Kirjavead avalehel.....

Hmmm... see vast paistab nüüd virisemisena aga kas keegi on lugenud neid foorumite kirjeldavaid tekste avalehel.... Need on paksult kirja ja keele ja trükivigu täis... Eriti korrarikkujate foorumi oma. Sealt leidus neid nii tihedalt, et jutu mõtte taipamiseks tuli pisut pingutada...

P.S sattusin archscorpioni jutule nuppude vahetamisest... Templatei sisse kuuluvad ka nupud ja templatei saab igaüks omale profillist seada nende hulgast mida administraatorid installinud on. Simple :wink:
Ühel päeval astusin kaks sammu et minna kolmandasse olekusse.
I am insane....

Kõik adminnid võiksid tähele panna seda teadet!

Nii,sattus minu tähelepanusse see,et adminnidel on postitustes väga palju kirjavigu.
Ma saan väga hästi aru,et kõigil juhtub,kuid heatahtliku soovitusena võiksin öelda seda,et adminnid võiks veidi oma postitusi kontrollida,enne kui ära saadavad.

PS!ärge olge mu peale pahased ega midagi,lihtsalt juhtisin sellele teie tähelepanu :wink:
Kes oled sina,et teiste vigade üle otsustada ? ;)

Re: Kõik adminnid võiksid tähele panna seda teadet!

CasCarite kirjutas:Nii,sattus minu tähelepanusse see,et adminnidel on postitustes väga palju kirjavigu.
Ma saan väga hästi aru,et kõigil juhtub,kuid heatahtliku soovitusena võiksin öelda seda,et adminnid võiks veidi oma postitusi kontrollida,enne kui ära saadavad.

PS!ärge olge mu peale pahased ega midagi,lihtsalt juhtisin sellele teie tähelepanu :wink:
Täname märkuse eest!!! Heatahtlikut ja konsturktiivset kriitikat me võtame arvesse ja püüame teha kõike et olukorda paremaks muuta ja vigu vähendada.
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

veel üks kirjaviga- Kui postituse ära saadad tuleb kiri-

I N F O R M A T I O O N -s puudu

postitus on edukalt saadetud (või midagi sellist)

vaata oma postitust
Mine tagasi alafoorumile

loodan et keegi sellesse postitusse halvasti ei suhtu- mulle on see lihtsalt korduvalt silma jäänud tahtsin ära öelda selle. See ei tähenda et minu postitused on kirjavigadeta. :wink:
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

ja ma ei suhtu kirjavigadesse ka halvustavalt- tegijal juhtub
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Kirjavead avalehel.....

Vaatan, et keegi pole eelmist postitust näinud ega ära parandanud vastavat viga. :roll: Lisan omalt poolt veel ühe vea: foorumi all, kus näidatakse "Kes on online", järgneb lause "Kaustajad vaatamas seda foorumit: Google [Bot] ja 1 külaline". Kas pole mitte "kasutajad" mitte "kaustajad"?

Või on ehk teema nii aegunud, et ei vaevuta seda uute postituste korral vaatama? Peaks siis vastavasse alafoorumisse uue teema tegema, kui peale seda, uut postitust, ei vaevuta jällegi seda vaatama ning ära parandama. Tahan ju, et foorum oleks ilus ja korrapärane. :)

Re: Kirjavead avalehel.....

Pippi plika kirjutas:Kuule , püüa ise teha selline lehekülg , kus ei ole 1 ainsatki kirjaviga , ma sugugi ei taha uskuda et sul see õnnestub , nagu öeldi , tegijal juhtub , pole mõtet hukka kohe mõista :) + mõnel on jah , õigekri 2 koolis olnud , selle üle ei tasu naerda , ju siis pea ei võta , minul on õigekiri loomulik anne .
Nõustun leena'ga.
Pealegi ei ole asi kritiseerimises ega hukka mõistmises, vaid lehekülje täiustamises.
I'm
not
Vasta

Mine “Tagasiside jaoks (foorumi kohta)”