Re: termomeeter

No ei päris- ega kasutajanimedest pole paraku kasu, eriti, kui ei tea kes see inimene on, milline on ta lugu vms... nimede nimetamine on siin juhul päris kasutu ja te ilmselt mõistate seda isegi?

Jah, seda küll, et teemad pole lemmikuks lisatud, aga no kui rääkida juba arvukatest näidetest (noh teemade puhul siis), siis peaks mõni meeldejäävam ikka olema mille võib kuskilt üles otsida. Või kui pole võimalik, siis kirjeldada seda olukorda ja öelda, et teemat leida ei õnnestunud (või siis ei soovi seda teha isiku kaitseks vm). Selle asemel siis, et ignoda. Reedetu, sa püüad ikka endiselt siin asju siluda ja oma sõnaga peale jääda, mis läheb juba veidi koomiliseks kätte ära, sa ei pea seda tegema, tõesti. Ma ei võistle sinuga vaid toon välja lihtsad faktid... et oleks saanud ka viisakamalt ja ilusamalt olukorrast välja tulla. Lihtsalt taas pean välja tooma, et sa ei taha minust aru saada ja ajad oma juttu edasi. Sel pole erilist mõtet. Sa võid ise ka mõelda välja needsamused asjad, mis ma just kirja panin. Ei pea end rumalast küljest näitama. Juba eelmises postituses ütlesin, et keegi ei taha kuulda nimesid. Vahet pole, milliseid (noojah, jäi mainimata kasutajanimed ka, aga kui veidi mõtled siis tead, et nimed ei anna midagi kellelegi..)
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Ja jälle lahmimine...
Räägi asjast konkreetselt, konstruktiivselt ja õiges kanalis.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Alan! kirjutas:
Bucerus kirjutas:Ja jälle lahmimine...
Kui konkreetselt rääkida, siis kustutatakse postitus ju ära. :D lol
Sama
I refuse to apologize for being a bitch.No one has ever apologized to me for treating me like shit.
:mad: :mad:

N-A-R-U-T-O kirjutas:
Alan! kirjutas:
Bucerus kirjutas:Ja jälle lahmimine...
Kui konkreetselt rääkida, siis kustutatakse postitus ju ära. :D lol
Sama
Ei saa aru mida te tahate...nagu mingid koerad mesilaste pesa juures.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Just. Mind nii häirivad sellised teemapüstitused. Mida me, laiem üldsus, nüüd siis tegema peame? Ülima mulli najalt hakkama ka termomeetrit kiruma?

Eks teil endal südametunnistus must, arvaks ma. Sel juhul tavaliselt läheb aur pigem teise ründamisele kui rahumeelsele asjast rääkimisele.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kuulge, loogikakunnid.
Mida te nüüd täpselt tahate? Mis on teie selge ja loogiline ettepanek?
Sest et tõesti -kui üldsus teile ei sobi aga enamikul siiski on hea siin, siis ehk tõesti, pole see foorum teile sobiv.
― R.J. Palacio, Wonder

Jälle üks postitus kustutati ära, kus mitte kellegi kohta halvasti ei öeldud, väljendati vaid enda arvamust selle foorumi olemuse kohta. Tsiviliseeritult. Solvamata. Kui see on teema, kuhu kriitikat teha, siis miks kriitika kustutakse? Täitsa fašism, ma ütlen.

Külaline kirjutas:Jälle üks postitus kustutati ära, kus mitte kellegi kohta halvasti ei öeldud, väljendati vaid enda arvamust selle foorumi olemuse kohta. Tsiviliseeritult. Solvamata. Kui see on teema, kuhu kriitikat teha, siis miks kriitika kustutakse? Täitsa fašism, ma ütlen.
Teen ettepaneku see teema kinni panna. See ei ole teema kuhu kriitikat teha. See on algusest peale üks vingumise teema, ühed kiidavad termomeetrit, teised vinguvad. Selle teema algupärane eesmärk on ammu kadunud.

Tehke uued teemad:
Küsimused modedele - vist nagu oli kunagi selline teema olemas?
Üleüldine vingumise mölateema - seal siis kirutakse üksteist taga, kogutakse post-counti ja moded vaatavad sellele teemale läbi sõrmede.

Ilmar kirjutas:
Teen ettepaneku see teema kinni panna. See ei ole teema kuhu kriitikat teha. See on algusest peale üks vingumise teema, ühed kiidavad termomeetrit, teised vinguvad. Selle teema algupärane eesmärk on ammu kadunud.
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.
Suletud

Mine “Korrarikkujatest...”