Re: termomeeter

Jänes kirjutas:
Madfox kirjutas:Mina olen ka ülbe, kas saaksin ban'i foorumist ja jutukast, oo mu kenad külalised?
Rebane, su käitumine ületab tõesti igasugused piirid. Gripile ainult nii palju ette heita, et kui võimu on, siis taltsuta rohkem! Praegu Rebane ju puha vabakasvatuse pääl
hehe sina oled siin foorumis küll vale inimene kellelegi moraali lugema tulema. : )

Külaline kirjutas:
Jänes kirjutas:
Madfox kirjutas:Mina olen ka ülbe, kas saaksin ban'i foorumist ja jutukast, oo mu kenad külalised?
Rebane, su käitumine ületab tõesti igasugused piirid. Gripile ainult nii palju ette heita, et kui võimu on, siis taltsuta rohkem! Praegu Rebane ju puha vabakasvatuse pääl
hehe sina oled siin foorumis küll vale inimene kellelegi moraali lugema tulema. : )
Ja sina oled õige`? :lol:
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Termomeeter ei ole ülbe, ta on suur inimene.
Ta on mind aidanud paljudes asjades, kui pole abi mitte kusagilt loota. Ta on isegi kõige hullema juures üritanud viisakaks jääda.
Olgu, ükskord ta kasutas küsimärki ja hüüumärki korraga, aga kes seda ei teeks?
Too mulle konkreetne näide, kus termomeeter ülbitses. Ja ma vabandan kõik välja.

Argpüks selline, sisse ei logi ja halvustad külalise alt.
Logi sisse, saan teada kes oled. Ja kui sa ei leia sisselogimise nuppu, siis see on lehe üleval vasakul.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

Gripp kirjutas:
nhddj kirjutas:Gripp otseses mõttes XD
Jah ma tean, et ma olen. Aga ma ei mõtle seda otseselt. Kahju, kui vahepeal irooniast ja lihtsalt huumorist aru ei saa. Kuigi pean tunnistama jah, et ma väga tige inimene. Aga ma võin armastav ka olla. Ärge nutke, ega ma teile kahju ei tee.
Pani ära... :D
Koguaeg valmis andma! :)

Selle teema algataja on tõesti idioot. Isegi minu teemasse vaevus kõnealune isik vastama, julgustavalt ja toetavalt vastama, kuigi olin teda varemalt mitu-mitu korda isiklikult solvanud. Sa küll ei pruugi mäletada, ent mina mäletan. Pooldan samuti selle teema kustutamist, sest selle foorumi üht hinge niimoodi halvustada on küll tohutult kõlvatu.

buck kirjutas:Selle teema algataja on tõesti idioot. Isegi minu teemasse vaevus kõnealune isik vastama, julgustavalt ja toetavalt vastama, kuigi olin teda varemalt mitu-mitu korda isiklikult solvanud. Sa küll ei pruugi mäletada, ent mina mäletan. Pooldan samuti selle teema kustutamist, sest selle foorumi üht hinge niimoodi halvustada on küll tohutult kõlvatu.
Minu meelest on isegi naljakas ei tasu seda tõsiselt võtta vaid naljaga.

Minu arust on asja huumor selles, et teema algataja, kes ilmselgelt soovis termomeetrit oma nägemuse järgi paika panna, saavutas hoopis selle, et siin mitu inimest hoopis kiidavad termomeetrit.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ok tema mind juba ähvardas enamvähem sorry okey ma ei võta sinu kohta ära ma ei tea loed või ei loe seda aga mina olen spirituaalne inimene sorry ma ei ole halb või pervert või mida iganes. Anna andeks aga ma pidin seda kirjutama seoses sinu ähvardamisega.Andeks.

Hea Hüljatud,

Tegu on antud hetkel põhjendamata süüdistusega, mis liigitub laimamise alla.
Antud kirjavahetusest on näha, et Sind häirib miski, mida te rääkisite omavahel privaatsõnumis.
Kas oled termomeetriga otse sellest rääkinud?

Hetkel Sa rebisid teie omavahelisest suhtlusest ühepoolse emotsiooni välja ning jagasid seda avalikult.
Kuna Sa ei toonud välja põhjendust ega rääkinud, milles täpselt mure, ei oska me teised ka kuidagi aidata. Ning seetõttu olenevalt siis inimesest võid sellega ainult negatiivseid emotsioone juurde toota ükskõik, mis suunas.

Seega. Rahvas - esimeses järjekorras rääkige palun muresid omavahel, ning kui ikka kohe üldse ei aita, siis teisi kaasates põhjendage oma mure võimalikult põhjalikult ära, andes teistele võimaluse ise olukorda hinnata ning vältides ühe osapoole hinnangule tuginemist.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Loodame nüüd, et termomeeter annab ka Sulle andeks, et teda ilma põhjenduseta laimasid.

Siinkohal siis uuesti meeldetuletusena - kui on midagi öelda, siis palun ka põhjendage. Kui edastada ainult tekkinud ühepoolset emotsiooni, siis see teeb pigem kahju kui kasu.
― R.J. Palacio, Wonder

Termomeeter pole paha,
tema olla ma ei tahaks.
Katsu ise elada,
kui sageli saad sõimata.

Siin ju mitmed tainapead,
kellel elu pole hea.
Närvid krussis, süda paha,
mõned tahaks ainult ta….

Termo korda hoidma peab,
selleta ei välja vea.
Olge viisakad ja head,
siis ei saa te vastu pead.

Kabala kirjutas:Termomeeter pole paha,
tema olla ma ei tahaks.
Katsu ise elada,
kui sageli saad sõimata.

kellel elu pole hea.
mõned tahaks ainult ta….

Termo korda hoidma peab,
selleta ei välja vea.
Olge viisakad ja head,
Super luuletus! Ma lisaksin ka juurde, et Termomeeter on siin foorumis minuarust kõige abivalmim!
=^.^=

kuulge termomeeter võib ju tõesti abivalmis olla ja igasse teemasse jõuda, osata nõu anda jms, aga kui inimene ikka õelutseb, hakkab nö näo järgi suhtuma ja iroonitsema, ülbitsema, ning mis kõige hullem - VANU ASJU NINA ALLA HÕÕRUMA - siis see ei ole normaalne ausalt.

Palun neiu termomeeter aga ma pean sellest kirjutama, palun ära tule mind ähvardama oma privaatsõnumis sryy aga ma ei taha sulle halba aga nihhuijaa nii ka ei saa sorry anna mulle palun andeks jah sa oled hea nõuandja aga ära tule min´d palun ähvardama oma mida iganes kadakas* ma ma olen ohver veel kui nii võtta see ajabki närvi. Anna andeks termomeeter aga muud moodi praegu ei saa.Kadakas minge kadakas kõik kdakas.Adjöö.Kadakas ma ei hakka oma viimaseid sõnu öelma kadakas.Anna mulle andeks termomeeter.

tema olla ma ei tahaks.
Katsu ise elada,
kui sageli saad sõimata.

kellel elu pole hea.
mõned tahaks ainult ta….

Termo korda hoidma peab,
selleta ei välja vea.
Olge viisakad ja head,
Ülihea luuletus :D

tema olla ma ei tahaks.
Katsu ise elada,
kui sageli saad sõimata.

kellel elu pole hea.
mõned tahaks ainult ta….

Termo korda hoidma peab,
selleta ei välja vea.
Olge viisakad ja head,
Armas luuletus :).

Süüdistustega aga ei räägitud taaskord asjast, seega pole ka midagi vastu öelda.

tyra kyll kasutaja Hüljatud!! PALUN LAHKU SIIT TÕESTI, pole normaaln!!!!!!!!!!!!! ja Termomeeter kui sina vastutad siin korra eest janiiedasi siis eemalda see kasutaja!! Foorum on LAPSEMURE, aga see kasutaja on ÜLE 18 AASTA VANA, PERVERT, PURJUS, ON SIIN KEPI JA SEKSUAALSE AHISTAMISE EESMÄRGIL VOIBOLLA KA VÄGISTAMISE, te EI TEA et ta võib kirjutada siin neidudele ja tüdrukutele, te ei tea mis võib juhtuda, interneti kaudu on võimalik väga hästi petta ja ahistada, PALUN enneta seda!!!! SEE ON OHTLIK JA LUBAMATU NOORTE JA LASTE SUHTES!!! VÕID ARVATA ET OLEN LOLL VÕIMIDAIGANES AGA LOE SEE LÄBI JA KUI SA ARVAD ET MA OLEN LOLL SIIS KAI kadakas* AUSALT
Suletud

Mine “Korrarikkujatest...”