Kohad kus sexida...

nii siis selline teema et jeeb nagu kus te tavaliselt seksite.......
(tähendab siin niisama inimeste jutud miz mind vähe huvitavad :D .... äkki saab endale kah kasulikku infi).......
eeddd siis mäs un kõge huvitavam koht kus olete seksinud ja kas olete piisavalt ettevaatlik (nagu et kas keegi näeb või satub peale jne....)
et jeh sex un selline asi et eriti ei saa küll kontrollida ju kus kihu pela tuleb kuskil peol kus ple kuskile teise ruumi minna aga samas ulete juba sellises väikses tõmbae et võix........ et igast variante un....
igaljuhul lahedad kohad, head kohad..........
ja kus seda kõige parem ulex teha kui uled noor ja kodus sitt un et jeh äkki vanemad või õde/vend sattub peale või mõni sõber/sõbranna tuleb külastama.......
niisama nagu siis seletage teemat ma arvan et paljudel un selle kohta midagi öelda!! :D....... :wink:
oinazzz

hmm... ise olen proovinud selliseid kohti nagu... auto tagaiste, mereääres kuu valgel :D , yhel peol mingis tagaruumis, kus hoitakse teatrite värki(tähtsaimad neist olid suured kõlarid ;)), siis mullivannis... rohkem selliseid extreemsemaid kohti pole vist olnud :) A hea sex on ikkagi voodis...sellest paremat kohta pole olemas :D
Kellelegi vahele ei ole õnnex veel jäänud ja loodan et ei jää ka...
kysimus: ja kus seda kõige parem ulex teha kui uled noor ja kodus sitt un et jeh äkki vanemad või õde/vend sattub peale või mõni sõber/sõbranna tuleb külastama....... - arvan et ikka kodus, kus mujal... a siis tuleb lihtsalt oodata seda õiget hetke, kui kedagi kodus pole ja kedagi koju tulemas ka mitte... ja soovitaks sul oma toa uxele lukk muretseda kui seda veel ei ole... ux lukku ja muusika mängima (tead kyll nagu filmides) ;)

VOOOOOOOOODI :D .
parim. :P .
aga ka põrandal kamina ees on seks :P :P :P .
looduses ei soovitaks, eriti veel avalikus kohas :P
esiteks igasugused satikad võivad seal olla, ja teised inimesed.
neid võib see häirida :D .
aga noh, extreemne.. mõne jaoks on voodis ka extreemne, oleneb mis metslasega sa voodis oled. 8) . mul sõbranna kunagi seksis bussis.
teised vaatasid suu ammuli. ei ole just tore, minu arust :D .
Surin Su silmade jääkülmast pilgust,

ja armastasin ometigi.

noh, mul on vaid üks kogemus olnud. ja ma liigitan selle suht ekstreemseks. järelduseks võin öelda et surnuaia pink pole üldse mugav koht :D vahelejäämisele polnud aega mõelda.. Kui tõesti tahta siis saab igal pool tehtud, kuid jah, voodi vastu ei saa

jaab rasffas mai vaidle vastu et voodis kõige parem või väga mugavas tugitoolis!!!!.............
eed jeh........... ed ma mõtlesin nii tegelt üldisemalt et jeh kes vabas õhus proovinud jne!!!!........
aab jeeb et motellid ja asjad väga mallid kohad jne :D..........
mai tea isegi :D.......
mall un :D.....
ogg ogg.....eeed jeeb ex ta ule nii et aega mõelda ple :D.....
jeeb aga kui vahele jääd un päris paha!!!! :P :wink:
oinazzz

kõige parem või siis mugavam on ikka voodis, kuid toolipeal on kah, suht täiesti talutav või kusagil klassiruumi põrandal :D ei jah, voodi rokib 8)
asjad mida keegi meilt kunagi võtta ei saa on pisarad ja naer.

Külaline kirjutas:Vees seksida on suht huvitav :wink:
Üks asi, mida vee sees vahekorras tuleks tähele panna on see. kas tegemist on puhta veekoguga (nt.bassein või vann) või loodusliku veeallikaga (nt. järv, jõgi, meri). Avalikus veekogus võivad limaskestadele sattuda kahjulikud "mikroorganismid", mis võivad tekitada põletikku või ärritust :lol:

Teine asi.. Kui olla vahekorra ajal vee sees, siis...
vesi võib pesta libestavaid ained limaskestade pealt maha. Ning seepärast võib selline vahekord valu tekitada ning mitte olla meeldiv.

NB! Ka vee sees seksides kasutage kindlasti kondoomi.

Aga märg nahk või vee nired võivad olla tõesti väga erutuvaks. :wink:
Ei konsulteeri enam.

kle hah..

Pakuks et tegelikult pole algne postitaja üldsegi seksinud, vaadates juba ta kirjapilti..
Vana sa oled? 10? 11?

Get a life!

Õpi kirjutama, palun!!!
Isiklikult ma jälestan selliseid inimesi, nagu tundub teema autor.

ma ütlen sulle et see poiss on sexinud ta mul vägaheasõber ja usu ta ei ole enam juba aastaid 10 ega 11 ;)
ja ma ära mõtle niipalju, see pole tugevaim külg sinus nagu näha on! kuna kes mõtleb ei ütle/kirjuta seda mis sülg suhu toob!
kaitsen sõpru kudas saan kuid et sõbraks saada läääb aega ja usaldust

einoooo normaalne ju :D
irwwwww
:lol:
jaab 10 uölen küll ulnud jeh :D
aaga
inzz see uli hea :D.......
ja hah mix nii kurjalt siis kohe
lihtsalt nagu tahax häid turvalisi ilusaid seksik sobivaid kohti läbi proovida :D.......
mitte nagu mingil nahkdiivanil jne :D.......
einoo tegelt see uli niisama
aaga elu un mul ulemas nii et jeh
kirjutada ma ple aegade algusest osanud seda peate mulle andeks andma :P :arrow: nalja raffas :wink:
oinazzz

Väga in place seksimiseks on kellegi mahajäetud põllu peale ehitatus puust onn :D
mis on ka ära puhastatud ja nagu päris väike maja ilma pragudeta ;D
seal oli lahe ;D
selle onni tegime me küll siis kui olime 11 12 aastased kuid nüüd on aeg möödunud... :twisted:
ehitage ka onn ja onnis pange kui kõvasti tahate;D
väga exstreemne;D 8)

jaaa, voodi tundub domineerivaim koht :D :D aga samas jah, kõige mugavam, pole igasuguseid häirivaid detaile :D aga kõige ekstreemses koht endal vb koolimajas ja basseinis 8) aga vahelejäämise kogemus on jubee.. värinad möllavad sees, aga samas lisab ekstreemsust! pärtas veits imelik on kui kõik vaatavad, aga ELU ON ELAMISEKS! :twisted:
õnnemolekul igas päevas!

mk mk mm.
Palju on ekstreemseid kohti ja veel lisab ekstreemsust juurde just see kui läheduses on inimesed, kes võivad peale sattuda.
Ise olen vahekorras olnud Jeebis, tagaistmed alla lastud; telgis; vabas looduses, keset metsa, lagendikul, 100 m eemal oli ülejäänud rahvas; saunas, laval, pesu ruumis ja riietumis ruumis; köögis, laual; toas, voodil, diivanil, põrandal; wc's, dušši all...
Kindlasti on kavas veel igasuguseid totrusi.

Mina ei saa eriti aru, kui hea saab olla seks vees?
Keegi seletab?
Nagu tegelt ka vesi mingi teeb kuivaks kõik ju? Ja lisaks pärast on naisel tupp vett täis üleni v? Mitte ei mõista :lol:
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)

igasugu huvitavaid kohti on proovitud nt. põrandal, laual, laua all, sauna laval,
ühe maakoha raudteejaamas öösel pimedas, lähedal oli inimesi liikvel :lol: :D
aga ei olnud aega mõelda sellele et äkki nad sinna tulevad ja miks nad peakski

Kõige ekstreemsem koht...Hmm, võiks öelda, et isegi mu enda tuba on ekstreemne, kui vanemad on teises toas .
Aga suht kõige lahedam oli vist õlletoobri ajal saaremal , väravatest natuke väljas kuskil kivi otsas .
ja siis meres ja järves, kui poisi õde muudkui meie ümber ujus .
Ja siis kuskil suht suure tee ääres põõsas võtsin oma poisilt suht .
Hetkel rohkem ei meenu .
Elu on mööduv paratamatus ! Naudi seda !

Re: kohad kus sexida...

m, auto tagaistmel, metsas, vannitoas .
no ja on olnud nii ka, et näiteks sõbranna vaatas kõrvaltoas telekat :D või siis öösel, kui teised magasid kõrvalvoodis siis meie tegutsesime :D ja seliseid kordi on olnud veel, et niimoodi "vaikselt ja salaja":D

ja neid ekstreemseid kohti on kindlasti olnud veel, aga ei tule hetkel meelde :D
Armastus on killuke paradiisi (S. Aleichen) .

kujutage ette , vaikne loodus, sõbrannad ja sõbrad kõik kaasas,telgite , on aeg magama minna, kõik lähevad oma telkidesse, teie lähete kahekesi oma telki ja siis ,;)

see on kusjuures väga väga erutav, kuna risk vahelejääda on suur ja see on kui adrenaliini süst teile. :)
igastahes, parimkoht siiamaani minul .
Armastus käib üle jõu .. (L)

einz kirjutas:nii siis selline teema et jeeb nagu kus te tavaliselt seksite.......
(tähendab siin niisama inimeste jutud miz mind vähe huvitavad :D .... äkki saab endale kah kasulikku infi).......
eeddd siis mäs un kõge huvitavam koht kus olete seksinud ja kas olete piisavalt ettevaatlik (nagu et kas keegi näeb või satub peale jne....)
et jeh sex un selline asi et eriti ei saa küll kontrollida ju kus kihu pela tuleb kuskil peol kus ple kuskile teise ruumi minna aga samas ulete juba sellises väikses tõmbae et võix........ et igast variante un....
igaljuhul lahedad kohad, head kohad..........
ja kus seda kõige parem ulex teha kui uled noor ja kodus sitt un et jeh äkki vanemad või õde/vend sattub peale või mõni sõber/sõbranna tuleb külastama.......
niisama nagu siis seletage teemat ma arvan et paljudel un selle kohta midagi öelda!! :D....... :wink:

Kooli WC

Re:

Kandja kirjutas:Minu arvates on endi seksuaalfantaasiate vahetamine küll täiesti kohatu teema lastemure foorumi jaoks. Kus on administraatorid?
einoh, see on osa elust ju : D
kust veel vastuseid saada siis, kui mitte sellisest foorumist?
usun, et ka teisi inimesti huvitab see teema peale teema autori, ilmselt ka Sind, kui juba siia vaatama tulid.
i have no family
i ate them
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”