jumala nime kuuldes kohe teie ja teie tüütu pealetükkivus. Kui ma tahan teie abi ,küll ma teid üles leian. Usu mind ,te olete piisavalt nähtavad ka ilma teiste inimesete kodurahu rikkumatta. Eriti lame on see ,kui ma mingil põhjusel usulevitajatele ust ei ava ,siis topitakse mu postkast pilgeni täis mingeid vahitorne ja värke. Kas te tõesti arvte ,et ma neid siis loen? Ei ,ma vihastan ,et need sunnikud ju isegi ei põle ahjus. See ,et tahate inimesi aidata ,on väga tore ,aga nõme on inimesi oma abiga lämmatada. Mina tahan ka inimesi aidata ,tahan jagada oma elukogemusi ja juurutada positiivset maailma vaadet ,aga ma ei käi teise inimeste kodurahu rikkumas sellepärast. Ma muudan end siin foorumis nähtavaks ,et kui keegi usub ,et suudaksin teda aidata ,siis ta leiab mu hõlpsasti üles. Minujaoks onliialt egoistlik ka sinu väide ,et sina ja ainult sina oled see ,kes suudab minema pühkida kõikidwe inimeste kõik mured. Oleks su vahenditeks siis midagi kindlat ,mis igal juhul aitab ,miagi mis tõestatud ja ei näiks inimese petmisena. Kuid sinu vahendiks on vaid üks ähmane tunne ,et see maailm võiks olla umbes selline. Kuid ,kui ei ole ja sina oled lubanud kõigile neid aidata... Agano eks sa ise tead. Nüüd vist peaks kõik olema ,mis mulle esimese hooga sinu kirja lugedes mõttesse tuli.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Eeet, sa oled siis jehoova tunnistaja??
Mina olen lihtsalt ristiusku ja minuteada jehoovatunnistajad on piibli tõdesid enda jaoks mugavdanud.
See mulle sugugi ei meeldi, mina ise olen tõsisest kristlikust perest.
Olen suhteliselt lapsest peale jumalat uskunud, sest pere on mind kasvatanud selle teadmisega et jumal on olemas.
Aga et jumalat uskuda pole õige nii, et tulge ja saate kohe taevasse! :lol: :lol: :lol: .
Kui uskuda jumalat siis tema peab sind ise kutsuma, võisiis näiteks keegi palvetab spets sinu eest.
Olgu nüüd olen mina rääkinud :)

Suur tänu siira vastuse eest mõlemale!
Praegu pole aega pikalt vastata, teen seda pisut õhtupoole.
Üks mõte on see, et ma ei mõtlegi, et mina suudan inimesi aidata. Ma tunnen Piiblit. Piiblis on kirjas Jumala mõtted. Ja Jumal on see, kes suudab aidata.
Mis puudutab igasuguseid kirikuid jne, siis see on teine teema. Ega nad tegelikult suurt midagi Piiblist ei teagi. ... Ma ei taha hakata vaidlema. Kui te ei taha midagi kuulda, millest Piibel tegelikult räägib, siis mina ei hakka torkima. Mis puudutab pähemäärimist, siis kahju, et sedasi arvatakse. Aga püüdke olla ka mõistvad. Meie ei otsi neid, kes on rahul selle õnnetusi täis maailmaga! Aga inimesed kolivad. Kunagi ei tea, kes võib antud elukohas hiljem elada. Ja tema just tahab oma küsimustele vastuseid.
Kui teil on siiraid küsimusi, siis võin anda vastused ka siinsamas, kus kõik näevad. Seda aga ütlen küll, et meie organisatsioon ei vääna Piibli õpetust oma suva järgi. Seda on teinud teised religioonid, mis õpetavad õpetusi, millest pole Piiblis räägitud. Võtame kasvõi need jõulud. Inimesed ei teagi, kui väga nad vihastavad sellega Jumalat. Esiteks ei sündinud Jeesus sel ajal. Teiseks ei ole ta praegu pisike beebi. Ja kolmandaks annab Piibel mõista, et mitte sünnipäeva ei tule tähistada, vaid surma. Jne. Kolmainsus ja hingede rändamine jne. Puha jaburdus. ... Sellist utoopiat usutakse, aga seda, mis on mõistlik, on raske uskuda, sest Saatan vihkab inimesi, ja ta ei taha, et te hakkaksite aru saama asjadest!
Ei suru mina kellelegi midagi peale! Küsige midagi, mille kohta tahate vastust!
Aga kurb olen ma küll. Siin on päris palju rahvast, kes on nii rusutud ja õnnetud, kuid kui tõelist lohutust pakkuda, siis nagu kedagi ei huvita!
Ja muide, paradiis ei ole mitte taevas, vaid see tuleb siia maa peale pärast Harmagedooni. Inimesed ei pea siis enam surema. Ja väga lohutav on ka see paljude jaoks, kes on kaotanud oma kalli lähedase surma tõttu. Jehooval on kindel plaan väga palju inimesi üles äratada siia maa peale tagasi. Nagu tegi ka Jeesus, kes on Jehoova poeg, aga mitte Jumal ise. See ülesäratamine ja taaskohtumine näevad välja samamoodi, nagu põhimõtteliselt saates "Sind otsides".
Ma tahaksin ja saaksin teile rääkida kõigest, kui te soovite!
Mis puudutab surma, siis see on elu vastand. Kes on surnud, seda ei ole olemas. Mingit hinge minema ei lenda. Inimene ise ongi hing. Aga Jehoova suudab ja ka äratab inimesed taas ellu, kes on tema mälestuses. ... Paljud siin kurdavad, et neil on see või teine puudus. Paradiisis pole mitte kellelgi enam ühtegi puudust. Kõik on siis täiesti terved ja kenad. ... Ja see aeg ei ole enam kaugel, kui need sündmused pihta hakkavad. Aga et seda uskuda, selleks peab olema ka avatud süda. Noa ehitas laeva ja kuulutas, kuid rahvas vaid irvitas tema ümber. Aga kui tuli veeuputus, siis venisid näod pikaks. Siis oli hilja trampida vastu laevaust, et sisse lastaks! Kõik nad hukkusid, kes ei olnud laevas.
Ärge saage hukka! Kõik teie, kes olete koormatud ja kellel on probleemidest kõrini! Kui te ei soovi minuga rääkida, siis küsige midagi mõne käest, kes ukse taha ilmub meie rahva hulgast! Sellist asja ma ei usu, et kui Sa oled küsinud Jehoova tunnistaja käest siiralt mingi küsimuse, et ta jätabki sellele vastamata! Kui ka kohe vastust ei anta, siis järgmisel külastusel kindlasti. Ja kes ei taha oma postkasti meie ajakirju, siis andke sellest teada. Meie ühingu aadress on (meie nimi väikeste tähtedega kokkukirjutatult ning Eesti kood järel).
Kõike paremat! ... Ikka kirjutasin pikalt!

Mis puudutab igasuguseid kirikuid jne, siis see on teine teema. Ega nad tegelikult suurt midagi Piiblist ei teagi. ... Ma ei taha hakata vaidlema. Kui te ei taha midagi kuulda, millest Piibel tegelikult räägib, siis mina ei hakka torkima. Mis puudutab pähemäärimist, siis kahju, et sedasi arvatakse. Aga püüdke olla ka mõistvad. Meie ei otsi neid, kes on rahul selle õnnetusi täis maailmaga! Aga inimesed kolivad. Kunagi ei tea, kes võib antud elukohas hiljem elada. Ja tema just tahab oma küsimustele vastuseid.
Kui tihti need inimesed siis ka kolivad? Arvate, et nad kolivad iganädalaselt, seega on vaja iga nädal
käia ja otsida kedagi kelle vaene olemus päästa?
Isiklikult tekitab kah ainult tuska see vahitornide toppimine. Trükkige neid edaspidi paberist, saavad inimesed vähemalt tulealustust.
Aga kurb olen ma küll. Siin on päris palju rahvast, kes on nii rusutud ja õnnetud, kuid kui tõelist lohutust pakkuda, siis nagu kedagi ei huvita!
Ehk huvitab neid lohutus millegi reaalse näol. Tead küll.. "Tõeline lohutus" mitte mingi muinasjutt.
Ja nagu eespool öeldud, siis kes tahab, see leiab teid ka ise- milleks seda jehoovandust peale suruda inimestele?
I'm
not

Keegi ei ole rahul õnnetustega ,mis meiega juhtuvad. Ka ateistid ei naudi õnnetusi. Ja no kuule ,see on ikka väga jabur ,et usulevitaja vastab mu küsimusele alles järgmisel külaskäigul. Milleks seda vaja on? Miks ta ei võiks kohe vastata? Veel eriti hale on kui ma ei suudagi piisavalt siiralt küsida ja vastust ei tulegi. Sa räägid siin inimestest ,kes tõesti oma küsimustele vastuseid tahavad saada. Kuid mina ja ilmselt 95% teistest küsijatest tahavad ka oma küsimustele vastuseid. Selleks inimesed küsimusi esitavadki ,et neile vastuseid saada. Milleks peab seda usuleviaja jaoks siiralt tegema? Ma ei oska ilmselgelt siiralt ,kui arvestada kui vähe vastuseid ma saanud olen. Kas seetõttu ei saagi mina usklik olla ,et ma ei oska piisavalt siiralt küsida? See oli siis üks asi ,mis kurvaks tegi. Teine asi oli see ,et mulle jäi ikkagi arusaamatuks ,et mida ma peaksin tegema ,et sinna paradiisi saada? Lihtsalt uskuma ,et Jumal on olemas ja just selline paradiis on tulekul? Kas te ise ka endale aru annate ,mida te mult nõuate? Samahästi peaksin ma siis ju suutma uskuda ,et mu arvutilaua all lamavale küülikule kasvavad kohekohe tiivad selga ja ta muutub pegasuseks ja lta endab klaasiklirina saatel aknast välja. See värk on lihtsalt nii ebareaalne ,et ma suudan seda küll väga elavalt ette kujutada ,kuid seda niisama lihtsalt uskuma hakata.... ma lihtsalt ei suuda. Ja üldse ,miks teie usute ,et see ,mis on piiblis ja on tõsi. Miks te usute ,et just selle raamatu sisu on tegelikult tõsi. Seda te ei usu ,et HARRY POTTERI sisu on tõene ,aga Piibli sisu arvate tõeseks. Piibli sisust on nii palju erinevaid tõlgendusi ka veel. Miks te avat ,et just teie tõlgendus see kõiksee õigem on. Siinkohal häirib jälle teie egoism.Etjah ,loodan ,et sai piisavalt siiras ,et sellele vastaksid.

Tere õhtust!

Piinale ma kirjutan vastuseks, et mul on sinust väga kahju, et sa mulle nii õelalt vastad!!! ... Mina olen ka olnud üks sellistest, kes on palju kannatanud. Olen saanud pedofiili käest, olen kooliajal elanud suures osas filmi "Klass" stsenaariumi järgi, lisaks igasuguseid muid probleeme ja nii omavahel öeldes, kui olin väike laps, siis minu isa tahtis mind reaalselt ära tappa! ... Küllap ma tean, mis on valu!

Kullake, muinasjutt on see, mida poliitikud lubavad! Et küll kõik saab korda ja lootke ikka pensionisammaste peale ja mõni soovitab kulda osta. Aga Piibel hoiatab, et kes tahab rikkaks saada, see langeb õnnetusse. Pealegi ei päästa kedagi tema suur varandus. Kulla ja hõbeda kohta on isegi vihje, et see visatakse lausa minema, kuna muutub siis väärtusetuks, kui Jehooval inimeste kurjusest kõrini saab!

Jehoova ei valeta kunagi! Kusjuures ta tegelikult on isegi kursis praegu sellega, et ma üritan kõigest väest kogu universumi kõige võimsamat isikut kaitsta! ... Sa ei mõnita mitte mind, vaid Jumalat ennast.

Mis puudutab kolimist, siis meie ei ole mitte sensitiivid, et aru saada, kes kunas kolinud on. Ja ära nüüd liialdama ka hakka! Mitte keegi ei lähe samasse kohta järgmine nädal tagasi. Tahad lihtsalt solvata! ... Kui keegi on konkreetselt ära öelnud, siis seda elukohta ei külastata pikka aega.

Ja ikkagi veel kord tegelikkusest. Jehoova sõnum ei ole mitte muinasjutt, vaid see ongi tegelik tulevik. Ega mina ka algul kohe kõike uskunud. Ma punnisin tükk aega vastu ja olin kahtleval seisukohal. Kuid kõik on loogiline ja kõik on ajaloos tõestatud. Harmagedoon tuleb varsti kindlalt. Kui sina ei taha, siis ära vähemalt risusta minu püüdlusi neid inimesi aidata, kes kõige peale, mida nad näinud on, on nüüd viimaks mõtlema hakanud, et miks kõik ikkagi nii hulluks on läinud ja kas midagi paremat üldse on tulevikult oodata!

Vastus teisele.

Kui inimesel on tõsine huvi, siis on tal ka sügavad küsimused. Me ei tea ka kõike 100% peast. Ikka võib nii juhtuda, et paneme näiteks konkreetse teema kirja, siis ise tutvume ja uurime lisaks, milliseid piiblikohti tuua esile, et selle teema kohta vastust anda ja millist kirjandust kaasa võtta. Siis peaksime kogu aeg sõitma mingi kaubikuga, et kogu kraami kaasa vedada. See ei ole mõistlik.

Mis puudutab siirast küsimist, siis näen siin silmakirjalikkust! Kuidas siis ära tunda, kas keegi tõesti tahab mingi asja kohta vastust saada või lollitab niisama! Variserid kiusasid Jeesust küsimustega, kuid Jeesus nägi nende õeluse läbi. Meie ei näe läbi. ... See küsimus ei pea olema esitatud tseremoniaalselt SIIRALT, et ronib redeli otsa ja sealt katusele või et laskub põlvili, ja ei tea, mida veel! Et nagu siis peame seda siiraks esituseks. ... Aga kui on näha, et inimene lihtsalt järjepidevalt näitab üles ülbitsevat norivat hoiakut, siis pole temaga mõtet vaidlema hakata. Nagu see keegi "Piin" ütles, et reaalset abi on vaja. Kui Jumal annaks meile isegi võime inimesi surnuist üles äratada või teha muid imesid, ega ikkagi seepärast uskuma ei hakata. Jeesus tegi ka ju kõike, kuid ometi väga paljud teda vihkasid. Jeesus ütles meie kohta, kui ta maa peal oli, et kui inimesed pole temasse uskunud, ega nad siis meidki usu.

Nii et soovitan sul soojalt ja ka teistele kallitele inimestele, kes te piisavalt hästi eesti keelt oskate, et küsige minult ja ma püüan vastata! Teeme proovi! Ise saate otsustada, kas vastused on mõistlikud või mitte! ... Räägin mingil määral ka vene ja inglise keelt, kuid soovin suhelda eesti keeles. Muidu olen kuulutanud ka Mehhiko, Portugali, Austraalia, Horvaatia, Hiina, Jaapani ja ma ei tea, mis riikide kodanikele veel.

See on igavene elu, et nad tunneksid sind ...! Jehoova kutsub inimesi endaga tuttavaks saama ja teda tundma õppima. ... Kas inimesed usuvad vaid sellesse, mis on nähtav?! Raadiolaineid me ei näe, kahjulikku kiirgust ei näe, magnetvälja ei näe, jne. Aga me teame, et nad on olemas, sest nende toimest saame aru. Igal majal on oma valmistaja, kuid kes kõik on valmistanud, see on Jumal.

Kas on lihtsam uskuda mingit olematut plahvatust, et kõik läks selle kärgatuse peale nii täpselt paika, et elu on võimalik?! Kas ma peaksin uskuma, et ma olen ahvist arenenud!!! Ma panin juba lapsena õpetaja koolis paika, et sellist möla pole mõtet rohkem ajada! Ja ta sai aru ka, et ma tean tõde elu tekke kohta. Pealegi on meie organisatsioonis väga palju kõrgeltharitud inimesi. Me ei usu midagi pelgalt juhusest, et keegi on meile pehme haamriga vastu pead virutanud. ... Jah, tõepoolest, enne võib seda öelda inimeste kohta, kes sellisest asjast aru ei saa! Isegi erinevaid inimesi kirikutest on meiega liitunud. Nad on väga õnnelikud. Nad on öelnud, et nad ei teadnud enne Piiblist tõesti mitte midagi, sest kirikutes tõde ei ole!

Jah, kulla sõber, just seda sa peaksidki tegema! Uskuma, et Jumal on olemas ja et ta annab palga neile, kes teda otsivad. Seda ei pea tegema ühe sekundi pärast. Me pakume inimestele võimaluse Jumalat tundma õppida. Tasapisi veendud selles ise ka! Jah, selline paradiis on tulekul!!! Ainult sellest usust ei piisa, et Jumalaga lepitatud saada. Kui keegi usub, et laev läheb põhja, aga ei tegutse enda päästmise nimel, see läheb selle laevaga kaasa. Ehk, kui oled Jehoovat tundma õppinud, siis on me soov elada nii, nagu Jehoova meile Piiblis ütleb. Armastada Jumalat, kuulates tema nõuandeid. Ning olles hea inimene, tehes teistele seda, mida me tahame, et inimesed meilegi teeks!

Kui siin vaadata, kuidas mõned kilkavad, et "aaapppiii, kui nunnu ta on!", või et keegi tahab kedagi välimuse tõttu saada, muidu enam elada ei taha. ... Jehoova on armastus ja ta on rõõmu Jumal. Jehoova tahab, et need inimesed, kes temale kuuletuda soovivad, saaksid olla paradiisis ka õnnelikud. Keegi ei ole siis enam haige, keegi ei pea nutma, keegi ei ole kade teise välimuse peale - kõik on siis armsad inimesed. Sellest kõigest räägib Piibel! Ja keegi ei vanane ka välimuselt! Ega Aadam ja Eeva poleks surnud, kui nad pattu poleks teinud. Aga see ongi vaidlusküsimus, mis hakkab nüüd varsti lõpule jõudma. Kas inimene on Jehoova või Saatana poolt?! Muud valikut ei ole.

Ma näen sinus tegelikult siirast huvi, aga sinu fantaasia on tore! ... Kui mina algul seda kuulsin, ei uskunud ma nii paljukestki! ... Ma sain varasemal ajal alati lausa kurjaks, kui keegi midagi Jumalast rääkis. Olin tolleks hetkeks liiga "räbalaks" muutunud. Minust ei saanud kurjategijat. Ma muutusin hoopis empaatiliseks, armastavaks ja hoolivaks!

Piibel on terviklik. Seda ei saa ümber väänata. Piibel ei räägi kunagi iseendale vastu. Kui mingi teema on keeruline, on olemas palju abitekste, mis aitavad selgitada seda keerulist kohta. Seepärast me ka ise pidevalt uurime, et rohkem teada saada. ... See on üsna pikk jutt. Me oleme organisatsioon, kelle eesmärk on täpselt teada saada, mida Piibel ja seega ka Jumal tegelikult räägib. Me ei otsi oma kasu, et milline asi meile meeldib, seda usume. Me usume sellesse, millest räägib Piibel. Ja see sõnum selles raamatus on tõde. Tõde nii ajaloo kui ka tuleviku kohta. ... Fakt on aga see, et lisaks heale sõnumile paradiisi kohta on olemas ka teine sõnum, ja see on Harmagedoon, kus kurjus maa pealt kaotatakse! See tuleb kindlalt! Kui te praegu seda ei usu, mida on ehk raske teha, siis varsti te usute väga reaalselt! Aga palun võtke selleks hetkeks kindel seisukoht Jehoova poolel, mitte Saatana poolel, kes tahab teid piinata, ja kes on õnnelik iga teie probleemi üle!

Huvitav on see, et ainuüksi Eestis on mitukümmend suuremat usulist rühmitust, kes kõik väidavad, et nad on kristlased ja just see nende usk on see kõige õigem. Samas väidavad nad kõik, et nad järgivad Piiblit.

Siinkohal tekibki küsimus, et millist Piibliredaktsiooni siis ? Kas Piiblit, mis oli enne seda, kui kallid kirikuisad otsustasid sealt Apokriiva eemaldada, või Piiblit, kus oli algsel kujul arvukalt evangeeliume (nagu näteks Maarja evangeelium) ja ka Vana Testamendi raamatuid, mis usumehed sealt eemaldasid juba ammu enne Apokriiva eemaldamist ?

Esmalt peaks ikka iseendas selgusele jõudma millesse täpselt uskuda. Seda juttu, et homne on viimnepäev ja et just MEIL on kõige õigem usk, seda on kuulda olnud juba sajandeid. Jutlustatud on halastusest ja armust samal ajal kui kallid usklikud ise tule ja mõõga abil maad laastasid ning tappes ja röövides oma ristiusku levitasid.

Kusjuures jälle läheb kas paarkümmend või paarsada aastat mööda ja jälle tuleb keegi, kes ütleb, et need teised ei olnud üldse need õiged usklikud, aga vot meil on nüüd see õige usk, sest meie järgime täpselt Piiblit - sedasama Piiblit, mis ei sarnane sugugi Piibli algupärasele variandile, kuna vastavalt vajadusele on seda läbi ajaloo ikka ja jälle muudetud.

Kui nüüd vaadata maailma ajalugu läbi viimase 2000 aasta, siis mitte ühegi teise usu levitamise nimel ei ole ni palju tapetud, hävitatud ja kurja tehtud, kui kristlaste poolt ja just sedasama ristiusku levitades.

Ka muistsete eestlaste kultuur ja vaimupärand on hävitatud ikka nendesamade kristlaste poolt - ikka just nende poolt, kes kuulutasid seda õiget usku.

Üks asi on aga huvitav - mitte ühiski teises religioonis ei ole loodud sellist Saatanat ja sellist põrgut kui kristlikus religioonis. Idee on ju väga lihtne - kui sa ei usu ja ei saa päästetud ning ei ole just selline õige kristlane, nagu sinu koguduses sulle õpetatakse, siis lähed sina põrgusse ja pead kogema selliseid piinu ja hävingut nagu seda ei ole ette nähtud üheski teises religioonis.

Ma usun raadiolainetesse ja erinevatesse kiirgustesse ,sest nende olemaolu on võimalik tajuda. Seda ma ei usu ,et inimene ahvist arenenud on ,sest keegi pole nii väitnudki. Arvatakse vaid ,et ahvil ja inimesel on ühised esivanemad. Kuid ka selles ma eriti kindel ei ole ,aga seda ma peaaegu et vist isegi juba usun. Seda Suure Paugu juttu usun ma sama vähe ,kui seda ,et jumal olemas on. Ilmselgelt selle kohapealt oleme me erinevad ,sest mina ei arva ,et tean missugune maailm on. Mina püüan vaid olla võimalikult avatud ,et õppida siinses maailmas võimalikult hästi elama. Seda oskan ma juba natuke paremini ,kui mõned aastad tagasi. Mina usun neid asju ,mida ma näen ja tunnen. Ülejäänu kohta ma vahel oletan ,kuidas need olla võivad ,aga ma ei hakka oma fantaasia viljadena tekkinud tekkelugudesse veel uskuma. Suure Paugu teooria oleks nagu natuke rohkem tõestatud ,kui Jumala olemasolu ja seetõttu peaks nagu Suure Paugu teooriasse rohkem uskuma ,kui samas ka mitte. Kunagi pidasid inimesed maailma kilpkonnakujuliseks ja arvasid ka ,et see on teaduslikult tõestatud. Sellega saaksin ma hakkama ,et olla hea inimene, tehes teistele seda, mida me tahame, et inimesed meilegi teeks. Ma ei saa küll karanteerida ,et see mul õnnestub ,kuid proovinud olla hea inimene olen ma jubaammusest ajast. Ma tõepoolest pole pahatahtlik ja väga harva õnnestub mul vihastada. Kedagi vihata ma vist ei oskagi. Teha seda ,mida tahaksin ,et teised mulle teevad ,sellega on juba keerulisem lugu. Tuleb meelde üks hommik ,kui ema ,kelle neerud olid lakanud töötamast üritas mulle kuuma teevett tassi valada. Tema tervis aga oli nii halb ,et ta ei suutnud seda ja pahandas ja kurjustas ,et kuidas see tass ikka nii väike on ja miks ikka tema elu nii karm on. Mina ,kes ma just ärganud ja unine ,nähvasin talle pahuralt ,et ta on lapsik ja võiks siis öelda ,kui abi vajab. Kui uni ära läks ,siis mõistsin ,et ma poleks tahtnud ,et keegi minuga partsuks ,kui mul tervis halb on. Ometi mina kurjustasin ema peale. Hommikul varajasel kellaajal enesevalitsuse puudumist pean ma inimlikuks. Kas selline inimlikkus pole Jumala parameetrite järgi lubatud? Sellisel juhul kardan ,et armagedooni tulles olen mina surmalaps. Jasiis üks nõrk koht ,ikkagi reaalselt uskuda Jumala olemasolu... Mina ,kes ma ei suuda uskuda isegi Suure Paugu teooriasse. Ei tea ,mis must õnnetust küllsaab ,kui Jumal tõepoolest olemas peaks olema. Seetõttu ilmselt vihastan ma sul nüüd ilmselt naha teistpidi selga ,aga ma loodan ,et Jumalat ikkagi pole. Ma lihtsalt ei suuda tema parameetrite järgi elada. Kust neid Juala sõnumeid muidu kuula saab? Agano selleks peab ka vist uskuma. :cry:

Tervitus viimast korda, sest mina lõpetan! Keegi Nika oli vist see kusagilt administ, kes keelas mul siin inimesi aidata! ... Väga kahju!!!

Minu vastus talle oli:

Tere!

Selge! ... Aga eks te veendute ise ka varsti, et mul on õigus!!!

Me teame tõde elu ja tuleviku kohta! Meie ei eksi! Kogu see mõttetu maailm eksib!

Ja pealegi on lausa vastik lugeda paljusid teemasid, mida siia kirjutatakse!!! Sellist rämpsu te lubate läbi, aga tõelist sõnumit mitte!!! Mingid alaealised arutavad, kuidas omasoolistega teineteist näperdada! Kuidas mingid nolgid arutavad, kui pikk kellelgi on! Kui mõnele on kõvasti haiget tehtud, siis kuidas soovitatakse vastu olla sama kurjad - ja edasi? Siis ongi juba koolitulistamine!

Mina isiklikult ei usu nendesse lasteabidesse ja lapsemuredesse, kui selliseid asju arutatakse!!! See Hanson juba pandi kinni. ... Ja mul on tõsiseid kahtlusi, et selliseid tegelasi on veel väga ja väga palju, kes on ennast igale poole lastega tegelema sokutanud!!!

Kas sa mõtled ka, inimene, mida sa teed?! ... Mina kutsun inimesi üles olema korralikud kodanikud, ausad ja pidama kalliks teiste inimeste väärikust, et keegi kedagi ei vägistaks, alandaks, mõnitaks jne. Aga sina teed minust nüüd suure kurjategija!!! Kuigi kõik need, kes siin lehtedel ringi aelevad, ei valda mitte mingisugust õiget soovitust ega teadmisi, kuidas nõu anda!!! ... Kui lasta politseil siit korralikult üle käia, siis saame päris tubli portsu pedofiile, homosid ja muud sellist õudust, mis ei peaks mitte olema lehel, mis tegeleb toetuse ja lohutusega!

Sa ei tea elust mitte midagi! ... Olgu peale, võin ka teietada! ... Eks kustutage siis ära, kuid maru kahju on, et Harmagedoonis teie suurel osavõtul ja süül võivad paljud tõeliselt mures olnud inimesed samamoodi hävitatud saada, sest te võtsite neilt ehk ainsa reaalse võimaluse tõde teada saada!!! ... Ma usun, et mina isiklikult olen kannatanud paljudest siin tunduvalt rohkem. Õnneks ma ei pidanud tegema enesetappu! Nüüd ma tahan leida võimalusi, kuidas just tõeliselt mures olevate inimesteni jõuda, et pakkuda võimalust, et kui neil on küsimusi, siis ma olen nõus igal hetkel neile toeks olema. ... Mingi aeg tagasi mingi tüdruk tappis ennast ära, sest teda hakati hoopis mõnitama, kuigi ta palus abi. Ma ei tea, kus lehel see oli, kuid teie suhtumisest tuleb välja, et eesmärk on kokku koguda just sellised, kes ei tea elust midagi ja kes selle asemel, et tõeliselt lohutada, hakkavad propageerima hoopis seksi väljaspool abielu, mis muide on surmapatt. Ja lisaks veel omasoolistega. Ja kutsutakse üles teistele lõuga andma - ühesõnaga täielikule kuritegevusele!!!

Eks kustutage siis ära, kuid vaadake, et teid ennast Harmagedoonis ära ei kustutataks!!! ... Mina seda kohe kuidagi ei tahaks, ma tahaks teid ka ära kuulata ja lohutada. Ja pakkuda teile võimalust Jumalaga lepitatud saada. Kuid Harmagedoon tuleb kindlamast kindlamalt! Ja see on juba ääretult lähedal! Me ei tea, kas juba järgmisel aastal - täpselt veel ei tea, kuid enam ta kaugel ei saa lihtsalt olla! Kõik tundemärgid viitavad sellele! ... Ja muide, kui meie rahvas ei kuulutaks, siis hakkaksid kivid kisendama! Kirikud ei tea Jumalast mitte midagi! Ja jõulud on kommertsorgia! Sellel ei ole mitte midagi ühist Jehoova ja tema pojaga!

Kahju et te aru ei taha saada! Seniks, kuni suur viletsus pole veel pihta hakanud, soovin teile kõike paremat! ... ... Ma olin tõesti valmis kõiki aitama, kellel sama raske on olnud, kui minul! Kui lasete seda teha mingil nõustajal, psühholoogil või psühhiaatril või kellel iganes, kellel siin oma huvid sekspartnereid leida on, siis nad võivad küll meditsiiniliselt ehk osata midagi öelda, või teised suudavad niigi juba kannatada saanud inimesele veelgi rohkem haiget teha, kuid nad ei suuda isegi kõik koos sedasi inimesi lohutada, kui seda suudab Jumal, kes väga varsti maailma asjadesse sekkub ja korra lõplikult majja lööb!

Eks maailm varsti veendub siis selles, et meil on õigus! Aga teie suhtumine oma reeglites on väga haiglane!!! Saan aru, et ei tohi vägivalda soosida, kuid seda te soosite suurima mõnuga!!! Moraalne tase peaks olema, kuid siin käib lausorgia ja labatsemine!!! E-maili ei tohi anda - hea küll. Aga mina püüan inimesi mõjutada positiivses suunas, et nad ei teeks kurja, kuid see on teie arvates suur patt! No jah, teil on siin teised eesmärgid! ... Mõnulege siis edasi selle kurjuse sees, kus puudub tõeline abi ja vastused. Siin juhivad pimedad pimedaid, ja nad kõik kukuvad koos auku!

Aidaa siis!

Sulle, kroox123! Soovin sulle kõike paremat! Minu vastus sellele Nikale oli üsna karm. Aga minu reaktsiooni võib mõista ka seetõttu, et ma olen tõesti tohutult elu jooksul haiget saanud! ... Ma tahtsin kogu südamest ja väga siiralt inimesi aidata!!! Mul on tõeliselt kahju! Soovin nii sulle kui ka kõigile teistele, keda pani minu sõnavõtt korrakski mõtlema, et äkki prooviks asja kohta rohkem järgi uurida, mis seda maailma ees ootab! Kui on tõsine huvi, siis kirjutage minu . Kontaktandmed kustutatud. Admin. Või esitage küsimusi neile, kes teid külastavad meie rahva hulgast!

Mina lõpetan ja pesen oma käed sellest jubedast kurjusest puhtaks, mida lapsemure haldajad nii suure naudinguga propageerida tahavad! ... Vaadake, milliseid postitusi nad alles jätavad!!! Kas sellist asja peaks normaalse mõistuse juures olev ettevõte pooldama?! ... HÄBI!!!

Noh, mis te seal passite?! Ruttu, ruttu nüüd kustutama!!!

(Seda ütlen küll, et tegelikult leidsin ma tõepoolest ka mõne täitsa aruka kommentaari ja nõuande, mida ma ei oleks pidanud üldsegi parandama, sest nõuanne on olnud väga õige!).

Abioigelajal viimane sõnavõtt oli tõepoolest karm. Sellele vaatamata ei saa ma aru ,miks ta siit saidilt minema löödi. Ei teinud ta ju kellegile kurja. Ausaltöeldes oli minul täitsa põnev diskussioon pooleli. Ta ei ropendanud ,ega ähvardanud kedagi. Ta lihtsalt kirjutas oma maailmavaadetest. Mina siin üritasin koos temaga jõuda mingile konsensusele. Õigupoolest on mul kahju ,et ta siit minema kihutati enne ,kui mul õnnestus välja uurida ,miks inimesed hakkavad Jumalasee uskuma ja kuidas nad seda täpselt teevad. Adminnilt oleks kena siia teemasse ka väike selgitus ,miks lüüakse aus inimene siit minema ja kas ka mina võin oma maailmavaadete avaldamise eest sama saatuse osaliseks saada.

Päikest!

Hei hei .

Ma siin lugesin läbi "kroox123"-i ja "abioigelajal"-vestluseja üks SUUR küsimus oli mul terve aeg peas, äkki keegi palun selgitaks mulle ära selle küsimuse...

Mis vahe on Jumalal ja Jehooval?

Ahja ja Teile "abioigelajal" Teie esimestest tekstidest ja viimasest mille vastasite Nikale oli (minu jaoks vähemalt) tunda natuke kahepalgelisust(?) Põhimõtteliselt ütlesite, et kasutaja "Piin" vastas teile õelalt, aga Nikale saadetud kiri oli ka natuke õel või mis?

Jehoovaa ongi nende jehoovatunnistajate jumal. Jumal ehk Issand suure tähega on kristlaste jumal. Nii olen mina sellest asjast aru saanud. Kahjuks kasutajale abioigelajal esitatud küsimus jääb sul vastusetta ,sest tegelane löödi siit saidilt minema.

kroox123 kirjutas:Jehoovaa ongi nende jehoovatunnistajate jumal. Jumal ehk Issand suure tähega on kristlaste jumal. Nii olen mina sellest asjast aru saanud. Kahjuks kasutajale abioigelajal esitatud küsimus jääb sul vastusetta ,sest tegelane löödi siit saidilt minema.
Samas tundus, et ega tal selle vastuse andmisega ka erilist kiiret ei olnud.
I'm
not

Keegi küsis veel seda, et miks oli õel! Minu arvamus on selline, et pigem on see admin õel! Sest ta propageerib siin lehel tõepoolest laste ärakasutamist ja muud pornograafiat ja vägivalda. Mina kavatsen igatahes selle inimese või kellegi teise tema organisatsioonist kindlalt ära kuulata, kui järgmine kord keegi ukse taha ilmub!
Ja tegelikult paneb tõesti imestama, et selle tsirkuse kohta siin lapsemures pole veel politsei huvi tundnud. Siit saaks kõvasti igasuguseid karvaseid kätte!

See on abiõigelajal postitus külalisena (sama IP)
Admin

Külaline kirjutas:Keegi küsis veel seda, et miks oli õel! Minu arvamus on selline, et pigem on see admin õel! Sest ta propageerib siin lehel tõepoolest laste ärakasutamist ja muud pornograafiat ja vägivalda. Mina kavatsen igatahes selle inimese või kellegi teise tema organisatsioonist kindlalt ära kuulata, kui järgmine kord keegi ukse taha ilmub!
Ja tegelikult paneb tõesti imestama, et selle tsirkuse kohta siin lapsemures pole veel politsei huvi tundnud. Siit saaks kõvasti igasuguseid karvaseid kätte!
Hei hei, see on juba natuke lapselik käitumine. Umbes, et aga sina viskasid mu pulgakommi maha nüüd viskan mina sinu oma ka :D

Ärge pikka viha pidage ;)!

Ei mina pikka viha pea! Mul ei ole vaja isegi vihastada! Sest mitte mind ei solvatud, vaid see tegi seda Jumalale endale. Ja küll ta juba saab oma palga!!! ... Võin tulla siia isegi tagasi sel ajal, kui kogu maailm hakkab aru saama, et me oleme rääkinud ainult tõtt tuleviku kohta! ... Aga ma arvan, et see ei oleks õige suhtumine hakata siis surijate üle irvitama! Kaasa ka ei tunne, sest õelate palk ongi selline!

Küll aga see adminnikene on oma aruga kõva tegelane!!! Ega see ei tähenda, et mina olen selle postitanud, kui IP sama on!!! ... Ma ei hakka isegi selgitama, kellel ma külas hetkel olen ja kes on nõus mul laskma arvutit kasutada. Mina tööd ja Piiblit kokku segama ei hakka. Ega kõik mu tuttavad ei teagi, et ma olen usklik. ... Arenege veel seal tublisti, detektiivikesed!!! ... Ega ma kogu aeg ka saa Eestis olla!!!

Aga ma ütlesin sulle, et korista see teema siit ära, admin! Ma tahan sellest urkast lõplikult välja saada!!! Kui seda ei tehta, siis võtan ühendust politseiga!!! Küll ma juba psühholoogiat ja inimeste erinevaid meelitusviise tean, kuidas lapsi mängida ja leida uusi ohvreid. (Et sa, eluvõhik, selle lause peale jälle valesti aru ei saa, siis parem selgitan kohe! Mina ei ole ise selline!!! Mina teen politseiga koostööd, et kurjategijaid tabada!). Nende "käekiri" on üsnagi lihtsalt arusaadav. Siin on pedofiile jalaga segada. Ma lasen teie pornoaugu kinni panna, kui see orgia ei lõpe!!!

Lastevanemate poole pöördun üleskutsega, et ärge mingil juhul lubage neil siin kommenteerida ega ka lugeda, kui te oma lapsi armastate! Sest ühel päeval võib teie lapsel olla nutune nägu peas, et teda on ahistatud! ... Ennekõike pean silmas neid teemasid, mis puudutavad seksuaalsust!

Ja laste poole pöördun üleskutsega, et samamoodi ärge usaldage siia oma isiklikke muresid. Siinsed paljud kommenteerijad ja ka töötajad ei tunne teile üldse kaasa. Nad tahavad vaid nautida teie lugusid, mis teiega on juhtunud. Mõned isegi koguvad neid. Otsitakse uusi ohvreid. Mängitakse alaealisi. Jne.

Olge palun ettevaatlikud, kui ei taha lõpetada suures depressioonis või nööri otsas! Siin ei pea isegi Piiblist midagi teadma, et aru saada, et ühiskond on igal tasandil väärastunud! Aga kes kuuletub Jumalale, see ei pea kunagi pead vastu seina tampima, et miks oli mul vaja sinna minna, või et miks ma ometi vanemate sõna ei kuulanud! Ja kui ikkagi midagi on teiega juhtunud, siis ainus, kes tõeliselt lohutada suudab ja teid mõistab, see on Jehoova! Psühholoog ja psühhiaater ei tee midagi paremaks - kogu valu ei suuda nemad iialgi ravida. Kuid Jumal teeb seda!

Nähes aga, et adminnijupid ei luba minul kedagi tõeliselt suunata õigele teele - no pole viga. Kõigil on õigus teha oma reeglid. Seniks, kuni neil lastakse üldse midagi teha või mõelda!!! Aga mis puudutab minu solvumist või karmi vastust, siis see on peamiselt selle eest, et pooldatakse sellist laus-orgiat ja vägivalda, et ma ei ole sellist asja näinud isegi mitte õudusfilmides. Isegi pornofilmid ei ole nii jälgid, kui siin paljud teemad. Ma ei vaata selliseid filme, muuseas!

Kas keegi üldse teab, kes need töötajad on?! Kas nad on politsei poolt kontrollitud, et võivad nii sügavatel teemadel kaasa rääkida?! Milline haridus neil on? Milline perekonnaseis? Kas tarvitavad rahusteid või narkootikume või suitsetavad või joovad liiga palju alkoholi? Milliste inimestena nende tuttavad ja sugulased neid kirjeldavad? Kas neid saab usaldada?! Kas teie usaldate oma lapse mure mingi võõra adminni kätte, kes huvitub vaid sellest, kui palju lisandub kommentaare? Kas sina, noor inimene, kes tõesti oled midagi ränka läbi elanud, julged usaldada oma mure siin kõigile nähtavaks teha?! Kui paljud teie seast on tegelikult midagi läbi elanud?! Kes ütleb, et teie jutt on tõene?! Äkki on keegi, kes tahab mingi huvi eest seistes näha, millised tulevad kommentaarid! Ja ta on hästi kurva loo välja mõelnud! ... Mina igatahes ei julge küll hakata üksipulgi kõike ette lugema, mis minuga on juhtunud!!! ... Ja mis puudutab Piibli lohutust, millest ei lubata rääkida, siis esiteks on siin pealehel ka teemad religioonidest ning seal kindlasti aetakse igasugust juttu, mis ei vasta mingitmoodi Piibli tegelikule sõnumile! Teiseks ajavad siin foorumites kõik ju mingit juttu, mida võib nimetada nende nägemuseks antud teema kohta, ehk siis maailmavaateks, kuid sellist asja ei tohi ju propageerida - kui reeglitest kinni pidada, siis pole ükski kommentaar õigustatud! Isegi, kui kommentaar on õige ja annab head nõu, ei tohi seda esitada, sest see on tema arvamus - äkki minule see ei ole vastuvõetav. Kuid kolmandaks, mis on peamine - teie, kes te tõesti olete ahistatud kas füüsiliselt või seksuaalselt, te ei peaks üldse selliseid asju välja rääkimagi! Kes garanteerib, et teil pärast kergem on! Ainult siis oleks õigustatud, kui saaks kurjategijat karistada või piinamist lõpetada. Ega meie rahvas ei kutsu inimesi üles meile kõike välja rääkima! Ärge seda mingil juhul tehke!!! See ei kuulu teistele arutamiseks. Jumal on see, kes teab kõike. Teda võite usaldada ja tema ka suudab lohutada! ... Valik on teie!

Jumala nimi ongi Jehoova. Vastuseks kellelegi. ... Kõik väidavad, et nemad ei eksi ja et kõik järgivad Piiblit. ... Selleks ongi vaja uurida, mida Piibel tegelikult räägib. Ja siis lasta Piiblil endal rääkida, milline religioon maa peal tegelikkuses Piiblit täpselt järgib!!! ... Pole mõtet teiega vaielda! ... Ja millegipärast "süttis mul praegu tuluke põlema". Kas te mitte paljud siin ei ole ise ka mitte kurjal teel selles mõttes, et kavatsused on kahtlased?! Ja kui mina toon tõe teravalt välja, siis tõde on valus kuulata ja hakatakse ironiseerima!!! Variserid ka kiristasid hambaid, kui Jeesus rahvast enda poole võitis.

Ei, mitte mingit õigustust ei saa olla nende töötajate reeglite suhtes. Kui ei ole lubatud olla aus kodanik, kes hoolib inimestest, siis järelikult esindavad nemad kõike muud, mis on sellega vastuolus. ... Hoidke eemale sellest moraali allakiskuvast saastast, kui teile on üldse elu ja selle väärikus püha!

Peale seda viimast kirja muutusid sa minu jaoks suhteliselt ebameeldivaks inimeseks. Sa oled nii õel. Okei ,ilmselt olid teised ka sinuga õelad ,aga sina langesid samale tasemele. Kui sa vihane pole miks siis nii kurjalt kirjutad? Võib-olla suhtuksid teised sinusse ka veidi paremini ,kui võtaksid vaevaks ära põhjendada ,miks sa arvad ,et Jehoova olemas on. Sina muudkui sõimad teisi lolliks ja ajad oma joru Jehoovast ja armagedooonist. Kas sa tõesti arvad ,et me hakkame kõike seda uskuma ,sest sina ütled nii? Miks ma peaksin uskuma mingi võõra inimese ebareaalset juttu? Ja siis sa veel arvad ,et kui sa siin suure suuga sõimad ,et siis me hakkame uskuma. EI! Sinu lame käitumine tekitab ainult tülgastust. Adminne saad siin küül sõimata ,aga minu küsimutele vastata ei saa. Miks? Miks ma pean iga kirja järel sulle meelde tuletama ,et ma tahan oma küsimustele vastuseid. Kui keegi sinuga õelutseb ,siis vastu õelutsed sa küll kärmelt. Kui mina aga ilusti küsin ,siis mina vastust ei saa. Kas peaksin ka õelutsema hakkama?

Kurb ja pettunud

Jah, alustasin teema lugemist väikse eelarvamusega, peale esimesi postitusi aga hakkas küsimusi tekkima, suhteliselt samalaadsed nagu kroox küsimused, aga peale suure aitaja viimast postitust kadus igasugune soov. Kuid siiski tahan paari asja küsida/seletada. Esiteks rääkisid sa, kui pahad on inimesed, kes soovitavad lüüa inimest, kes sind lööb... aga mida sa ise teed? Õelutsed inimestega, kes on sinuga halvasti käitunud... kas see pole mitte võrdeline? Kas sa ise ei käitu mitte enda sõnadele vastupidiselt? Ma saan 100% aru, et sa vihastusid ja ütlesid asju koledamalt, kui seda võibolla muidu ütleksid, aga see ei ole õigustus, kui sa räägid siinsetest patustest inimestest ja käitud ise samuti?

Lisaks ei vastanud sa siiani teise kasutaja küsimusele, mis aga huvitab mindki väga... äkki kordamine ongi tarkuse ema ja küsin igaks juhuks uuesti... mis tõendid on ajaloos või üleüldse Jumala olemasolu kohta? Mille järgi, mina, ristimata inimene, kellel on suured kahtlused Jumala olemasolu kohta, kuid ma ei välista midagi, kuidas mina saan niiöelda märgi Jumalalt, et ta tõesti olemas on? Kas ma pean tõesti uskuma Jumala olemasolusse ainult selle põhjal, mida sina meile räägid? Sina ise oled veendunud, et suur osa siinsetest inimestest on valetanud oma probleemide kohta, et suur osa inimestest lihtsalt teesklevad hoolimist- miks ma pean uskuma sind, kui sa ise ütled, et paljud siin valetavad, miks ma pean uskuma, et sina oled siiski kõigist parem ja ainult sina tahad head.

Sinu viimane postitus oli täis õelust, kurjust, kahepalgelisust. Küsimustele pole sa siiani vastanud... sa tead, et ajaloos on tõendid, kuid sa ei oska siia ühtegi märkida?
Ma olen alati olnud kurb, et ma ei usu Jumalasse nii, nagu peaks, nii nagu seda teevad kristlased, moslemid, budistid jne jne jne, sest siis ma usuks vähemalt millegisse. Kahjuks aga ei taha ma uskuda millegisse ainult kellegi jutu alusel, ma ei saa uskuda täiesti ebareaalsesse asjasse, ainult sellepärast, et sa räägid, et see nii on, sa ei tõesta meile midagi.

Kunagi tuli üks Jehoova tunnistaja(ma ei ole 100% kindel, et ta oli Jehoova tunnistaja) mulle ühes kohvikus ligi ja hakkas rääkima Jumalast.. ma ei ajanud ta ära ja kuulasin ta lõpuni. T ütles mulle, et ma räägiks üksinda kodus olles Jumalaga ja Jumal annab mulle märgi, et ta on olemas... ta rääkis seda väga veenvalt. Ma läksin koju ja mõned päevad hiljem, kui tundsin end taas täiesti lootusetult tõesti rääkisin nn. Jumalaga, palusin, et ta annaks mulle mingigi märgi oma olemasolust... märki ei tulnud. Seega miks ma peaksin uskuma sellesse? Mis tõendid selle kohta on? Kuidas ma saan aru, et Jumal olemas on? Küsimusi oleks veel palju, kuid kuna ma arvan, et ma ei saa nendele küsimustele niikuinii vastust, siis ma ei küsigi rohkem.

Kurb olen

On vaja korra linnas ära käia. Ma ei saa praegu vastata, kuid teen seda hiljem. ... kroox123 ja tuletaevasappi - teilt tahan praegu küll vabandust paluda!!! Ma püüan hiljem selgitada oma käitumist! Palun kogu südamest vabandust, sest ma ei taha mitte kõigile nii teravalt vastata!!! ... Kui see toimetus lubab mul minu käitumist põhjendada, siis ma selgitan kõike! Palun vabandust! ... Asi ongi selles, et katsu sa sedasi vastata, et korralikele inimestele haiget ei teeks! Kõik ju loevad. Ärge tundke ennast mingilgi määral puudutatuna, kes te ei ole üldse sellised, kes vääriksid kogu ühiskonna hukkamõistu! ... Jah, ega minagi ole mingi pühak, sest olen ju samuti ebatäiuslik. Ja selge näide oli see, et ma reageerisin natuke üle, kui kohtasin tõelist vägivalda! Mulle ei mahu mõistusesse, miks lubatakse siin foorumites avalikult rääkida nii intiimsetel teemadel, minnes lausa ülilabaseks. Pooldatakse vägivalda, sest teistele samaga vastates neile lõuga andes see ju seda tähendab. Ja kui neid asju lubatakse avalikult arutada, kuid mina ei tohi sõnagagi mainida, mis oleks õige Jumala silmis, siis ... see tegi väga haiget. ... Mind võtab siiani värisema see, mis minuga on puha juhtunud, kuigi sellest on möödas juba üle 20-ne aasta - kui ma sellest räägiksin Vahur Kersnale, siis kogu Eesti rahvas lahistaks nutta teleka ees. ... Ma oleks teinud nähtavasti enesetapu, kui mind poleks Jehoova tunnistajad kätte saanud viimasel hetkel! ... Ja mulle on peale käinud praktiliselt kõik religioonid, et ma nendega liituksin. Kuid nad ei suutnud minu küsimustele vastata! Ja abi ei ole ma saanud ka psühholoogilt ja psühhiaatrilt. Mis tähendab, et näri tablette - see mõjub teisiti halvasti! Eks nad on mind ära kuulanud, kuid mingit konkreetset vastust ju ei tule, kuidas edasi ... oleks soov elada!
Andke palun andeks - kõik, kellele polnud see meeleheitlik solvumine mõeldud!!!
Ma pärastpoole vastan, kui mind veel lubatakse siia!

Võin tulla siia isegi tagasi sel ajal, kui kogu maailm hakkab aru saama, et me oleme rääkinud ainult tõtt tuleviku kohta! ... Aga ma arvan, et see ei oleks õige suhtumine hakata siis surijate üle irvitama! Kaasa ka ei tunne, sest õelate palk ongi selline!

Ma lasen teie pornoaugu kinni panna, kui see orgia ei lõpe!!!

Siinsed paljud kommenteerijad ja ka töötajad ei tunne teile üldse kaasa. Nad tahavad vaid nautida teie lugusid, mis teiega on juhtunud. Mõned isegi koguvad neid. Otsitakse uusi ohvreid. Mängitakse alaealisi. Jne.

Kas teie usaldate oma lapse mure mingi võõra adminni kätte, kes huvitub vaid sellest, kui palju lisandub kommentaare?
Sa kõlad nii ebameeldiva inimesena, et tekib küsimus- mis õigusega sa siin üleüldse lõugad.
Muidugi on selliseid inimesi nagu sa kirjeldasid, aga oma kibestumust ja viha siinsete adminnide vastu ela kusagil mujal välja.
Inimesed üritavad vastavalt oma võimalustele aidata ning nõu anda. Sina aga lihtsalt tembeldad nad mingisugusteks pedofiilideks. Tore näide sellest kuidas religioon inimesed ogaraks ajab..
Kuid kolmandaks, mis on peamine - teie, kes te tõesti olete ahistatud kas füüsiliselt või seksuaalselt, te ei peaks üldse selliseid asju välja rääkimagi! Kes garanteerib, et teil pärast kergem on! Ainult siis oleks õigustatud, kui saaks kurjategijat karistada või piinamist lõpetada. Ega meie rahvas ei kutsu inimesi üles meile kõike välja rääkima! Ärge seda mingil juhul tehke!!! See ei kuulu teistele arutamiseks. Jumal on see, kes teab kõike. Teda võite usaldada ja tema ka suudab lohutada! ... Valik on teie
Oh, küll sa oled ikka üllas inimene..
Seega nad ei peaks rääkima, vaid vaikselt kannatama ja ootama, et mingi kuramuse vaimolend nad ära päästaks?
See ei aita. Inimestel on reaalselt abi vaja mitte mingit soigumist selle kohta, kuidas uskudes saab kõik paremaks. Ei saa.
Klassivend tuleb ikka ja sõimab näo täis, purjakil ema tuleb ikka ja annab lapsele vastu kõrvu. Neil on vaja rääkida mitte mingit jama jehoovast kuulata. Jehoova ei tee seda lööki või kurja sõna vähem valusaks. Neil on abi vaja. Ja kui nad arvavad, et siia kirjutamine murekoormat vähendab või siit hea nu loodavad saada, siis mis on see sinu asi neid keelama tulla.
Kas te mitte paljud siin ei ole ise ka mitte kurjal teel selles mõttes, et kavatsused on kahtlased?! Ja kui mina toon tõe teravalt välja, siis tõde on valus kuulata ja hakatakse ironiseerima!!! Variserid ka kiristasid hambaid, kui Jeesus rahvast enda poole võitis.
Ma ei leia, et see siin oleks tõde. Kahtlased kavatsused puuduvad, aga kui sina oma "tõe" välja tood, siis on inimestel ikka õigus öelda, mis nad sellest arvavad. Ning kui nad annavad sellele iroonilise alatooni, siis on see nende endi asi. See ei tee neist (jällegi) pedofiile.
Kui see paiks nii paganama kurjast vaimust vaevatud ja kõik siinsed adminnid ja iroonikud pedofiilid on..
No kurat sa siia siis ronisid?
I'm
not

Kasutaja abioigelajal!!! Kui sa siia satud ,siis vasta minu küsimustele ,mitte ära hakka jälle kasutajaga Piin õelutsema!!! Kopeerin ka oma kirja siia ,et sul paremini silma ees oleks.

Ma usun raadiolainetesse ja erinevatesse kiirgustesse ,sest nende olemaolu on võimalik tajuda. Seda ma ei usu ,et inimene ahvist arenenud on ,sest keegi pole nii väitnudki. Arvatakse vaid ,et ahvil ja inimesel on ühised esivanemad. Kuid ka selles ma eriti kindel ei ole ,aga seda ma peaaegu et vist isegi juba usun. Seda Suure Paugu juttu usun ma sama vähe ,kui seda ,et jumal olemas on. Ilmselgelt selle kohapealt oleme me erinevad ,sest mina ei arva ,et tean missugune maailm on. Mina püüan vaid olla võimalikult avatud ,et õppida siinses maailmas võimalikult hästi elama. Seda oskan ma juba natuke paremini ,kui mõned aastad tagasi. Mina usun neid asju ,mida ma näen ja tunnen. Ülejäänu kohta ma vahel oletan ,kuidas need olla võivad ,aga ma ei hakka oma fantaasia viljadena tekkinud tekkelugudesse veel uskuma. Suure Paugu teooria oleks nagu natuke rohkem tõestatud ,kui Jumala olemasolu ja seetõttu peaks nagu Suure Paugu teooriasse rohkem uskuma ,kui samas ka mitte. Kunagi pidasid inimesed maailma kilpkonnakujuliseks ja arvasid ka ,et see on teaduslikult tõestatud. Sellega saaksin ma hakkama ,et olla hea inimene, tehes teistele seda, mida me tahame, et inimesed meilegi teeks. Ma ei saa küll karanteerida ,et see mul õnnestub ,kuid proovinud olla hea inimene olen ma jubaammusest ajast. Ma tõepoolest pole pahatahtlik ja väga harva õnnestub mul vihastada. Kedagi vihata ma vist ei oskagi. Teha seda ,mida tahaksin ,et teised mulle teevad ,sellega on juba keerulisem lugu. Tuleb meelde üks hommik ,kui ema ,kelle neerud olid lakanud töötamast üritas mulle kuuma teevett tassi valada. Tema tervis aga oli nii halb ,et ta ei suutnud seda ja pahandas ja kurjustas ,et kuidas see tass ikka nii väike on ja miks ikka tema elu nii karm on. Mina ,kes ma just ärganud ja unine ,nähvasin talle pahuralt ,et ta on lapsik ja võiks siis öelda ,kui abi vajab. Kui uni ära läks ,siis mõistsin ,et ma poleks tahtnud ,et keegi minuga partsuks ,kui mul tervis halb on. Ometi mina kurjustasin ema peale. Hommikul varajasel kellaajal enesevalitsuse puudumist pean ma inimlikuks. Kas selline inimlikkus pole Jumala parameetrite järgi lubatud? Sellisel juhul kardan ,et armagedooni tulles olen mina surmalaps. Jasiis üks nõrk koht ,ikkagi reaalselt uskuda Jumala olemasolu... Mina ,kes ma ei suuda uskuda isegi Suure Paugu teooriasse. Ei tea ,mis must õnnetust küllsaab ,kui Jumal tõepoolest olemas peaks olema. Seetõttu ilmselt vihastan ma sul nüüd ilmselt naha teistpidi selga ,aga ma loodan ,et Jumalat ikkagi pole. Ma lihtsalt ei suuda tema parameetrite järgi elada. Kust neid Juala sõnumeid muidu kuula saab? Agano selleks peab ka vist uskuma. :(

Eesti on õigusriik. Kellel on probleeme, pöördugu kohtusse. Keda piinatakse, teatagu politseisse. ... Ega see ei tee ka midagi paremaks, et siin oma muret kurdad ja siis mõni vastab. Mis õigusemõistjad siin siis koos on! Ja kui keegi ütleb, et mind piinatakse, ja talle antakse nõu, et ole julm vastu, siis millega see lõppeb?! Tavaliselt piinatakse neid, kes ei julge midagi vastu teha, kes on tõesti nõrgemad. See ei ole mingi lahendus, et kumbki pool hakkab järjest suuremaid jõude kokku ajama, et teisele poolele ära teha. See viib igal juhul verevalamiseni. Sest kumbki pool ei ole nõus alla andma. ... Piibel aga soovitab, et "rahulik vastus vaigistab raevu", ja et "kui puid tulle ei lisata, siis tuli lõpuks kustub". Öeldakse isegi, et lööjale keera ka teine põsk löögi saamiseks! ... Ebaõiglusega ei pea leppima, kuid seda saab teha ka rahulikult. Tuleb teatada vastavale institutsioonile, kui järgi ei jäeta. Nii palju peaks kiusajatel küll mõistust peas olema, et pole mõtet lasta ennast vangi panna. ... Oleks mina hakanud kätte maksma, siis oleks koolitulistamises maailmarekord kindlalt minu käes olnud. Mul ei olnud õnneks relvi. Siis ma midagi Piiblist ei teadnud.
Kõigil on õigus oma arvamusele jah! Sinu arvamust olen ma juba näinud, et pead Jehoovat nii põlastusväärseks, kodanik "piin". Ega ma sinuga vaielda ei viitsi. ... Mina tean, et minul on õigus ja varsti usud seda sina ka! Las ta siis ootab oma aega, sest ajalugu ei valeta kunagi. Kui aeg sinnamaale jõuab, siis saadakse aru, et Jehoova ei ole mängukann, kes laseb ennast lõputult inimestel mõnitada! ... Kui on vaja reaalset abi, mida muide annab ka Jumal, siis ei ole aega siin oma muljeid arutada, vaid tuleb kiiresti tegutseda. Sest Piibel ütleb, et "kui karistus kuriteo eest viibib, siis kasvab inimlaste julgus kurja teha!" Kes teeb teisele haiget füüsiliselt või seksuaalselt, pole vaja siin teiste nõuandeid otsida, vaid sellest tuleb kiiresti teada anda neile, kes saavad koheselt aidata. Lapsevanemad, kooli juhtkond, politsei, lastekaitse, kohtud. Aga kuna me teame, et ka kõigis nendes on olnud probleeme, siis ettevaatlik peab olema kogu aeg. Isegi kui kurjategija saab karistada, siis valu mõistusest ei suuda ükski inimeste kohus eemaldada. Halvad mälestused jäävad. Aga siin tuleb appi Jehoova. Ja ta aitab ka vägagi reaalselt, sest elades Piibli normide järgi, oskame me ise hoida eemale sellistest olukordadest, kus meile võidakse teha väga palju halba. ... Kui kodus on vägivald, siis tuleb sellest kohe teada anda! ... Meie ei pidanud seda tegema, sest isa jõi ennast surnuks. Kuigi eelnevalt tahtis meid kõiki maha tappa.
Sinu räuskamine on vägagi imelik. Eks minu kiri oli natuke ülereageeritud, kuid ma ei väidagi, et kõik on halvad. See aga ei tähenda, et siin paljud sellised ei ole. Ja kui see Hanson kätte saadi, siis ma ei imestaks enam millegi üle, et kes iganes võib veel halbade kavatsustega olla. "Inimesed on leidlikud kurjale!", ütleb Piibel. Ja eriti kurjaks saavad need, kes tunnevad, et minu sõnad käivad ka nende pihta. Kui sina, "piin", selline ei ole, siis on tore.
Kas aga inimene saabki olla üldse ülereageerinud kuritegevuse ohjeldamise sooviga?! Paljud siinsed teemad on niisugused, mis ei oleks loetavad ka täiskasvanutele, kellele on see teema püha. Aga igal juhul peaks olema siin hoiatusi, et vastav teema ei ole sobiv alaealistele. Isegi peaks olema võimatu neid vaadata. Võimatuks on aga raske teha, sest kes ütleb, kui vana keegi kasutaja tegelikult on. Siis tekib küsimus, miks on üldse selliseid arutelusid vaja avatuna hoida! ... Ja kui isegi abiotsija on teinud hiljem enesetapu, sest teda on hakatud hoopis mõnitama, siis millest me räägime!
Ehk ma reageerisin tõesti natuke üle, sest kes kõnes ja tegudes ei eksi, see on täiuslik. Mina olen ebatäiuslik ja ka eksin. Aga antud kontekstis ei näe ma siiski enda süüd nii suurena, et peaksin olema ülimalt mures, kui ebaõiglane ma olin. Võtame selle Leedu näite. Inimene sai rahva silmis kangelaseks, kui tappis mõne inimese seksuaalse ahistamise eest. Seda võib nimetada ülereageerimiseks, kuigi samas on ka arusaadav. Kuid Jumal ei ole andnud inimestele õigust kohut mõista lõplikult. Kättemaks on Jehoova käes. Seda ta ka varsti teeb.
Mina vihastasin selle peale, et vägivalda ja seksuaalset rõvedust siin lubatakse, kuid seda, millest Piibel tegelikult räägib, minul keelati teha. Jeesus oli ja on täiuslik. Kui ta maa peal oli, siis isegi tema vihastas väga sügavalt. Kui ta nägi, kuidas igasugused ärikad ajasid oma äri otse pühakojas, siis sai ta isegi väga kurjaks. Ta ajas templist välja kõik rahavahetajad ja ajas nende lauad segi ning lükkas need ümber. ... Kindlasti oli ka selliseid, kes pidasid Jeesust selle peale kurjaks ja õelaks inimeseks. "Kuidas ometi Jumala poeg võis sellist asja teha?", võis mõni mõelda. Ka Jehoova ise on püha vihaga Jumal, sest ta ei salli kõlvatust ja ülekohut! Ta kutsub oma rahvast maa peal üles samamoodi vihkama kõike seda paha. "Olgu sellised asjad lausa jäledad teie silmis!" Jumala jaoks on seksuaalteema eriliselt püha. ... Nii et ma võin enda kohta kaitseks öelda, et ma läksin ka niiöelda püha viha täis, et rõveduse poolt ollakse, kuid mõistuse häält kuulda ei taheta! ... Minu väljendid "saast" ja "pornourgas" - olid vist need; et need ei ole mitte sugugi väärad, kui mõningaid teemasid vaadata. Nilbustel pole mingit piiri. Ja vägagi kahtlased olid paljud lood ja küsimused, mis jätsid täpselt sellise mulje, et pedofiil tegutseb. Minu üleskutse nii lastele kui ka nende vanematele oli täiesti õigustatud. Kui pidada mind alatuks ja õelaks inimeseks, siis tekib minul siin hoopis küsimus! Kas midagi ei ole vastuolus, kui inimene, kes ise on saanud pedofiili käest, on teie jutu põhjal õel inimene, aga need, kes kindlasti mõned siin ise pedofiilid on, nemad on tublid ja pole viga midagi?! Ja kui nüüd see ohver kutsub inimesi üles olema ettevaatlikud, ja kes tahab anda teada kannatajatele, mis tulevik varsti toob, et kõik see valu ja jubedus saab Jumala poolt kõrvaldatud, kui me vaid ise seda tahame, siis mina saan hoopis sõimata! Sellisel juhul peaksite olema Leedu juhtumi puhul pedofiilide poolt, kes maha löödi. Sest need ohvrid olid ju nii õelad! ... ... Kui te ei saa aru, et selles foorumis siin on palju selliseid teemasid, mis on ääretult vastiku sisuga, siis pole sellistega mõtet rääkida!!! Olete mõnusasti Saatana poolel, kes aga ei armasta teid, vaid vihkab!

Vabandan veel kord sinu ees, kroox123! Ma ei oleks ehk tõesti pidanud talle vastama, kuid ma ei näinud enne sinu küsimust uuesti esitatuna. Ma kindlasti vastan sulle ka! Natuke läheb aega! Üldsuse huvides ma vastan sinu teema kohta ka siin, kuid ma tahan sinu käest ka luba küsida, kas ma võin sinu e-maili peale ka kirja saata? Sest tegelikult ma ei saaks väga lühidalt vastata. Siin on lubatud 6600 märki. Ma tooksin tõestusi välja erinevatest ajalooraamatutest ja ürikutest, mis on väga vanad. Samuti teadlaste arvamused. Erinevad Piiblikohad tõestuseks. Seda teksti oleks terve raamatu jagu, mis mul praegu siin laua peal on. Ma üritan väga lühidalt ja olulisema välja tuua.
Hetkel lähen korraks kööki luurele!

Hetkel, kui ma nüüd vastamist alustan, olete mõlemad siin foorumis. Palun veel kord vabandust!!! Teil on täielikult õigus! Ma ei tohiks niimoodi ärrituda! Eks ma taon pärast pead vastu seina, et ma nii palju teile korraga infot selga kallasin! ... Ma olen kärsitu! Sest teades ise kõige kohta nii sügavalt ja olles kõiges veendunud, ei tohiks ma kõik prauhti välja laduda! Aga ma kibelen seda tegema, sest ma ei saa vaiki olla, kui mul oleks võimalust kedagi lohutada või aidata! Pean õppima piiri pidama. Seda võiks võrrelda sellega, kui isa tahab pojaga korvpalli mängida. Laps tahab muidugi sama palju. Kuid isa on tugev ja ta viskab kõvasti, kui ikka viskama hakkab. Laps ei oska veel hästi püüda. Kogu selle kauni pildi rikuks ära see, kui isa headel kavatsustel tahab lapsele palli sööta, kuid teeb seda arvestamata lapse nõrgemat positsiooni. Kui laps saab palliga vastu nägu, sest palli kiirus oli liiga suur, siis on see päev rikutud! ... Ja seda mina peaaegu ka tegin - palun vabandust!

Selle märgi kohta ütlen nii palju, et see ei saanud kindlasti Jehoova tunnistaja olla. Jehoova ei tee praegusel ajal mingeid tundemärke ega imesid. ... Erinevaid imesid küll juhtub, aga see ei ole Jehoova poolt. Piibel ütleb, et Saatan ise moondab ennast valguse ingliks. Seda selleks, et teha mingeid imesid läbi selgeltnägijate või mis iganes. Tema eesmärk on inimesi eksitada. ... Ma ei saa iga asja kohta pikalt vastata, sest seda infot on meeletult palju. Ma võiksin Piibli tarkust arvesse võttes iga teema kohta terve koolivihiku täis kirjutada.

Kas ma laskusin õelutsejatega samale tasandile? ... Mul on natuke raske olla küll, sest ma ei taha kellegagi tülitseda, ma tahaks kõigiga hästi läbi saada. Aga see pole kahjuks võimalik. Pole olemas riigikorda, millega kõik rahul oleksid. Nii ei meeldi ka Jumala kuningriik mitte kõigile. Tegelikult meeldib see lausa vähestele. Piiblis on kirjas Jehoova tunnistajate kohta, et "maailm (inimesed, kes ei ole huvitatud Jumalaga sõbraks saamisest) võõristab teid, et te ühes nendega ei jookse lodeva elu vaimus". Seepärast vihkab meid maailm. Sest me ei saa lubada endile mitte mingisugust hinnaalandust moraali suhtes. Me tahame olla sõnakuulelikud kodanikud ka riikidele, kus me elame. Jeesus andis ka mõista, et senikaua, kuni riik ei nõua meilt Jumala seadustega vastuollu minemist, senikaua tuleb seadusi kuulata. Me maksame makse ja ei streigi, ja ammugi mitte me ei varasta. Aga me ei sekku näiteks poliitikasse ja sõjategevusse. Seda tõeline kristlane teha ei tohi. ... Pöörakem siis nüüd näod maailma religioonide poole - kui palju on selliseid religioone, kes seda ei tee?! ... Ka see valdkond annab pikemat arutlust.

Millised on siis tõendid Jumala olemasolusse! Kui kaua ma siin oma sõnadega patran - lasen vastata targal raamatul.

Kas Jumalasse uskumiseks on mõjuvaid põhjusi?
Laul 19:2: "Taevad jutustavad Jumala au ja taevalaotus kuulutab tema kätetööd!"
Laul 104:24: "Kui palju on sinu tegusid, Jehoova! Sa oled nad kõik teinud targasti! Maa on täis sinu looduid!"
Üks Prantsuse Teaduste Akadeemia liige tõdes: "Looduses valitsevat korda ei ole välja mõelnud inimmõistus ega ole seda kehtestanud mingisugused ebamäärased jõud. ... Korra olemasolu eeldab organiseeriva intelligentsi olemasolu. Selline intelligents ei või kuuluda kellelegi muule kui ainult Jumalale". - Dieu existe? Oui (Pariis, 1979), Christian Chabanis, Pierre-Paul Grassé tsitaat, lk.94.
Rohkem kui 100 keemilist elementi ja nende aatomistruktuuride matemaatiline keerukus viitavad selgelt kavandatusele. See ei saa olla juhuse tulemus. Kui inimesed on loonud keerukaid seadmeid, siis me teame, et need on loodud, mitte juhuslikult tööle hakanud. Loogiline on ka see, et palju keerulisemad asjad - silm, kõrv ja inimese aju - on loodud intelligentse kavandaja poolt.
Kas Jumalal oli algus?
Laul 90:2: "Enne kui mäed sündisid ja kui maa ja maailm loodi, oled sina, Jumal, igavesest igavesti!"
Kas see on loogiline? Meie ei suuda oma mõistusega sellest täielikult aru saada. ... Aeg. Mitte keegi ei suuda näidata kindlat momenti, millal aeg algas. Kuigi meie elu lõpeb, siis aeg ei lõpe. ... Maailmaruum. Astronoomid ei leia maailmaruumi algust ega lõppu. Mida kaugemale jõutakse, seda suuremaks see osutub. Nad ei lükka kõrvale mõtet, millele osutavad tõendid; paljud peavad maailmaruumi lõpmatuks. Sama põhimõte käib ka Jumala olemasolu kohta.
Astronoomid räägivad, et päikese kuumus selle tuumas on 15 000 000 kraadi Celsiuse järgi. Kas me lükkame selle mõtte seepärast kõrvale, et me ei suuda nii suurt kuumust täielikult ette kujutada? Nad väidavad ka seda, et meie Linnutee läbimõõt on nii suur, et 300 000 km sekundis liikuval valguskiirel kulub selle läbimiseks 100 000 aastat. Kas me suudame oma mõistuses tegelikult sellist vahemaad ette kujutada? ... Mis on loogilisem: kas see, et universum on elava intelligentse Looja tehtud, või see, et see tekkis juhuslikult elutust ainest ilma intelligentse juhtimiseta? Paljud usuvad viimast, sest vastupidise uskumine tähendaks, et neil tuleb tunnistada Looja olemasolu, kelle omadusi nad ei suuda täielikult mõista. Kuid teadlased ei mõista täielikult siiani, kuidas funktsioneerivad elusrakkude geenid, mis määravad nende rakkude kasvu. Või kuidas toimib inimese peaaju. Kuid keegi ju ei väida, et neid ei ole olemas!
Piibel ütleb Jehoova kohta: "Nad peavad tundma, et mina olen Jehoova!" (Hes. 39:6). Või: "Igaüks, kes hüüab appi Issanda ("Jehoova", NW) nime, päästetakse". (Rooml. 10:13).
Jeesus ütles, et tema Isa on "ainus tõeline Jumal". (Joh. 17:3). Jehoova ise ütles: "Ei ole muud Jumalat kui mina!" (Jes. 44:6). Jehoova on ainulaadne, ta ei jaga oma positsiooni kellegi teisega. Jehoova on täielikuks vastandiks kõigile kummardamisobjektidele nagu ebajumalakujud, jumalustatud inimesed ja Saatan. Need kõik on valejumalad.
On olemas palju asju, mida me ei näe. Õhk, mida hingame. Kui tuul puhub, me tunneme seda. See täidab meie kopse, kuigi me ei näe seda. Kuna me teame selle mõju, me ka usume seda. Me ei näe ka raskusjõudu. Kui midagi maha pillame, siis näeme selle toimet. Me ei näe ka lõhnu, kuid nina tunneb neid.
"Universumi loodusseadused on nii täpsed, et meil ei ole raske ehitada kosmoselaeva, millega võib lennata Kuule, ja me võime ajastada lennu sekundi murdosa täpsusega. Keegi peab olema need seadused kehtestanud". - Tsitaat Wernher von Braunilt, kes oli ameerika astronautide kuulesaatmisega tihedalt seotud.

Universum. Kui me leiame täpse ajanäitaja, kas me järeldame, et see on tekkinud tolmukübemetest, mille tuul on juhuslikult kokku kandnud? Kogu universum on palju täpsem kui ükski kell, mille inimene on valmistanud. Meie galaktikas, kus asub meie päikesesüsteem, on rohkem kui 100 miljardit tähte, ja astronoomide arvestuste kohaselt on universumis 100 miljardit sellist galaktikat. Kui nüüd kella olemasolu on tõend intelligentsest kavandajast, kuivõrd rohkem on seda siis tohutult suurem ja keerulisem universum! Piibel kirjeldab selle Kavandajat kui tõelist "Jumalat Jehoovat, kes on loonud taevad ja on need võlvinud". - Jes. 42:5; 40:26; Laul. 19:2.
Planeet Maa. Kui kõrbes jõuda maja juurde, mis on kena ja toiduga varustatud, siis me ei usu, et see tekkis juhusliku plahvatuse tagajärjel. Selle ehitas väga tark inimene. Teadlased ei ole leidnud ühelgi teisel planeedil elu. Raamatus The Earth on öeldud: meie planeet on "universumi ime, haruldane taevakeha". (New York, 1963, Arthur Beiser, lk. 10). Maa on päikesest just õigel kaugusel, et inimesed saaksid sellel elada, ja see liigub just õige kiirusega, et orbiidil püsida. Maa ainulaadses atmosfääris on gaasid just õiges vahekorras, et elu võiks säilida. Päikesevalgus, õhus sisalduv süsihappegaas ning vesi ja viljakandva pinnase mineraalid toodavad üheskoos maa elanikele imepäraselt toitu. See ei saa olla tekkinud juhuslikult! Ajakiri Science News möönab: "Näib, et vaevalt oleksid võinud sellised erilised ja täpsed tingimused juhuslikult tekkida". (24. ja 31. august 1974, lk. 124). Piibel ütleb lihtsalt: "Sest igal majal on oma valmistaja; aga kes kõik on valimstanud, see on Jumal". (Heebr.3:4).
Inimese aju. Arvutid ja nüüd ka juba robotid on intensiivse uurimistöö tulemus. Kuigi Asimo on väga tore, kui see ringi kõnnib, on "ta" ikkagi arvuti, mis jalutab. (Advanced Step of Innovative Mobility). Käisin ise ka Motorexil seda vaatamas, sest mulle "ta" meeldib. ... Kuidas on lugu aga inimese ajuga? Erinevalt loomadest kasvab inimese aju tema esimesel eluaastal 3 korda suuremaks. Inimestesse on programmeeritud võime õppida erinevaid keeli, hinnata ilu, komponeerida muusikat, mõtiskleda elu päritolu ja mõtte üle. Ajukirurg Robert White ütles: "Mul ei jää muud võimalust kui tunnustada Ülima Intellekti olemasolu, tänu kellele on kavandatud ja välja arendatud uskumatult keerukad aju-mõistuse seosed - see on midagi, mis ületab inimese arusaamisvõime". (The Reader's Digest, september 1978, lk. 99). Selle ime arenemine algab imepisikesest viljastatud rakust emaihus. Piiblikirjutaja Taavet ütles Jehoovale: "Ma tänan sind, et ma olen tehtud nii kardetavaks imeks; imelised on sinu teod, seda tunneb mu hing hästi!" - Laul 139:14.
Elusrakk. Iga rakk inimese kehas on nagu müüriga ümbritsetud linn, millel on keskvalitsus, kes kaitseb korda, elektrijaam, mis annab energiat, vabrikud, mis toodavad valke, keerukas transpordisüsteem ja valvurid, kes otsustavad, mida sisse lasta. Inimkeha koosneb aga 100 triljonist rakust. Laul 104:24: "Kui palju on sinu tegusid, Jehoova! Sa oled nad kõik teinud targasti!"
Jehoova lõi kõik, mis elab, nende liikide järgi. (Piibli algus). Ükski põhiliik ei saa areneda teiseks liigiks. Jumal lõi inimesed oma näo järgi. Inimene pidi saama selliseid omadusi nagu on Jumalal. Inimene ei ole loom arenenumal kujul. 1.Moosese 2:7: Jehoova Jumal valmistas inimese, kes põrm on, (mitte juba olemasolevast eluvormist, vaid) mullast, ja puhus tema ninasse elavat õhku". See on loomistöö kirjeldus.
Teadlased on jõudnud arusaamisele, et mateeria on kontsentreeritud energiavorm. Seda tõestavad tuumapommiplahvatused. Astrofüüsik Josip Kleczek väidab: "Enamik algosakesi, võimalik et isegi kõik, võivad olla loodud energia materialiseerimise teel". - The Universe (Boston, 1976), 11. kd., lk. 17. Kust võis selline energia tulla? Pärast küsimust "Kes on loonud need seal (tähed ja planeedid)?", ütleb Piibel Jehoova Jumala kohta: "Tema suure võimu ja tugeva jõu ("dünaamilise energia", NW) tõttu ei puudu neist ainustki!" (Jes. 40:26). Jumal on ise kõige selle universumi loomiseks vajaläinud "dünaamilise energia" Allikas.

Postitust korrigeeritud. Admin.

Kallid inimesed ,kes siin vastust ei saanud Jumala ja Jehoova küsimustes ,siis soovitan endale muretseda Piibli ja just sellise trüki ,kus on alles Jumala nimi JEHOOVA. Jah ,Jehoova, see on Jumala nimi , nagu teilgi on arvatavasti kõigil oma nimi -MARI ,JÜRI ja mida iganes. Kuna Piibel on Jumala poolt inspireeritud raamat ,et inimkond Teda tundma ja armastama õpiks , siis ainult õieti piiblist arusaamine vastab teie küsimustele. Kõik ,kes tahavad TÕDE teada ,peavad ka lugema selle kohta ja õigest allikast. Usklikke on 86% maailma inimestest. Suuremaid religioone 19. Kristlikke ristiusu religioone on maailmas 37000 !!!
Jaakobuse 1:26 ütleb,et on olemas Jumala silmis tühine Jumalateenistus ja Jakoobuse 1:27 näitab ,et on Jumalateenistus ,mis on Jumalale vastuvõetav. Seega on Jumalale oluline ,kuidas Teda teenitakse. Sellisel religioonil on Jumala heakskiit.Sellises religioonis inimesed kohtlevad üksteist hästi ja tõstma moraali.
Vundament e. alus,millele on ehitatud religioon on oluline. Ka majal on kõige olulisem just tugev vundament. Ilmutuse 4.11 vastab sellele ,Looja austamiseks rajatud religioon.TOOB AU JUMALALE ,kummardamise objektile.
Seega ,muretsege enestele Jumalasõna ehk Piibel ja otsige õpetaja ,kes on nõus teid abistama ,sest Piibel ei ole ilukirjanduslik teos ja seda ei saa lugeda nagu juturaamatut ,et siis öelda ,oh ,ma tean küll ,mul on Piibel läbi loetud.SEE ON JUMALA ehk JEHOOVA KIRI INIMESTELE , ET NAD ÕPIKSID TUNDMA TEDA ,TÕELIST JUMALAT JA TEMA POEGA ,JEESUST KRISTUST KELLE TA LÄKITAS MAA PEALE ,ET KÕIK KES TEMASSE USKU ÜLES NÄITAVAD ,SAAKSID PÄÄSTETUD!!! Mitte Jumal ei pea ennast muutma , vaid inimene , kes on Jumala loodud .Uurige inimesed ,õppige ,mida Jumal teile tahab öelda -VEEL ON VEIDI AEGA -ärge raisake oma hinnalist aega tühise loba peale ,mis teid kuhugi ei vii.

tuletaevasappi kirjutas:Jah, alustasin teema lugemist väikse eelarvamusega, peale esimesi postitusi aga hakkas küsimusi tekkima, suhteliselt samalaadsed nagu kroox küsimused, aga peale suure aitaja viimast postitust kadus igasugune soov. Kuid siiski tahan paari asja küsida/seletada. Esiteks rääkisid sa, kui pahad on inimesed, kes soovitavad lüüa inimest, kes sind lööb... aga mida sa ise teed? Õelutsed inimestega, kes on sinuga halvasti käitunud... kas see pole mitte võrdeline? Kas sa ise ei käitu mitte enda sõnadele vastupidiselt? Ma saan 100% aru, et sa vihastusid ja ütlesid asju koledamalt, kui seda võibolla muidu ütleksid, aga see ei ole õigustus, kui sa räägid siinsetest patustest inimestest ja käitud ise samuti?

Lisaks ei vastanud sa siiani teise kasutaja küsimusele, mis aga huvitab mindki väga... äkki kordamine ongi tarkuse ema ja küsin igaks juhuks uuesti... mis tõendid on ajaloos või üleüldse Jumala olemasolu kohta? Mille järgi, mina, ristimata inimene, kellel on suured kahtlused Jumala olemasolu kohta, kuid ma ei välista midagi, kuidas mina saan niiöelda märgi Jumalalt, et ta tõesti olemas on? Kas ma pean tõesti uskuma Jumala olemasolusse ainult selle põhjal, mida sina meile räägid? Sina ise oled veendunud, et suur osa siinsetest inimestest on valetanud oma probleemide kohta, et suur osa inimestest lihtsalt teesklevad hoolimist- miks ma pean uskuma sind, kui sa ise ütled, et paljud siin valetavad, miks ma pean uskuma, et sina oled siiski kõigist parem ja ainult sina tahad head.

Sinu viimane postitus oli täis õelust, kurjust, kahepalgelisust. Küsimustele pole sa siiani vastanud... sa tead, et ajaloos on tõendid, kuid sa ei oska siia ühtegi märkida?
Ma olen alati olnud kurb, et ma ei usu Jumalasse nii, nagu peaks, nii nagu seda teevad kristlased, moslemid, budistid jne jne jne, sest siis ma usuks vähemalt millegisse. Kahjuks aga ei taha ma uskuda millegisse ainult kellegi jutu alusel, ma ei saa uskuda täiesti ebareaalsesse asjasse, ainult sellepärast, et sa räägid, et see nii on, sa ei tõesta meile midagi.

Kunagi tuli üks Jehoova tunnistaja(ma ei ole 100% kindel, et ta oli Jehoova tunnistaja) mulle ühes kohvikus ligi ja hakkas rääkima Jumalast.. ma ei ajanud ta ära ja kuulasin ta lõpuni. T ütles mulle, et ma räägiks üksinda kodus olles Jumalaga ja Jumal annab mulle märgi, et ta on olemas... ta rääkis seda väga veenvalt. Ma läksin koju ja mõned päevad hiljem, kui tundsin end taas täiesti lootusetult tõesti rääkisin nn. Jumalaga, palusin, et ta annaks mulle mingigi märgi oma olemasolust... märki ei tulnud. Seega miks ma peaksin uskuma sellesse? Mis tõendid selle kohta on? Kuidas ma saan aru, et Jumal olemas on? Küsimusi oleks veel palju, kuid kuna ma arvan, et ma ei saa nendele küsimustele niikuinii vastust, siis ma ei küsigi rohkem.

Kurb olen
http://www.watchtower.org/

Külaline kirjutas:
tuletaevasappi kirjutas:Jah, alustasin teema lugemist väikse eelarvamusega, peale esimesi postitusi aga hakkas küsimusi tekkima, suhteliselt samalaadsed nagu kroox küsimused, aga peale suure aitaja viimast postitust kadus igasugune soov. Kuid siiski tahan paari asja küsida/seletada. Esiteks rääkisid sa, kui pahad on inimesed, kes soovitavad lüüa inimest, kes sind lööb... aga mida sa ise teed? Õelutsed inimestega, kes on sinuga halvasti käitunud... kas see pole mitte võrdeline? Kas sa ise ei käitu mitte enda sõnadele vastupidiselt? Ma saan 100% aru, et sa vihastusid ja ütlesid asju koledamalt, kui seda võibolla muidu ütleksid, aga see ei ole õigustus, kui sa räägid siinsetest patustest inimestest ja käitud ise samuti?

Kurb olen
http://www.watchtower.org/
http://www.watchtower.org/st/index.html

Kahju näha sellist ajupesu. Religioon loodi selleks, et inimmasse tõhusamalt kontrollida ja nendega manipuleerida. Absoluutselt iga usulahu esindaja räägiks täpselt sama juttu mida sina, et nende usk on parim ja teised on silmakirjalikud lambad. Kuidas sa tõestad, et kristlus on parem kui islam (näiteks)? Mõlemal on "raudkindlad tõendid" ja "kõige paremad väärtushinnangud maailmas". Minu seisukoht on, et kumbki usuesindaja on ajupesu ohver. Loomulikult on uske rohkem kui kristlus ja islam, ja needki omakorda jagunevad veel harudeks.

See on pigem reaalsuse eiramine ning lohutuse ja lootuse otsimine, kui mujalt seda enam ei leia. Tavaliselt "leitakse jumal" just pärast mingit ummikseisu, sest kellegi teise peale ei saa loota (Aga jumala peale saab? Kelle nimel on maailmas kõige rohkem mõrvu sooritatud? Lihtsalt mõtlemisainet teile).

Aga kas pole mitte nii, et kui paradiisi saada tahad siis pead käituma nagu tõeline kirstlane(naiteks järgkima 10 käsku, mis ma arvan, et ütleb et ei tohi varastada)

Varastamist võib igat moodi võtta, isegi teisele inimesele halvasti ütlemine on tema hea tuju varastamine.

Kristlus on väge nõme usk minu arust. Seda on väga palju ümber muudetud, valesti tõlgendatud ja siis valesti uuesti tehtud nii, et algupärasest kristlusest on saanud hoopis midagi muud.

Ise olen ateist ja usun füüsikaseadustesse.

Seda kõike on tõesti jube lugeda. Ma nõustun ja ei nõustu kõigiga. loomulikult on meil kõigil enda arvamus ja seda ei ole viisakas peale suruda, aga religioon on tõesti teema, mis ajab vaidlema.

Mina olen kristlane, ehkki mitte Jehoova tunnistaja ja sellepärast ka mina ei ole nõus mõnede asjadega, mida siinne teema autor rääkis.
Minu arvates igaljuhul, on usud erinevad - mulgi on väga kurb, et juba see, kui keegi levitab usku teistele liiga pealetükkivalt või valedel põhimõtetel, võib saatuslikuks saada teistele ja nad eriti ei tahagi uskuda enam. igaljuhul, tegelikult on asi nii, et inimene ise ei saagi lihstalt mignit usku uskuam hakata, vadi Jumal ise tõmbab teda, kõike seda on ka mul raske seletada, sest mina olen küll olnud kristalne kogu oam elu, olen asja tõelsiest põhimõttest alles hiljtui aru saanud.

Asja põhimõte ongi selles, et piibel aitab meil elada nii, et meie elu oleks hea ja, et me suudaksime teisi rõõmsaks teha. Piibel ütleb, et teisi tuleb austada sama palju, kui iseendki. - ole lahke, ära valeta, ära varasta (vastus ühele postitajale - selle all on siiski mõeldud otsest vargust - kellegi vara röövimist ja endale tahtmist,) Kas teie ei arva, et see on ainult tarkus? Tegelikult sisaldab piibel väga paljusid mõtlemapanevaid asju, mis paneavd ühe hetkega elu teisiti mõistma. Ehkki kogu see pada üheskoos võib tunduda väga jabur, soovitan kõigil, kel huvi ja võimalust - lugege piiblit!

Omalt poolt hetkel midagi ei lisa
Anonüümne isik.
Suletud

Mine “Milleks me elame?”