Re: Noored tüdrukud

#4
Külaline kirjutas:Sinu 3 luuleteemat näituseks, mis kõik täpselt samasugused. Ja vaata enda postitusi. On seal üldse midagi peale luuletuste ja küsimuse/kas sa pigem mängu vastuste või suvaliste mõttetute remarkide? Ega pole.
Või minu kõik postid eksole. Aga andesta. Me üritame end muuta.

Re: Noored tüdrukud

#5
Esiteks, kõik vajalik on oma alafoorumi all ja muu "pask" eraldi alafoorumis, niiet kõik leiab ilusti üles
Teiseks, küsi mõne teise käest, miks pidi ta tegema siia sellise mängu või miks kirjutama sellise luuletuse?
Kolmandaks, siin foorumis käivadki enamus lapseohtu tüdrukud ja poisid. Kellel suur mure, kellel vähem suur. Ja ma ei leia põhjust, miks ei tohiks sellel foorumil olla ka oma väike meelelahutuslik külg?
Young and cashless, but full of dreams.

Re: Noored tüdrukud

#8
Ja nüüd sa juba alavääristad lapsi ja noori, kelle jaoks see foorum mõeldud ongi ja kes abi vajavad. Mõtle nüüd, et mingi "deprekas" loeb su postitust ja jätabki kirjutamata. Sest siin on küllalt temasuguseid, pole vaja rohkem, vaja on rohkem luuletajaid. Nii sa just ütlesid...

Re: Noored tüdrukud

#12
Nagu näha alafoorumitest, siis on selle foorumi teemavaldkond tõesti lai. Siin on oma nurgad nii meelelahutusele kui ka probleemidele. Kui kasutada alati nt nuppu "Vaata uusi postitusi", siis ei kao ka mitte ükski mure ära. Lisaks on ka variant lihtsalt mitte avada neid foorumeid ja neid teemasid, mille nimedest lähtub, et asi võib olla meelelahutuslik.

Re: Noored tüdrukud

#13
Reedetu kirjutas:Nagu näha alafoorumitest, siis on selle foorumi teemavaldkond tõesti lai. Siin on oma nurgad nii meelelahutusele kui ka probleemidele. Kui kasutada alati nt nuppu "Vaata uusi postitusi", siis ei kao ka mitte ükski mure ära. Lisaks on ka variant lihtsalt mitte avada neid foorumeid ja neid teemasid, mille nimedest lähtub, et asi võib olla meelelahutuslik.
Nunäed siis.
Young and cashless, but full of dreams.

Re: Noored tüdrukud

#14
Külaline kirjutas:SELLE FOORUMI EESMÄRK POLE MEELT LAHUTADA, VAID LASTE PROBLEEMIDELE LAHENDUSI LEIDA! MILLEST SA ARU EI SAA?!
Mõne jaoks ongi siinne meelelahutus mõne probleemi lahendus, seega stfu. Naljakas, et mingid konnad ikka aeg-ajalt hüppavad välja ja hakkavad tegema oma reegleid foorumile, mis on ilmselt vanem kui ta ise.
Vasta

Mine “Korrarikkujatest...”