KAS 2012 ON MAAILMA LÕPP?

JAH
Hääli kokku: 16 (8%)
EI
Hääli kokku: 136 (71%)
VÕIB-OLLA
Hääli kokku: 40 (21%)
Hääli kokku: 192

Re: 2012

saate ise ka aru mida te räägite? (need kes usuvad)

NUMBRID kui sellised on inimene ISE välja mõelnud, ega maa ise ei tea kui vana ta on ju omfs.
niiet mingid ime kuupäevi ei saa olla, et just SELLEL päeval on maailma lõpp,et mingid numbrid enam ei kordu ja muu selline.
female

METAL-GIRL kirjutas:saate ise ka aru mida te räägite? (need kes usuvad)

NUMBRID kui sellised on inimene ISE välja mõelnud, ega maa ise ei tea kui vana ta on ju omfs.
niiet mingid ime kuupäevi ei saa olla, et just SELLEL päeval on maailma lõpp,et mingid numbrid enam ei kordu ja muu selline.
Täpselt! Olen igati nõus :D
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

someoneh kirjutas:minujaoks on kõik need maailmalõpujutud suht bullsh*t.
Iga aasta ennustatakse neid maailmalõppe, mäletan veel kui jõle paanika käis tolle meteoriidi kohta, mis peaks 2030/2031 aastal Maad tabama, nüüd on kõik jutud vaibunud.
nojah, paljudel on lihtsalt arusaam et igal hetkel võib tulla mingi hiiglaslik sitajunn ja maad lüüa, kui tahate teada siis need sitajunnid on maximum 300-500 meetrise läbimõõduga kosmoseträni mis on planeetide tekkimisel tekkinud, iga päev lendab maale tuhandeid meteoriite ja muud träni, kuid kõik põleb ära enne kui maad puutuda jõuab, inimkonnale on teada umber 50 000 sellist asteroidi junni, ning 2 nendest on ohtlikud (mitte et maa häviks vaid mõlemad lendaks merre ning tekitaks liktsalt kraatri ja hiidlaineid) a 2036 võib üks sattuda, aga selle võimalus on 1:250 000 ning 2186 on shanss 1:1000 see on kõik, kui maa kunagi hävib siis mitte teise taevakeha poolt, vaid kui päike üle paisub ning pool päikesesüsteemi hävid (juhtub umber 7 miljardi aasta pärast) kui vaatate öösel taevasse, on näha väikeseid tulukesi mööda maad pöörlemas või välkumas, need ongi need ja kui näete langevat tähte, on see tegelikult meteoriit mis poole sekundiga maa atmosfääris põleb, maakeral on nagu oma aju, see kaitseb ennast ning maksab kätte, emakese maa vastu ei saa

Täpselt. Arvatavasti kui inimkond surebki välja mingi katastroofi tagajärjel, siis Maa kui planeet jääb ju edasi kestma. Huvitav küll, kui kaua võtab siis aega, kuni uus inimrass seda planeeti asustab.. Sadu miljoneid aastaid jälle? Ja veel.. Millisteks nad kujunevad? Meist jääb ju nii palju prahti järele.. Betoonist pilvelõhkujad jms selline träni, mis vbl selle aja jooksul täielikult ei kõdunegi. Kui meie leiame dinosauruste luid, siis nemad leiaksid vist mingeid autorehve jms träna? :)

Keegiikka kirjutas:2012 ei juhtu sittagi. me ei tule majanduskriisit välja ja ei tule minigt maailmalõppu.
heeh, mul on kapis apteegist ostetud rohi, millel säilivuskuupäevaks 2013. OMG kuidas on see võimalik`? Maailm lõppeb aga see karbike jääb alles?!

Amadeus kirjutas:BigPig - Mayad uskusid, et maailm vahetab oma poolused, niiet põhi ja lõuna hakkavad mujal asuma.
Millised on tagajärjed? Maavärinad kõikjal, üleujutused, tuuled nii tugevad mida keegi pole näinud ja üleüldised looduskatastroofid.

Kui kiiresti see pooluste liikumine toimub? See võib toimuda tundide, päevade, aastatega keegi ei tea. Mida teatakse on see, et mida aeglasemalt seda parem kuna siis on meil võimalus ümber kohaneda.

Veel infot.
Kõige vanem raamat I Ching (loe lähemalt mis on I Ching http://en.wikipedia.org/wiki/I_Ching ) mida kasutatakse pealiselt endale ennustamiseks, ennustas samuti maailma lõppu ette. Üks matemaatik pani I Chingi graafikasse ja nägi, et see süsteem näitas ajaloo ülesse- ja allaminekuid. Rooma impeeriumi langus jms. ning 21.12.2012 lõppeb seegi süsteem ära mis tähendab, et selle tsivilisatsiooni aeg on möödas. Samuti räägitakse ka, et sellel päeval muutub inimeste elu positiivsuse suunas. See päev on revulutsiooni algus. Illuminaadid surutakse maha koos teiste korrupteerunud poliitikutega.

Kuid ärge heitke meelt. See kõik on ennustus ja see ei pruugi täide minna. Ärge midagi rumalat tehke! Isegi kui maailma lõpp ongi kohe ukse taga siis lohutage end sellega, et igal uuel asjal on lõpp ja igal lõpul on uus algus.

see pole vaid ennustus. einstein arvas sama. lisaks ka muud teadlased.
Päikest!
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

sammalhabe kirjutas:See on lihtsalt üks suur mull, mille abil firmad raha teenivad, müües kergeusklikele oma maailmalõputooteid.
See on ka üks mu teooriatest, kuna koheselt tuli välja film "2012", millele polnud pmst reklaami vaja tehagi, aga mingi keskpärase blockbusteri pealt teeniti tahuja (ütlen uhkelt, et ma pole seda veel näinud, seega jah sõna "keskpärane" on eelarvamus).

ei usu et tuleb . Aga sedaa ma tean et umbes, 50 miljardi aasta pärast kustub päike ära ja siis on lõpp. ): õnneks ma surnud siis juba . Aga jah, ongi ju suht hea kui kõik inimesed ühel ajal surevad, aga ma väga ei tahaks et 2012 juba maailmalõpp oleks.

Ongi 21 mai käes. varsti saab kell kuus.
Krt küll, mul homme sünnipäev -.- võiks edasi nihkuda esmaspäeva hommikule see maailmalõpp, siis on mul eesti keeles üleminekueksam. Saaks sünnipäeva ära pidada, ja seda krdi eksamit ei pea tegema. :D Oi jah, keegi usub ka seda? Võiks mässama minna.

Puravik kirjutas:Ongi 21 mai käes. varsti saab kell kuus.
Krt küll, mul homme sünnipäev -.- võiks edasi nihkuda esmaspäeva hommikule see maailmalõpp, siis on mul eesti keeles üleminekueksam. Saaks sünnipäeva ära pidada, ja seda krdi eksamit ei pea tegema. :D Oi jah, keegi usub ka seda? Võiks mässama minna.
Kell 6 mingi USA aja järgi (ei tea täpselt millise), Eestis on sellel ajal öö vastu pühapäeva. Seega meil pole kell 6 maavärinat oodata. Aga muidu kui sa pole usklik, siis 5 kuud elad veel, sest täna viib Jeesus ainult kõige hardcore'imad kristlased paradiisi, ülejäänud jäävad ootama lõplikku hukatust, mis toimub oktoobris.

Ma suundun nüüd Punamütsikest lugema, see on sama hea kui Henriku Liivimaa kroonika selle maailmalõpu ennustuse valguses.

Nsm. kirjutas:Vaevalt, et tuleb. Samahästi võin endale kohe siin maailmalõpu teha ju.
Ja 21 mail 2011 pidi ka olema maailmalõpp, oli siis?
See 21. mai värk oli lahkusuliste usupropaganda. Loodetavasti ei kuule me neist enam niipea, kuni neil pea liiva all on häbist. Teisest küljest ilmus hiljuti uudis NASA poolt, mis annab teadusliku aluse lähiaastatel katastroofi ootamiseks (mitte küll maailmalõpu, kuid paadunud noliferite jaoks kindlasti): NASA: päikesetorm võib hävitada kogu tsivilisatsiooni aluseks oleva tehnoloogia... elame näeme

Ei tule kindlasti , uue ajastu algus tuleb ..
Vaata mis eelnevatel aastatel on lubanud maailmalõppe ntx ( 2002 , 2006 , 2008 , 2010 jne ... )
Kui sa järeldad seda filmist ( '' 2012 '' ) , siis mõtle sellele et se on ainult film ,
Seda tehakse et saada kuulsust / raha .
Karta ple mitte midagi pmts ..
Räwrr ^ /

kiisukes kirjutas:ma loodaks et tuleb sest siis saaks piinadest lahti
kadakas* sa oled eriline tont 30 aastase kohta, mis krdi piinadest sa lahti pead saama, kui sa ei oska naisi koheldagi.. alati neil midagi viga ja alati keeravad sulle sit.ta või alati sulle ei sobi..
Vasta

Mine “Milleks me elame?”