vertigo

sain lampi jutukast banni väidetavalt sõimamise pärast, kuigi sõimamist ei olnud. Lisaks oli sellest nn intsidendist oli pea 30 minutit möödas kui tuli vertigo ja ütles, et peaks vist ära bannima.

vertigo sulle teadmiseks, et liigne agarus on ogarus. kui sa käituda ei suuda ja ei oska siis palun ära käi jutukas.

Re: vertigo

1234, Mis see nn intsident oli?
Midagi siiski juhtus? Niisama ajasid juttu ja järsku tühjast kohast kukkus Vertigo bännima?

Ehk siis kui juba avalikuks tegid, räägid ehk täpsemalt?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Vaadates mis seal jutukas toimus siis sisuliselt polnud midagi, küsisin ühe käest kas ta on paks ja peale seda läks mingi 30 min mööda, ning ütles, et peaks vist ära bannima ja panigi banni. Peale minu sai veel sadist ka banni. Teistele on küll kõva vend titt jne ütlema aga kui keegi talle ütleb siis nutt lahti ja banne hakkab lendama.
Kui ma rohkem ei vasta siis tea, et banniti ära jälle.

123abc kirjutas:Vaadates mis seal jutukas toimus siis sisuliselt polnud midagi, küsisin ühe käest kas ta on paks ja peale seda läks mingi 30 min mööda, ning ütles, et peaks vist ära bannima ja panigi banni. Peale minu sai veel sadist ka banni. Teistele on küll kõva vend titt jne ütlema aga kui keegi talle ütleb siis nutt lahti ja banne hakkab lendama.
Ma ikkagi hästi ei saa aru. Üheltpoolt räägid, nagu oleksid lihtsalt küsinud kelleltki, et ega ta paks pole ning siis Vertigo poole tunni pärast bännis selle pärast ära. Teisalt nagu annad vihje, et solvasid ka Vertigot...
Äratab veidi kahtlusi see jutt..
Sa ei ole andnud piisavalt infot, et siin avalikkus midagi arvata saaks. Mistõttu on see siin teie kahe omavaheline asi, mis on kolinud avalikkuse silme ette.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:
123abc kirjutas:Vaadates mis seal jutukas toimus siis sisuliselt polnud midagi, küsisin ühe käest kas ta on paks ja peale seda läks mingi 30 min mööda, ning ütles, et peaks vist ära bannima ja panigi banni. Peale minu sai veel sadist ka banni. Teistele on küll kõva vend titt jne ütlema aga kui keegi talle ütleb siis nutt lahti ja banne hakkab lendama.
Ma ikkagi hästi ei saa aru. Üheltpoolt räägid, nagu oleksid lihtsalt küsinud kelleltki, et ega ta paks pole ning siis Vertigo poole tunni pärast bännis selle pärast ära. Teisalt nagu annad vihje, et solvasid ka Vertigot...
Äratab veidi kahtlusi see jutt..
Sa ei ole andnud piisavalt infot, et siin avalikkus midagi arvata saaks. Mistõttu on see siin teie kahe omavaheline asi, mis on kolinud avalikkuse silme ette.
kurb lihtsalt kui inimesele on liiga palju võimu kätte antud muud midagi

Kuniks pole Sa konkreetseid põhjendusi oma väidetele toonud, läheb see laimamise alla.
― R.J. Palacio, Wonder

Liiga palju võimu? Nende aastate jooksul, mil ma olen olnud moderaator, olen ma bänninud ühel käel loetav arv inimesi. Olgu, nüüd võib-olla juba kahel käel, aga see selleks. See "võim", millest sa räägid, seisneb 99% selles, et ma loen spämmi ja pühendan oma aega sellele, et sina seda tegema ei peaks ja et sinuni see kunagi ei jõuaks.

Muide, rääkisin täna teise osapoolega, kes sai ka bänni sama vestluse käigus, ning nüüdseks on see temalt maha võetud, sest ta sai aru oma veast ning ei üritanudki ennast õigustada. Kui minuga suheldakse tsiviliseeritult, siis teen seda ka mina. Vabandasin tema ees teatud ütluste pärast, aga sinu ees mul seda enam kavas teha pole. Minu eesmärk pole kedagi siit eemal hoida või oma Hitleri vuntsi näidata, vastupidi, ma olen igati suurema aktiivsuse poolt, millele kasutajate eemalehoidmine kuidagi kaasa ei aita, seetõttu pole ma ka väga kergekäeline kedagi bännima. Aga ma olen kergekäeline andestama.

Mis mind aga üllatab on see, et see teine inimene, kellest just rääkisin, peaks sinust tunduvalt noorem olema. Sina oled vist täiskasvanu? Rollid läinud vahetusse. Sa jätkad eneseõigustamist ning endal mitte mingisugust süüd ei näe. Lisaks teed veel varikontosid, mis on eriti lapsik. Minu soovitus sulle - kasva suureks.

Täna hommikul ma mõtlesin, et eile sai emotsiooni ajel liiga karm esimene foorumi- ja jutukakeeld pandud teile, niisiis vähendasin seda poole võrra mõlemale. Praeguseks on seis selline, et üks, kes oskas tunnistada oma viga ja suhelda minuga viisakal toonil, on nüüdseks tagasi ja meie vahel mingit viha pole. Sinu puhul aga hakkan vaikselt kahetsema ka seda pikkuse vähendamist. Puhka ära oma närused 7 päeva, ära nuta ja lihtsalt pea suu. Usun, et saad selle raske katsumusega hakkama. Ning jah, kõik su varikontod saavad püsiva bänni, see on loogiline. Kui veel näen, et oled mõne kasutaja loonud ja tulnud siia pori loopima, siis oma põhikasutajaga ei saa sa niipea enam sisse logida.

PS Väga tore, et mul ka lõpuks nüüd fänniteema on. Kartsin juba, et jään termomeetrile alla.

vertigo kirjutas:
R.S. kirjutas:Lahedad olete kõik jah
Mida sa siin torgid üldse? On midagi asjalikku ka panustada või kogud niisama postitusi?
Ei, ei kogu. Ausalt. Ma mõtlesin sind, termomeetrit ja neid, kelle kallal siin kõige rohkem kobisetakse. Ehk siis parimaid. Ära ole kuri. Punkt jäi lõpust ära, niiet võibolla tundus ülbe. Vabandust :)

korrarikkuja vertigo (põhjendamatu ban)

modereerimise teemast viimane postitus:

Tegite kollektiivse otsuse, kuigi sind ennast ei olnud sel ajal isegi foorumis? Risustavad postitused aga välja neid tuua ei oska? Antud juhul olete mind lihtsalt alusetult foorumist eemaldanud ja seetõttu ma ka sõnavõtuga agressiivsemaks muutusin, sest moderaatorid vastasid ainult suvalistele küsimustele, mitte minu jutule, ning see üks postitus, mis välja toodi, mille eest ma väidetavalt ban-i sain, oli täiesti asjakohane, kuna neid juhtumeid on maailmas ikka väga palju toimunud ja paljud nendest ka ajakirjandusse jõudnud ning seetõttu sa minu postituse varem ka kustutasid, et jumala eest mingeid moderaatorite vastaseid argumente ei jääks siia.

Ma olen varem ka ban-i saanud ja ei ole kordagi vinguma tulnud, et tehakse ülekohut, mis sa arvad, miks ma praegu siin olen? Sp, et tahan ilgelt oma kasutajat tagasi w, loll oled sel juhul, tahan ainult õiglust, seda peaks iga laps ka aru saama, sest minu kasutaja niikuinii kustutatakse kui nika oma ajud kokku kraabib ja mu kirju suvatseb lugema hakata ning peale selle võin vabalt ka külalisena postitada.

Mis totuka kasutajast sa räägid, loogiline ju miks see banni sai. Käi korra väljas ära ja tuuluta oma pea narkootikumidest puhtaks, küll siis tuleb ka veidike mõistust koju ja suudad kainemalt mõtlema hakata minu motiivide ja käitumise üle.

Nüüd soovikski just nimelt tõendeid, et milliste postituste eest täpselt, mis toimusid kolme päeva jooksul peale minu viimast ban-ist vabanemist ma täpsemalt uuesti ban-i sain. Enne tõendeid olen ma ilmselgelt süütu ja minu kasutaja peaks unbanned olema, sest teie ban-i põhjus, mis on vastavas teemas, on absurdne, pealegi juba põhjendatud, ning ei olnud kuidagi antud kontekstis teemaväline.

Re: korrarikkuja vertigo (põhjendamatu ban)

Postitus sai välja toodud, sellest piisab. Lõpeta tobedate põhjenduste toomine, et "oo, mul olid ju head põhjendused, maailmas on juhtumeid olnud", igaüks peale sinu saab ilmselt aru, et mingist avalikust koera läheduses onaneerimisest seal juttu ei olnud, seega on sinu kommentaar mõnitav ja kohatu. Kui soovid edaspidi erandolukordade eest hoiatada, siis väljenda end veidi viisakamalt. Side lõpp.

Külaline kirjutas:modereerimise teemast viimane postitus:

Tegite kollektiivse otsuse, kuigi sind ennast ei olnud sel ajal isegi foorumis? Risustavad postitused aga välja neid tuua ei oska? Antud juhul olete mind lihtsalt alusetult foorumist eemaldanud ja seetõttu ma ka sõnavõtuga agressiivsemaks muutusin, sest moderaatorid vastasid ainult suvalistele küsimustele, mitte minu jutule, ning see üks postitus, mis välja toodi, mille eest ma väidetavalt ban-i sain, oli täiesti asjakohane, kuna neid juhtumeid on maailmas ikka väga palju toimunud ja paljud nendest ka ajakirjandusse jõudnud ning seetõttu sa minu postituse varem ka kustutasid, et jumala eest mingeid moderaatorite vastaseid argumente ei jääks siia.

Ma olen varem ka ban-i saanud ja ei ole kordagi vinguma tulnud, et tehakse ülekohut, mis sa arvad, miks ma praegu siin olen? Sp, et tahan ilgelt oma kasutajat tagasi w, loll oled sel juhul, tahan ainult õiglust, seda peaks iga laps ka aru saama, sest minu kasutaja niikuinii kustutatakse kui nika oma ajud kokku kraabib ja mu kirju suvatseb lugema hakata ning peale selle võin vabalt ka külalisena postitada.

Mis totuka kasutajast sa räägid, loogiline ju miks see banni sai. Käi korra väljas ära ja tuuluta oma pea narkootikumidest puhtaks, küll siis tuleb ka veidike mõistust koju ja suudad kainemalt mõtlema hakata minu motiivide ja käitumise üle.

Nüüd soovikski just nimelt tõendeid, et milliste postituste eest täpselt, mis toimusid kolme päeva jooksul peale minu viimast ban-ist vabanemist ma täpsemalt uuesti ban-i sain. Enne tõendeid olen ma ilmselgelt süütu ja minu kasutaja peaks unbanned olema, sest teie ban-i põhjus, mis on vastavas teemas, on absurdne, pealegi juba põhjendatud, ning ei olnud kuidagi antud kontekstis teemaväline.
Minult ei saanud sa bänni mingi postituse eest, vaid oma käitumise. Põhjendasin juba modereerimise teemas.

termomeeter kirjutas:Postitus sai välja toodud, sellest piisab. Lõpeta tobedate põhjenduste toomine, et "oo, mul olid ju head põhjendused, maailmas on juhtumeid olnud", igaüks peale sinu saab ilmselt aru, et mingist avalikust koera läheduses onaneerimisest seal juttu ei olnud, seega on sinu kommentaar mõnitav ja kohatu. Kui soovid edaspidi erandolukordade eest hoiatada, siis väljenda end veidi viisakamalt. Side lõpp.
Sa oled idioot, küsimus oli teemaalgatajal hoopis selline: "kas võib juhtuda midagi hullu", seega sinu vastus, et ei või juhtuda on vale ja minu postitus antud viidetega on õige. Mis kuradi lolli juttu sa ajad, et postitus on mõnitav, pigem oled sina lihtsalt ebakompetentne ja ei suuda oma viga hiljem tunnistada.

Kas sellisel juhul, kui keegi küsib kondoomiga rasestumise kohta, ütled ka, et ei ole võimalik rasestuda, kui tegelikult ikka on võimalus, aga väga väike?

Soovitan mitte vastata tartuka jutule, kuna kellegil tõsiselt katus sõidab ära.
Sa ise ka ei saa aru, kui debiilne su jutt tundub w. Sa väidad, et onamise tagajärjel võid peenisest ilma jääda, kuna naabrikoer tuleb hammustab sul jupi otsast ära, selle väite kaitseks tood x linke, kus inimesed on kaotanud peenise selle tõttu, et:
1. Mees räägib rahulikku juttu naabriga ja naabrikoer hammustab lampi
2. Mees ujub ja koer tuleb kallale
3. Mees on purjus ja hommikul ärgates koer on tal peenise otsast hammustanud
4. Mees kätega kiskus koera suud lahti ja koer hammustas tal peenise otsast (vist oli)
Kus on seos onamisega lmao. Tundub, et kellegil tõsiselt katus sõidab. Absull kõiki kes temaga ei nõustu, sõimab jobideks, invaliidideks, debiilikuteks, idiootideks jms. Kas lapsemure on tõesti sulle nii südameasi, et ilma selleta elu läbi w. Ja mis bänni põhjuseid sa ootad, kui juba ammuilma on tõdetud, et sinusuguseid elumehi pole siia vaja, kes istub siin keskkonnas ainult enda lõbustamiseks, teiste mõnitamiseks ja seksi leidmiseks. Hakka nüüd jälle mölisema, sest see on ju ongi sinu "argumenteeritud jutt", (loe: pask).

Jootekol kirjutas:Soovitan mitte vastata tartuka jutule, kuna kellegil tõsiselt katus sõidab ära.
Sa ise ka ei saa aru, kui debiilne su jutt tundub w. Sa väidad, et onamise tagajärjel võid peenisest ilma jääda, kuna naabrikoer tuleb hammustab sul jupi otsast ära, selle väite kaitseks tood x linke, kus inimesed on kaotanud peenise selle tõttu, et:
1. Mees räägib rahulikku juttu naabriga ja naabrikoer hammustab lampi
2. Mees ujub ja koer tuleb kallale
3. Mees on purjus ja hommikul ärgates koer on tal peenise otsast hammustanud
4. Mees kätega kiskus koera suud lahti ja koer hammustas tal peenise otsast (vist oli)
Kus on seos onamisega lmao. Tundub, et kellegil tõsiselt katus sõidab. Absull kõiki kes temaga ei nõustu, sõimab jobideks, invaliidideks, debiilikuteks, idiootideks jms. Kas lapsemure on tõesti sulle nii südameasi, et ilma selleta elu läbi w. Ja mis bänni põhjuseid sa ootad, kui juba ammuilma on tõdetud, et sinusuguseid elumehi pole siia vaja, kes istub siin keskkonnas ainult enda lõbustamiseks, teiste mõnitamiseks ja seksi leidmiseks. Hakka nüüd jälle mölisema, sest see on ju ongi sinu "argumenteeritud jutt", (loe: pask).
Aaa, tark poiss tuli välja. Seega sa tahad öelda, et koer teeb vahet, kas inimene ujub, magab või onaneerib, et kui mees paneb ona, siis koer vaatab, et oh kurat, tal vajadused ja ei hakka täna ikka peenist ründama? Pealegi on neid juhtimeid sitaks, ma tõin ainult mõned välja, et ajukääbikud maailma avastaks.

Pealegi on ammu teada, et su enda IQ koera omast väga kõrgem ei ole, seega arvad, et suudad koera mõttemaailma lugeda, paraku on arvanud seda ka paljud teised inimesed, kes koeralt hammustada on saanud.

Ma ei mõista, kui kaua te kõik suudate veel jaurata. Kas siis tõesti pole suudetud ajaloost õppida, et eiramine kasvatab vimma? Miks küll Saksamaa alustas IIMS? Jeesus, see, et Tartukas ära bänniti (1 kuuks) oli tõesti õige otsus. Ta postitused olid kohati solvavad ja ilmselt paljud postitused naljaga mõeldud, mis tihti olid ebasobivad. Igavene bänn on siin olukorras ilmselgelt ajuvaba, sest halloo, isegi Jootekolil on mitu erinevat kasutajat, millega ta omal ajal käis jutukas (kui ta enda kasutaja oli bänni saanud vms) ja jätkas oma plära ajamist. Seega äkki peaksime veel nii mõnegi teise kasutaja ära bännima, sest milleks ainult üks isik "risti lüüa". Kui üritate Tartuka kasutajat teistele näiteks tuua, siis vabandust, valisite vale kasutaja. Ammusest ajast on teada, et Tartukas võitleb oma põhimõtete eest.
Üldse, kui hakata võtma selle järgi, kes on mõttetuid postitusi teinud, siis selliseid kasutajaid leiab siin väga palju ja foorumi puhul on see paratamatu. Lahenduseks oskan hetkel välja pakkuda selle, et tehaksegi teema lihtsalt jutustamiseks, kus saaks arendada vestlust ükskõik, mis teemal ja ilma kartuseta, et äkki on teemaväline vms. Samamoodi rahu huvides võiks termomeetri moderaatorite hulgast eemaldada, sest asjal on alati kaks poolt ja antud hetkel oli temagi ju üheks osapooleks (vabandust, kui ma eksin!).
Moderaatoritele suur kummardus, et oma vabast ajast viitsite siin foorumis käia ning natukenegi modereerida. Ilma teieta oleks siin ilmselgelt suur segadus ja üksteise sõimamine. Samas säilitage kainsus ning pidage meeles, et liiga tundeliseks ja isiklikus ei tasu minna. Unustada ei tasu ka seika, et kõigi mõttemaailm ning käitumine ei pruugigi teile meelepärane olla.
Seega rahu, lihtsalt rahu.

Külaline kirjutas:Ma ei mõista, kui kaua te kõik suudate veel jaurata. Kas siis tõesti pole suudetud ajaloost õppida, et eiramine kasvatab vimma? Miks küll Saksamaa alustas IIMS? Jeesus, see, et Tartukas ära bänniti (1 kuuks) oli tõesti õige otsus. Ta postitused olid kohati solvavad ja ilmselt paljud postitused naljaga mõeldud, mis tihti olid ebasobivad. Igavene bänn on siin olukorras ilmselgelt ajuvaba, sest halloo, isegi Jootekolil on mitu erinevat kasutajat, millega ta omal ajal käis jutukas (kui ta enda kasutaja oli bänni saanud vms) ja jätkas oma plära ajamist. Seega äkki peaksime veel nii mõnegi teise kasutaja ära bännima, sest milleks ainult üks isik "risti lüüa". Kui üritate Tartuka kasutajat teistele näiteks tuua, siis vabandust, valisite vale kasutaja. Ammusest ajast on teada, et Tartukas võitleb oma põhimõtete eest.
Üldse, kui hakata võtma selle järgi, kes on mõttetuid postitusi teinud, siis selliseid kasutajaid leiab siin väga palju ja foorumi puhul on see paratamatu. Lahenduseks oskan hetkel välja pakkuda selle, et tehaksegi teema lihtsalt jutustamiseks, kus saaks arendada vestlust ükskõik, mis teemal ja ilma kartuseta, et äkki on teemaväline vms. Samamoodi rahu huvides võiks termomeetri moderaatorite hulgast eemaldada, sest asjal on alati kaks poolt ja antud hetkel oli temagi ju üheks osapooleks (vabandust, kui ma eksin!).
Moderaatoritele suur kummardus, et oma vabast ajast viitsite siin foorumis käia ning natukenegi modereerida. Ilma teieta oleks siin ilmselgelt suur segadus ja üksteise sõimamine. Samas säilitage kainsus ning pidage meeles, et liiga tundeliseks ja isiklikus ei tasu minna. Unustada ei tasu ka seika, et kõigi mõttemaailm ning käitumine ei pruugigi teile meelepärane olla.
Vabandust, tahtsin selle modereerimise teemasse panna, sest vertigoga pole mu tekstiga väga miskit tegu, aga läks siia kogemata.
PS: ära võta külalistelt postitamise õigust (teemade tegemise õiguse võiks ära võtta), sest siis jääb inimestele mingigi võimalus abi küsida.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Ma ei mõista, kui kaua te kõik suudate veel jaurata. Kas siis tõesti pole suudetud ajaloost õppida, et eiramine kasvatab vimma? Miks küll Saksamaa alustas IIMS? Jeesus, see, et Tartukas ära bänniti (1 kuuks) oli tõesti õige otsus. Ta postitused olid kohati solvavad ja ilmselt paljud postitused naljaga mõeldud, mis tihti olid ebasobivad. Igavene bänn on siin olukorras ilmselgelt ajuvaba, sest halloo, isegi Jootekolil on mitu erinevat kasutajat, millega ta omal ajal käis jutukas (kui ta enda kasutaja oli bänni saanud vms) ja jätkas oma plära ajamist. Seega äkki peaksime veel nii mõnegi teise kasutaja ära bännima, sest milleks ainult üks isik "risti lüüa". Kui üritate Tartuka kasutajat teistele näiteks tuua, siis vabandust, valisite vale kasutaja. Ammusest ajast on teada, et Tartukas võitleb oma põhimõtete eest.
Vabandust, tahtsin selle modereerimise teemasse panna, sest vertigoga pole mu tekstiga väga miskit tegu, aga läks siia kogemata.
PS: ära võta külalistelt postitamise õigust (teemade tegemise õiguse võiks ära võtta), sest siis jääb inimestele mingigi võimalus abi küsida.
Alati saab ju registreerida ikkagi. Praeguses olukorras oleks külalistelt postitusõiguste ära võtmine lihtsalt kõige parem lahendus.

Olen Tartukas.

Olen täiesti nõus põhimõtteliselt kõigega, mis antud kasutaja kirjutas, väljaarvatud see, et ma pidin uue ban-i saama. Ma olin 3 päeva enne seda ban-i veel banned, postituste eest, mis olid ban-i väärt.
Antud juhul te tõesti üritate veidike vale nurga alt probleemile läheneda. Vihjeks võin öelda, et külaliste blokeerimine annab teile juurde lihtsalt mõned tunnid, kus ma oma scripti muudan.
Kui tahate seda niimoodi lahendada, siis soovitan id kaardiga registreeimist, siis ma tõesti väga midagi teha ei saa, ehk saate asja maha vaikida nagu nõukogude ajale kohane.

Külaline kirjutas:no näe, mida teeb inimesega vabakasvatus. lolliks läinud ja ajab muudkui oma õigust taga, kuigi mingit õigust sul pole. suures tuhinas terve foorumi täis spämminud :(
Antud hetkel ei ole tegu mingi vabakasvatusega. Igal inimesel on õigus nõuda oma õigusi (kuigi hetkel see veits ajuvaba tõesti, kuidas nõutakse) ja kasvõi nagu tartukas soovib näha, mille eest teda bänniti. Kui inimenesele ei seletata tema viga, siis ei saagi inimene sellest õppida.

Külaline kirjutas:ta teab väga hästi, mille eest teda bänniti. üle viskab tema idiootne möla
Välja on toodud ainult üks idiootse väitega postitus, mida on lihtsam ümber lükata, kui seda, et maakera paikneb kilpkonna seljal.

Külaline kirjutas:ta teab väga hästi, mille eest teda bänniti. üle viskab tema idiootne möla
Ma küll ei tea kes sa oled, aga siis oleks asjale lihtne lahendus. Postitage see uuesti, mille eest ta bänni sai, et ka teised näeksid ning see jama ükskord juba lõppeks (soovitavalt mitu sellist postitust, mille eest bänni saadi).

To Jootekol: Ma lihtsalt räägin nii, mis oleks minu arvates mõistlik, sest ei tasu ühte osapoolt karistada ja teisega...mitte midagi teha. Ükski tüli pole ühepoolne. Ja näiteks hetkel on su kommentaar ka mõttetu ja solvav, äkki paneks sullegi siis juba bänni.

Külaline kirjutas:a see tartuka kaitsja on see "moderaatorite vihaalune". no nüüd on kõik selge :lol:
Ma pole ta kaitsja. Lihtsalt nii lapsik on ühte osapoolt süüdistada ja üldse see, mis siin hetkel toimub on naeruväärne.
Ma pole moderaatorite vihaalune, sest ma olen siin foorumis pigem vaataja ja kirjutan ainult siis, kui midagi öelda on. Seega on su väide vale.

Jänes kirjutas:Hea soovitus modedele, tehke screenshotid postitustest enne kustutamist või antud postituse autori bännimist, kui tahate selliseid asju ära hoida. Lihtne ja aus.
Nad saavad kustutatud postitusi ju järgi vaadata, milles probleem?

Külaline kirjutas:
Jänes kirjutas:Hea soovitus modedele, tehke screenshotid postitustest enne kustutamist või antud postituse autori bännimist, kui tahate selliseid asju ära hoida. Lihtne ja aus.
Nad saavad kustutatud postitusi ju järgi vaadata, milles probleem?
Ei saa.
Vasta

Mine “Korrarikkujatest...”